Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sonnenalpe Nassfeld

V meste Sonnenalpe Nassfeld (Rakúsko) máme celkom 68 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sonnenalpe Nassfeld

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sonnenalpe Nassfeld

Hotel Nassfeld

9,6

Hotel Nassfeld

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nassfeld. Hotel Nassfeld sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Sonnenalpe Nassfeld, len 100 metrov od zjazdoviek a najbližšej sedačkovej lanovky. Ubytovanie Hotel Nassfeld sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bergjuwel

9,6

Apartment Bergjuwel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bergjuwel. Ubytovanie Apartment Bergjuwel sa nachádza priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Nassfeld a ponúka moderný a komfortný apartmán so súkromnou... Ubytovanie Apartment Bergjuwel sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 92 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeld Sonnleitn apartment 2

9,5

Nassfeld Sonnleitn apartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Nassfeld Sonnleitn apartment 2. Boasting mountain views, Nassfeld Sonnleitn apartment 2 offers accommodation with a restaurant, a bar and ski-to-door access, around 600 metres from... Ubytovanie Nassfeld Sonnleitn apartment 2 sa nachádza v meste Nassfeld Sonnleiten 12 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartements Nassfeld LUX

9,4

Appartements Nassfeld LUX

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Nassfeld LUX. Apartmány Nassfeld LUX sa nachádzajú v obci Sonnenalpe Nassfeld, uprostred lyžiarskeho areálu Nassfeld, v nadmorskej výške 1 450 metrov. Ubytovanie Appartements Nassfeld LUX sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 104 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenhotel Plattner

9,4

Alpenhotel Plattner

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Plattner. Alpenhotel Plattner sa nachádza v nadmorskej výške 1 600 metrov a ponúka priamy prístup k turistickým chodníkom a na zjazdovky v lyžiarskom stredisku... Ubytovanie Alpenhotel Plattner sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 99 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeld Sonnleiten

9,3

Nassfeld Sonnleiten

Ubytovanie (Apartmán) Nassfeld Sonnleiten. Set in Sonnenalpe Nassfeld, just 100 metres from the closest ski slope, Sonnleiten offers a self-catering accommodation with a balcony and access to a... Ubytovanie Nassfeld Sonnleiten sa nachádza v meste Sonnleiten 12 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sölle Wulfenia Hütte

9,1

Sölle Wulfenia Hütte

Ubytovanie (Horská chata) Sölle Wulfenia Hütte. Offering ski-to-door access and a terrace with mountain views, Sölle Wulfenia Hütte is located in Sonnenalpe Nassfeld. Ubytovanie Sölle Wulfenia Hütte sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 94 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Serena oben

9,1

Haus Serena oben

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Serena oben. Set in Sonnenalpe Nassfeld, 700 metres from Madritschen Sesselbahn, Haus Serena oben offers accommodation with ski-to-door access, free WiFi, a 24-hour... Ubytovanie Haus Serena oben sa nachádza v meste Schlosserweg 85 Gebäude (Rakúsko - Korutánsko).

Nassfeld Sonnleitn Apartment

9,1

Nassfeld Sonnleitn Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Nassfeld Sonnleitn Apartment. Nassfeld Sonnleitn Apartment, a property with a restaurant, a bar and ski-to-door access, is situated in Sonnenalpe Nassfeld, 500 metres from... Ubytovanie Nassfeld Sonnleitn Apartment sa nachádza v meste Sonnleiten 11 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld

9,1

Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld. Offering free WiFi and mountain views, Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld is an accommodation situated in Sonnenalpe Nassfeld, just 600 metres from... Ubytovanie Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld sa nachádza v meste 12 Sonnleitn (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhotel Kärnten

9,1

Almhotel Kärnten

Ubytovanie (Hotel) Almhotel Kärnten. Hotel Almhotel Kärnten sa nachádza priamo pri zjazdovke v lyžiarskom stredisku Nassfeld uprostred malebnej prírody Karnských Álp. Ubytovanie Almhotel Kärnten sa nachádza v meste Nassfeld 91 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonnleitn/Nassfeld

