Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Podhradie

V meste Spišské Podhradie (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišské Podhradie

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišské Podhradie

Penzion Chalupka II

9,7

Penzion Chalupka II

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chalupka II. Penzión Chalupka II so záhradou sa nachádza v Spišskom Podhradí. Všetky izby majú kuchyňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Chalupka II sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Chalupka II má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Chalupka II momentálne evidujeme 139 recenzií.

Penzion Chalupka

9,6

Penzion Chalupka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chalupka. Penzión Chalúpka sa nachádza v pokojnej oblasti Spišského Podhradia, 1 km od Spišského hradu. Dom má terasu s grilom a ponúka krásny výhľad na hrad. Ubytovanie Penzion Chalupka sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Chalupka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Chalupka momentálne evidujeme 150 recenzií.

Penzion St. Martin

9,4

Penzion St. Martin

Ubytovanie (Penzión) Penzion St. Martin. Penzión St. Martin sa nachádza v centre Spišskej Kapituly, zapísanej na zozname UNESCO a ponúka výhľad na Spišský hrad, záhradu, bar a reštauráciu na... Ubytovanie Penzion St. Martin sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion St. Martin má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion St. Martin momentálne evidujeme 661 recenzií.

Ubytovanie u Kastelana

9

Ubytovanie u Kastelana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie u Kastelana. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u Kastelána sa nachádza v Spišskom Podhradí, 5 minút jazdy od Spišského hradu. Jeho súčasťou je reštaurácia s terasou. Ubytovanie Ubytovanie u Kastelana sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Kastelana má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkové domy Ubytovanie u Kastelana momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion Ranch FAH

9

Penzion Ranch FAH

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Ranch FAH. Penzión Ranch FAH sa nachádza 1 km od Spišského hradu. Ponúka ubytovanie na farme s bezplatným Wi-Fi, terasou a detským ihriskom priamo v areáli. Ubytovanie Penzion Ranch FAH sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Ranch FAH má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Penzion Ranch FAH momentálne evidujeme 108 recenzií.

Penzion Dreveník

8,3

Penzion Dreveník

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dreveník. Penzión Dreveník sa nachádza v Spišskom Podhradí a ponúka možnosť bezplatného požičania bicyklov, záhradu a bar. Ubytovanie Penzion Dreveník sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Dreveník má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Dreveník momentálne evidujeme 28 recenzií.

Motorest Branisko

8,3

Motorest Branisko

Ubytovanie (Chata v prírode) Motorest Branisko. Ubytovanie Motorest Branisko sa nachádza v obci Korytné, 32 km od Prešova. Ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Motorest Branisko sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Motorest Branisko má celkové hodnotenie 8,3. Pre Chata v prírode Motorest Branisko momentálne evidujeme 16 recenzií.

A+S Penzion Podzamok

8,2

A+S Penzion Podzamok

Ubytovanie (Penzión) A+S Penzion Podzamok. Penzión A+S Podzámok sa nachádza v historickom meste Spišské Podhradie, priamo pod Spišským hradom, ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva... Ubytovanie A+S Penzion Podzamok sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie A+S Penzion Podzamok má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión A+S Penzion Podzamok momentálne evidujeme 126 recenzií.

Turistika ubytovňa sivá brada

8,1

Turistika ubytovňa sivá brada

Ubytovanie (Penzión) Turistika ubytovňa sivá brada. Turistika ubytovňa sivá brada sa nachádza v Spišskom Podhradí a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Turistika ubytovňa sivá brada sa nachádza v meste Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Turistika ubytovňa sivá brada má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Turistika ubytovňa sivá brada momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie v meste Spišské Podhradie

Mesto Spišské Podhradie sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Spišské Podhradie.