Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišský Štiavnik

V meste Spišský Štiavnik (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišský Štiavnik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišský Štiavnik

Ranch pod lesom Slovensky Raj

9,6

Ranch pod lesom Slovensky Raj

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranch pod lesom Slovensky Raj. Dom na vidieku Ranch pod lesom Slovenský Raj sa nachádza v Spišskom Štiavniku, 11 km od Popradu. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ranch pod lesom Slovensky Raj sa nachádza v meste Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ranch pod lesom Slovensky Raj má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Ranch pod lesom Slovensky Raj momentálne evidujeme 45 recenzií.

Privat Slovenský Raj

8,2

Privat Slovenský Raj

Ubytovanie (Privát) Privat Slovenský Raj. Privát Slovenský Raj v Spišskom Štiavniku ponúka priestor na grilovanie a úschovňu lyží. Ubytovanie Privat Slovenský Raj sa nachádza v meste Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Slovenský Raj má celkové hodnotenie 8,2. Pre Privát Privat Slovenský Raj momentálne evidujeme 27 recenzií.

Hobití dom

Hobití dom

Ubytovanie (Apartmán) Hobití dom. Ubytovacie zariadenie Hobití dom sa nachádza v Spišskom Štiavniku a ponúka gril, záhradu a terasu. Je z neho výhľad na jazero. Ubytovanie Hobití dom sa nachádza v meste Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Hobití dom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Spišský Štiavnik

Mesto Spišský Štiavnik sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Spišský Štiavnik.