Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spiss

V meste Spiss (Rakúsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spiss

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spiss

Apart Alpenglüh´n

9,2

Apart Alpenglüh´n

Ubytovanie (Apartmány) Apart Alpenglüh´n. Apart Alpenglüh´n sa nachádza v meste Spiss. Bol otvorený v novembri 2015 a ponúka saunu a apartmány s južne orientovaným balkónom s výhľadom na hory. Ubytovanie Apart Alpenglüh´n sa nachádza v meste Gande 42 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Alpenrose

9

Gasthof Alpenrose

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Alpenrose. Located in the centre of the scenic village of Spiss, at 1,700 metres above sea level, Gasthof Alpenrose is just a 10-minute drive from the Samnaun Ski... Ubytovanie Gasthof Alpenrose sa nachádza v meste Gande 40 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Landhaus Paradies

8,8

Hotel Landhaus Paradies

Ubytovanie (Hotel) Hotel Landhaus Paradies. Landhaus Paradies offers rooms with balcony and free Wi-Fi access in the small Tyrolean mountain village of Spiss, only a short drive from the... Ubytovanie Hotel Landhaus Paradies sa nachádza v meste Spiss 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Julia

8,1

Haus Julia

Ubytovanie (Apartmány) Haus Julia. In a scenic mountain landscape at 1,650 metres above sea level, Haus Julia in Spiss is 6 km from the Samnaun Ski Area, across the Swiss border. Ubytovanie Haus Julia sa nachádza v meste Mittelspiss 43 (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Spiss 172S

Ferienwohnung Spiss 172S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Spiss 172S. Situated in Spiss in the Tyrol region, Ferienwohnung Spiss 172S has a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Spiss 172S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Spiss 115S

Haus Spiss 115S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Spiss 115S. Located in Spiss, Haus Spiss 115S provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Haus Spiss 115S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergfeld 170S

Haus Bergfeld 170S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergfeld 170S. Situated in Spiss in the Tyrol region, Haus Bergfeld 170S has a balcony. Ubytovanie Haus Bergfeld 170S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Brabenetz 101S

Haus Brabenetz 101S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Brabenetz 101S. Located in Spiss in the Tyrol region, Haus Brabenetz 101S features a balcony. Ubytovanie Haus Brabenetz 101S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergfeld 171S

Haus Bergfeld 171S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergfeld 171S. Located in Spiss in the Tyrol region, Haus Bergfeld 171S features a balcony. Ubytovanie Haus Bergfeld 171S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Miriam 200S

Haus Miriam 200S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Miriam 200S. Haus Miriam 200S is situated in Spiss. Free WiFi is available throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Haus Miriam 200S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Brabenetz 100S

Haus Brabenetz 100S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Brabenetz 100S. Set in Spiss in the Tyrol region, Haus Brabenetz 100S has a balcony. Free WiFi is offered throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Haus Brabenetz 100S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Spiss

Mesto Spiss sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Spiss.