Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Solkan

V meste Solkan (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Solkan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Solkan

Apartment Kancler

9,8

Apartment Kancler

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kancler. Set 400 metres from Solkan, Apartment Kancler offers accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment Kancler sa nachádza v meste Solkan (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andron

9,6

Andron

Ubytovanie (Apartmán) Andron. Andron is situated in Solkan and offers free bikes. The air-conditioned accommodation is 50 km from Grado. Ubytovanie Andron sa nachádza v meste Solkan (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest Accommodation Primula

8,4

Guest Accommodation Primula

Ubytovanie (Penzión) Guest Accommodation Primula. Overlooking one of the largest stone bridges in the world, Guest Accommodation Primula is located in Solkan, at the beginning of the Soča Valley, close to... Ubytovanie Guest Accommodation Primula sa nachádza v meste Solkan (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sabotin, Hotel & Restaurant

8,1

Sabotin, Hotel & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Sabotin, Hotel & Restaurant. Hotel Sabotin sa nachádza v meste Solkan, len 1 km od rieky Soča a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Sabotin, Hotel & Restaurant sa nachádza v meste Solkan (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gostišče Oddih

7,5

Gostišče Oddih

Ubytovanie (Penzión) Gostišče Oddih. Surrounded by nature, Gostišče Oddih is located in Solcan, 4 km from the centre of Nova Gorica. Ubytovanie Gostišče Oddih sa nachádza v meste Solkan (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Solkan

Mesto Solkan sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Solkan.