9,1

Apartment Sonnleitn/Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonnleitn/Nassfeld. Apartmán Sonnleitn / Nassfeld sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld, 400 metrov od lyžiarskych vlekov Eggerboden a Schlanitzer Übungslift. Ubytovanie Apartment Sonnleitn/Nassfeld sa nachádza v meste Haus 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sportappartements Sölle

9

Sportappartements Sölle

Ubytovanie (Apartmány) Sportappartements Sölle. Alte Schule Rattendorf is located amidst the Nassfeld ski area, at 1550 metres above sea level, directly at the ski lift and guests can ski down to the... Ubytovanie Sportappartements Sölle sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sölle Enzian Hütte

9

Sölle Enzian Hütte

Ubytovanie (Horská chata) Sölle Enzian Hütte. Set in Sonnenalpe Nassfeld and offering ski-to-door access Sölle Enzian Hütte features. Free WiFi is offered and free private parking is available on site. Ubytovanie Sölle Enzian Hütte sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 95 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Gartnerkofel

8,9

Hotel Gartnerkofel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gartnerkofel. Hotel Gartnerkofel sa nachádza priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Nassfeld, 1500 metrov nad morom. Ubytovanie Hotel Gartnerkofel sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Sonja Nassfeld

8,9

Appartement Sonja Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Sonja Nassfeld. Set directly next to the ski lifts and ski slopes of the Nassfeld Ski Arena and surrounded by the scenic Carnic Alps, Appartement Sonja Nassfeld is located... Ubytovanie Appartement Sonja Nassfeld sa nachádza v meste Sonnleitn 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Serena

8,9

Haus Serena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Serena. Featuring a barbecue and an ATM, Haus Serena is situated conveniently in Sonnenalpe Nassfeld, 700 metres from Madritschen Sesselbahn and 800 metres from... Ubytovanie Haus Serena sa nachádza v meste Schlosserweg 85 a (Rakúsko - Korutánsko).

Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld

8,9

Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld. Tieto kompletne zariadené apartmány sa nachádzajú priamo pri zjazdovkách v lyžiarskom stredisku Sonnenalpe Nassfeld. Ubytovanie Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 103 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Wulfenia - Adults Only

8,9

Hotel Wulfenia - Adults Only

Ubytovanie (Hotel) Hotel Wulfenia - Adults Only. Hotel Wulfenia sa nachádza v lyžiarskej oblasti Sonnenalpe Nassfeld, 50 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku a lyžiarskej školy. Ubytovanie Hotel Wulfenia - Adults Only sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldhütte

8,8

Waldhütte

Ubytovanie (Apartmány) Waldhütte. Horská chata Waldhütte sa nachádza v obci Sonnenalpe uprostred lyžiarskeho strediska Nassfeld. Ubytovanie Waldhütte sa nachádza v meste Sonnleitn 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schiappartement Nassfeld

8,7

Schiappartement Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Schiappartement Nassfeld. Situated in Sonnenalpe Nassfeld, close to Eggerboden-Lift, Schiappartement Nassfeld features accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door... Ubytovanie Schiappartement Nassfeld sa nachádza v meste Sonnleitn 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martha

8,7

Apartment Martha

Ubytovanie (Penzión) Apartment Martha. This hotel is 150 metres from the free skibus and a 5-minute walk from the centre of Mayrhofen. It offers a terrace, a garden and rooms with a balcony. Ubytovanie Apartment Martha sa nachádza v meste Durst 267 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeldhaus

8,6

Nassfeldhaus

Ubytovanie (Apartmány) Nassfeldhaus. Ubytovanie Nassfeldhaus sa nachádza v lyžiarskom stredisku Sonnenalpe Nassfeld, 80 metrov od lanovky Madritschen Sesselbahn a 100 metrov od lyžiarskeho... Ubytovanie Nassfeldhaus sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Margret im Haus Sonnleitn

8,5

Apartment Margret im Haus Sonnleitn

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Margret im Haus Sonnleitn. Boasting mountain views, Apartment Margret im Haus Sonnleitn provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 500 metres from... Ubytovanie Apartment Margret im Haus Sonnleitn sa nachádza v meste Sonnleitn 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld

8,4

Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld. Boasting garden views, Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld features accommodation with a bar and a balcony, around 500 metres from Eggerboden-Lift. Ubytovanie Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld sa nachádza v meste 11 Sonnleitn (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Falkensteiner Hotel Sonnenalpe

