Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Hanušovce

V meste Spišské Hanušovce (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišské Hanušovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišské Hanušovce

Vila Janka

9,4

Vila Janka

Ubytovanie (Apartmány) Vila Janka. Vila Janka sa nachádza na úpätí pohoria Pieniny v obci Spišské Hanušovce. Ubytovanie Vila Janka sa nachádza v meste Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Janka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vila Janka momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzión Kastiel Hanus

9,1

Penzión Kastiel Hanus

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kastiel Hanus. Penzión Kaštiel Hanus sa nachádza v obci Spišské Hanušovce a sídli v klasicistickom zámku z 19. storočia. Ubytovanie Penzión Kastiel Hanus sa nachádza v meste Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Kastiel Hanus má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Kastiel Hanus momentálne evidujeme 131 recenzií.

ubytovanielucka

ubytovanielucka

Ubytovanie (Apartmán) ubytovanielucka. Situated in Spišské Hanušovce in the Prešovský kraj region, ubytovanielucka has a terrace and garden views. Ubytovanie ubytovanielucka sa nachádza v meste Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Goralské chalupy

Goralské chalupy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Goralské chalupy. Goralské chalupy is set in Spišské Hanušovce and offers a bar, a tennis court and a terrace. Ubytovanie Goralské chalupy sa nachádza v meste Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Spišské Hanušovce

Mesto Spišské Hanušovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Spišské Hanušovce.