Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Stará Ves

V meste Spišská Stará Ves (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišská Stará Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišská Stará Ves

Guest House Tri Koruny

9,8

Guest House Tri Koruny

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tri Koruny. Penzión Tri Koruny sa môže pochváliť záhradou, spoločenskou miestnosťou a reštauráciou. Nachádza sa v Spišskej Starej Vsi. Ubytovanie Guest House Tri Koruny sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Tri Koruny má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Guest House Tri Koruny momentálne evidujeme 153 recenzií.

Chata Drevenica Pieniny

9,6

Chata Drevenica Pieniny

Ubytovanie (Horská chata) Chata Drevenica Pieniny. Chata Drevenica Pieniny so záhradou sa nachádza v Spišskej Starej Vsi v Prešovskom kraji. V horskej chate môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Drevenica Pieniny sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Kenka

9,6

Apartmany Kenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kenka. Apartmány Kenka sa nachádzajú v Spišskej Starej Vsi, 30 km od Tatranskej Bukoviny a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Kenka sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Kenka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmany Kenka momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion Diana

9,2

Penzion Diana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diana. Penzión Diana ponúka ubytovanie v Spišskej Starej Vsi. K dispozícii je tu bankomat, úschovňa batožiny a zmenáreň. Ubytovanie Penzion Diana sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Diana má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Diana momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzión Roal

9,1

Penzión Roal

Ubytovanie (Penzión) Penzión Roal. Penzión Roal sa nachádza v centre Spišskej Starej Vsi, 7 km od Národného parku Pieniny. Ubytovanie Penzión Roal sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Roal má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Roal momentálne evidujeme 89 recenzií.

Penzión NOVA

8,9

Penzión NOVA

Ubytovanie (Penzión) Penzión NOVA. Penzión NOVA v Spišskej Starej Vsi ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a barom. Ubytovanie Penzión NOVA sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Korzo

8,8

Penzión Korzo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Korzo. Penzión Korzo sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a reštauráciu. Ubytovanie Penzión Korzo sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Korzo má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Korzo momentálne evidujeme 51 recenzií.

Penzión Antiqua Villa

8,8

Penzión Antiqua Villa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Antiqua Villa. Penzión Antiqua Villa sa nachádza v Spišskej Starej Vsi a ponúka záhradu. K dispozícii je aj terasa. Hostia tu nájdu spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Antiqua Villa sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Antiqua Villa má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Antiqua Villa momentálne evidujeme 52 recenzií.

Penzión Anna Pieniny

8,8

Penzión Anna Pieniny

Ubytovanie (Penzión) Penzión Anna Pieniny. Tento penzión ponúka ubytovanie v 5 izbách, altánok, gril, hojdačku, detské hračky a úschovňu bicyklov a lyží. Ubytovanie Penzión Anna Pieniny sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Anna Pieniny má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Anna Pieniny momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Eland

8,3

Penzion Eland

Ubytovanie (Penzión) Penzion Eland. Dvojhviezdičkový penzión Eland sa nachádza v Spišskej Starej Vsi. Ubytovanie Penzion Eland sa nachádza v meste Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Eland má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Eland momentálne evidujeme 42 recenzií.

Ubytovanie v meste Spišská Stará Ves

Mesto Spišská Stará Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Spišská Stará Ves.