8,4

Falkensteiner Hotel Sonnenalpe

Ubytovanie (Hotel) Falkensteiner Hotel Sonnenalpe. Hotel Sonnenalpe Nassfeld sa nachádza vo výške 1 500 metrov nad morom, hneď pri zjazdovke a vedľa lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Falkensteiner Hotel Sonnenalpe sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fichtenblockhütte

8,3

Fichtenblockhütte

Ubytovanie (Apartmány) Fichtenblockhütte. Tento tradičný zrub je situovaný vo výške 1 500 metrov nad morom v lyžiarskom areáli Arena Nassfeld, iba 25 metrov od zjazdoviek. Ubytovanie Fichtenblockhütte sa nachádza v meste Schlosserweg 68 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wurzer Ferienhütte

8,2

Wurzer Ferienhütte

Ubytovanie (Horská chata) Wurzer Ferienhütte. Set on 1,300 metres above sea level, Wurzer Ferienhütte is located in the Sonnenalpe Nassfeld Ski Area, right next to the ski slopes, and offers scenic... Ubytovanie Wurzer Ferienhütte sa nachádza v meste Sonnenalpe Nassfeld 42 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld

7,7

Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld. Apartmán "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Sonnenalpe Nassfeld, 200 metrov od lyžiarskeho vleku... Ubytovanie Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld sa nachádza v meste 11 Sonnleitn (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenhotel Marcius

7,5

Alpenhotel Marcius

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Marcius. Alpenhotel Marcius stojí v nadmorskej výške 1 500 m n. m. hneď pri lyžiarskom svahu a iba 80 metrov od najbližšieho vleku lyžiarskeho strediska Nassfeld. Ubytovanie Alpenhotel Marcius sa nachádza v meste Sonnleitn 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hahn

7,4

Ferienwohnung Hahn

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hahn. Located in Sonnenalpe, directly in the the Nassfeld Ski Area, Ferienwohnung Hahn offers a traditional Alpine-style apartment, close to the Gartnerkofelbahn... Ubytovanie Ferienwohnung Hahn sa nachádza v meste Sonnleitn 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martin

Apartment Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martin. Situated just 50 metres from the closest slope of the Nassfeld Ski Area, Apartment Martin is a fully furnished accommodation unit with a balcony, mountain... Ubytovanie Apartment Martin sa nachádza v meste Sonnleitn 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Chiara by Immobilaustria

Haus Chiara by Immobilaustria

Ubytovanie (Apartmán) Haus Chiara by Immobilaustria. Apartmán Haus Chiara by Immobilaustria ponúka ubytovanie v lokalite Sonnenalpe Nassfeld, 400 metrov od lyžiarskych vlekov Eggerboden-Lift a Schlanitzer... Ubytovanie Haus Chiara by Immobilaustria sa nachádza v meste Sonnleitn 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Petra

Haus Petra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Petra. Situated in Sonnenalpe Nassfeld, 700 metres from Madritschen Sesselbahn, Haus Petra features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front... Ubytovanie Haus Petra sa nachádza v meste Schlosserweg 84 (Rakúsko - Korutánsko).

Almhaus Lärchegg

Almhaus Lärchegg

Ubytovanie (Apartmány) Almhaus Lärchegg. Offering mountain views, Almhaus Lärchegg in Sonnenalpe Nassfeld provides self-catering accommodation and ski-to-door access, and is just 100 metres from... Ubytovanie Almhaus Lärchegg sa nachádza v meste Nassfeld 53 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeld Sonnleitn apartment Silvia

Nassfeld Sonnleitn apartment Silvia

Ubytovanie (Apartmán) Nassfeld Sonnleitn apartment Silvia. Located in Sonnenalpe Nassfeld, close to Eggerboden-Lift, Nassfeld Sonnleitn apartment Silvia provides accommodation with restaurant, ski equipment hire,... Ubytovanie Nassfeld Sonnleitn apartment Silvia sa nachádza v meste Sonnleiten 11 (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Sonnenalpe Nassfeld

Mesto Sonnenalpe Nassfeld sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 68 hotelov a ubytovanie v meste Sonnenalpe Nassfeld.