Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spitz

V meste Spitz (Rakúsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spitz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spitz

kalmuck LOFT

9,9

kalmuck LOFT

Ubytovanie (Apartmán) kalmuck LOFT. KalmuckLODGE is set in Spitz and offers a terrace. This 1-bedroom apartment comes with a kitchen, a seating area, and a cable flat-screen TV. Ubytovanie kalmuck LOFT sa nachádza v meste Spitz (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Nothnagl

9,6

Haus Nothnagl

Ubytovanie (Apartmán) Haus Nothnagl. Haus Nothnagl is set in Spitz. The property has river views and is 19 km from Melk. Ubytovanie Haus Nothnagl sa nachádza v meste 12 Hinterhaus (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Weingut Gritsch

9,6

Apartments Weingut Gritsch

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Weingut Gritsch. Situated in Spitz, 20 km from Melk, Apartments Weingut Gritsch features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Weingut Gritsch sa nachádza v meste Spitz (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Weinbergblick

9,5

Gästehaus Weinbergblick

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Weinbergblick. Located in the heart of the Wachau Region and surrounded by vineyards, Gästehaus Weinbergblick offers a garden with a cosy terrace, sun loungers, a... Ubytovanie Gästehaus Weinbergblick sa nachádza v meste Rote-Torgasse 18 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Schütz

9,4

Gästehaus Schütz

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Schütz. Located in Schwallenbach, Gästehaus Schütz offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Free WiFi is offered. Ubytovanie Gästehaus Schütz sa nachádza v meste Schwallenbach 31 31 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus zum Prater

9,3

Haus zum Prater

Ubytovanie (Penzión) Haus zum Prater. Featuring a garden, Haus zum Prater is set in Spitz. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Haus zum Prater sa nachádza v meste Misslingtal 8 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Ruinenblick

9,3

Gästehaus Ruinenblick

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Ruinenblick. Ubytovacie zariadenie Gästehaus Ruinenblick sa nachádza v pokojnej štvrti mesta Spitz a ponúka ubytovanie s raňajkami a vstupom do záhrady. Ubytovanie Gästehaus Ruinenblick sa nachádza v meste Kirchensteig 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weingut Donabaum "In der Spitz"

9,2

Weingut Donabaum "In der Spitz"

Ubytovanie (Privát) Weingut Donabaum "In der Spitz". Surrounded by vineyards behind the Tausendeimer Mountain, Weingut Donabaum "In der Spitz" enjoys a picturesque setting in Spitz, just 300 metres from the... Ubytovanie Weingut Donabaum "In der Spitz" sa nachádza v meste In der Spitz 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus-Pension F&G Gritsch

9,1

Gästehaus-Pension F&G Gritsch

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus-Pension F&G Gritsch. Featuring free WiFi, Gästehaus-Pension F&G Gritsch offers pet-friendly accommodation in Spitz. Free private parking is available on site. Ubytovanie Gästehaus-Pension F&G Gritsch sa nachádza v meste Vießling 39 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Goldenes Schiff

9,1

Gasthof Goldenes Schiff

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Goldenes Schiff. Situated in Spitz, Gasthof Goldenes Schiff has a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Gasthof Goldenes Schiff sa nachádza v meste Mittergasse 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Barock-Landhof Burkhardt

9

Barock-Landhof Burkhardt

Ubytovanie (Hotel) Barock-Landhof Burkhardt. Featuring a tennis court, a terrace and free bikes for guests, Barock-Landhof Burkhardt is set in a mansion in Spitz, 350 metres from the Danube. Ubytovanie Barock-Landhof Burkhardt sa nachádza v meste Kremser Str. 19 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Weinberghof & Weingut Lagler

8,9

Hotel Weinberghof & Weingut Lagler

Ubytovanie (Hotel) Hotel Weinberghof & Weingut Lagler. Hotel Weinberghof & Weingut Lagler is situated in Spitz. Ubytovanie Hotel Weinberghof & Weingut Lagler sa nachádza v meste Am Hinterweg 17 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Donauschlössel

8,8

Donauschlössel

Ubytovanie (Penzión) Donauschlössel. Donauschlössel is situated in Spitz and features a garden. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Donauschlössel sa nachádza v meste Donaulände 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mariandl

8,8

Hotel Mariandl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mariandl. Hotel Mariandl has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Spitz. This 3-star hotel offers a tour desk. Ubytovanie Hotel Mariandl sa nachádza v meste Kremserstraße 2 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ulrike

8,4

Hotel Ulrike

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ulrike. Hotel Ulrike sa nachádza len 5 minút chôdze od centra mesta Spitz a od Dunaja. Ubytovanie Hotel Ulrike sa nachádza v meste Rote Torgasse 15 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus zur schönen Aussicht

7,5

Gästehaus zur schönen Aussicht

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus zur schönen Aussicht. Located in the UNESCO World Heritage Site of Wachau, on the outskirts of Spitz, this guest house offers views of the surrounding vineyards and... Ubytovanie Gästehaus zur schönen Aussicht sa nachádza v meste Siedlung Erlahof 47 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Setzbergblick

Appartements Setzbergblick

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Setzbergblick. Offering a garden and free WiFi, Appartements Setzbergblick features accommodation in Spitz. Ubytovanie Appartements Setzbergblick sa nachádza v meste Spitz (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Spitz

Mesto Spitz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Spitz.