Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišský Štvrtok

V meste Spišský Štvrtok (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišský Štvrtok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišský Štvrtok

Studio Katka

9,7

Studio Katka

Ubytovanie (Privát) Studio Katka. Štúdio Katka so záhradou sa nachádza v obci Spišský Štvrtok v Prešovskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Studio Katka sa nachádza v meste Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Studio Katka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Studio Katka momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartment Tomáš Jendrál

9,6

Apartment Tomáš Jendrál

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tomáš Jendrál. Apartmán Tomáš Jendrál sa nachádza v obci Spišský Štvrtok, medzi dvoma národnými parkmi - Slovenským rajom a Tatranským národným parkom. Ubytovanie Apartment Tomáš Jendrál sa nachádza v meste Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Tomáš Jendrál má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartment Tomáš Jendrál momentálne evidujeme 78 recenzií.

Natali penzion

8,5

Natali penzion

Ubytovanie (Penzión) Natali penzion. Natali penzión sa nachádza v Spišskom Štvrtku a ponúka príjemnú terasu. Každá izba v penzióne má vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie Natali penzion sa nachádza v meste Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Natali penzion má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Natali penzion momentálne evidujeme 10 recenzií.

Restaurant and Pension Stenly

8,3

Restaurant and Pension Stenly

Ubytovanie (Penzión) Restaurant and Pension Stenly. Ubytovacie zariadenie Restaurant and Pension Stenly sa nachádza medzi Národným parkom Vysoké Tatry a Národným parkom Slovenský raj v dedinke Spišský... Ubytovanie Restaurant and Pension Stenly sa nachádza v meste Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Restaurant and Pension Stenly má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Restaurant and Pension Stenly momentálne evidujeme 66 recenzií.

Vila Hugo

Vila Hugo

Ubytovanie (Vila) Vila Hugo. Vila Hugo is situated in Spišský Štvrtok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The villa has mountain views and is 19 km from Poprad. Ubytovanie Vila Hugo sa nachádza v meste Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila Vila Hugo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Spišský Štvrtok

Mesto Spišský Štvrtok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Spišský Štvrtok.