Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Belá

V meste Spišská Belá (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišská Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišská Belá

Apartmán Belá

9,4

Apartmán Belá

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Belá. Apartmán Belá sa nachádza v Spišskej Belej a ponúka záhradu, spoločný salónik a terasu. Ubytovanie Apartmán Belá sa nachádza v meste Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Belá má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Belá momentálne evidujeme 11 recenzií.

Privát ESSI

9,1

Privát ESSI

Ubytovanie (Privát) Privát ESSI. Privát ESSI ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v Spišskej Belej. Reštaurácia na mieste sa špecializuje na medzinárodnú kuchyňu. Ubytovanie Privát ESSI sa nachádza v meste Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát ESSI má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Privát ESSI momentálne evidujeme 14 recenzií.

V Penzión

8,6

V Penzión

Ubytovanie (Penzión) V Penzión. V Penzión sa nachádza v Spišskej Belej a ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky izby vo V Penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie V Penzión sa nachádza v meste Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie V Penzión má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión V Penzión momentálne evidujeme 37 recenzií.

G Penzion

G Penzion

Ubytovanie (Penzión) G Penzion. Situated in Spišská Belá, G Penzion has a garden, bar, terrace, and free WiFi. At the guest house rooms include a private bathroom. Ubytovanie G Penzion sa nachádza v meste Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión G Penzion nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Spišská Belá

Mesto Spišská Belá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Spišská Belá.