Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Srednja Vas v Bohinju

V meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Srednja Vas v Bohinju

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Srednja Vas v Bohinju

Rustic House 13

9,8

Rustic House 13

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rustic House 13. Situated in Bohinj in the Gorenjska region, Rustic House 13 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rustic House 13 sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Momo

9,8

Apartma Momo

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Momo. Set in Bohinj, 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartma Momo offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytovanie Apartma Momo sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zupanc

9,8

Apartment Zupanc

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zupanc. Apartment Zupanc is situated in Bohinj, 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Zupanc sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Cvetek, Srednja vas 133

9,7

Apartma Cvetek, Srednja vas 133

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Cvetek, Srednja vas 133. Located in Bohinj, Apartma Cvetek, Srednja vas 133 offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Apartma Cvetek, Srednja vas 133 sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bohinj

9,7

Apartment Bohinj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bohinj. Located in Bohinj, 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartment Bohinj provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment Bohinj sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Franc

9,7

Holiday House Franc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Franc. Located in Srednja Vas v Bohinju in the Gorenjska region, Holiday House Franc has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday House Franc sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 253 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr`Mružo apartmaji

9,7

Pr`Mružo apartmaji

Ubytovanie (Apartmány) Pr`Mružo apartmaji. Pr`Mružo apartmaji features garden views, free WiFi and free private parking, located in Bohinj, 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie Pr`Mružo apartmaji sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Hodnik Slavko

9,6

Apartments and Rooms Hodnik Slavko

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Hodnik Slavko. Apartments and Rooms Hodnik Slavko is located in Srednja Vas v Bohinju. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartments and Rooms Hodnik Slavko sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska).

Apartments & Rooms Stanko Stare

9,6

Apartments & Rooms Stanko Stare

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Stanko Stare. Offering free Wi-Fi, Apartments & Rooms Stanko Stare is located in Srednja Vas v Bohinju, 1. Ubytovanie Apartments & Rooms Stanko Stare sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji pri Jožu

9,6

Apartmaji pri Jožu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji pri Jožu. Featuring a swimming pool, a bar, a garden and views of the garden, Apartmaji pri Jožu is located in Bohinj and provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmaji pri Jožu sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Markič

9,6

Apartment Markič

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Markič. Featuring barbecue facilities, Apartment Markič features accommodation in Bohinj with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartment Markič sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maša

9,6

Apartment Maša

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maša. Featuring a garden and barbecue facilities, Apartment Maša features accommodation in Bohinj with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartment Maša sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpine House 1100

9,5

Alpine House 1100

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alpine House 1100. Located 8 km from Vogel Ski Center, Alpine House 1100 offers accommodation in Bohinj with access to a sauna. Ubytovanie Alpine House 1100 sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Mojca

9,5

Apartma Mojca

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Mojca. Located in Bohinj in the Gorenjska region and Aquapark & Wellness Bohinj reachable within 7 km, Apartma Mojca provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartma Mojca sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Mama Minka

9,5

Apartma Mama Minka

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Mama Minka. Located in Bohinj, just 5 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartma Mama Minka provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartma Mama Minka sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cvetek Janez

9,5

Apartment Cvetek Janez

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvetek Janez. Featuring garden views, Apartment Cvetek Janez features accommodation with a garden and a patio, around 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie Apartment Cvetek Janez sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska).

Apartment Tina

9,4

Apartment Tina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tina. Situated in the town of Bohinj and the Lake Bohinj reachable within 5. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and rooms Odar

9,4

Apartment and rooms Odar

Ubytovanie (Penzión) Apartment and rooms Odar. Situated in Bohinj, within 6 km of Aquapark & Wellness Bohinj and 24 km of Triglav National Park Information Centre, Apartment and rooms Odar features... Ubytovanie Apartment and rooms Odar sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Korošec Matej

9,4

Apartment Korošec Matej

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Korošec Matej. Boasting garden views, Apartment Korošec Matej features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie Apartment Korošec Matej sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Ivanka

9,4

Guest House Ivanka

Ubytovanie (Penzión) Guest House Ivanka. Ubytovanie Guest House Ivanka sa nachádza v meste Bohinj, 5200 metrov od jazera Bohinj a 13 km od Národného parku Triglav. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Ivanka sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Žvan na Pokljuki

9,4

Holiday house Žvan na Pokljuki

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Žvan na Pokljuki. Located just 21 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Holiday house Žvan na Pokljuki provides accommodation in Bohinj with access to a shared lounge, a... Ubytovanie Holiday house Žvan na Pokljuki sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MILKA 52

9,3

MILKA 52

Ubytovanie (Apartmány) MILKA 52. Located in Bohinj in the Gorenjska region and Aquapark & Wellness Bohinj reachable within 6 km, MILKA 52 provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie MILKA 52 sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gorjup Eco Farm Stay

9,3

Gorjup Eco Farm Stay

Ubytovanie (Farma) Gorjup Eco Farm Stay. Located in Srednja Vas v Bohinju in the Gorenjska region, Gorjup Eco Farm Stay provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Gorjup Eco Farm Stay sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kocjanc

9,3

Apartments Kocjanc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kocjanc. Located 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartments Kocjanc provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Kocjanc sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Katrnjek

9,3

Apartmaji Katrnjek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Katrnjek. Located in Bohinj in the Gorenjska region and Aquapark & Wellness Bohinj reachable within 7 km, Apartmaji Katrnjek provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmaji Katrnjek sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Mama Minka

9,2

Hostel Mama Minka

Ubytovanie (Hostel) Hostel Mama Minka. Hostel Mama Minka sa nachádza v údolí Bohinj a má terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Hostel Mama Minka sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

2 studio & apartment Cvetek Bohinj

9,2

2 studio & apartment Cvetek Bohinj

Ubytovanie (Privát) 2 studio & apartment Cvetek Bohinj. Located 9 km from Storec, 2 studio & apartment Cvetek Bohinj offers a garden, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie 2 studio & apartment Cvetek Bohinj sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden ECO houses Čebelica

9,1

Garden ECO houses Čebelica

Ubytovanie (Kemping) Garden ECO houses Čebelica. Located in Bohinj in the Gorenjska region and Aquapark & Wellness Bohinj reachable within 5 km, Garden ECO houses Čebelica provides accommodation with free... Ubytovanie Garden ECO houses Čebelica sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ema

9,1

Apartment Ema

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ema. Located in Bohinj, 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartment Ema provides accommodation with free WiFi, a restaurant and a bar. Ubytovanie Apartment Ema sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiška na Uskovnici

9

Počitniška hiška na Uskovnici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiška na Uskovnici. Počitniška hiška na Uskovnici is located in Bohinj, 15 km from Aquapark & Wellness Bohinj, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Počitniška hiška na Uskovnici sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Pekovec Bohinj

8,8

Apartmaji Pekovec Bohinj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Pekovec Bohinj. Located in Bohinj in the Gorenjska region, Apartmaji Pekovec Bohinj provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmaji Pekovec Bohinj sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiša Novak

8,3

Počitniška hiša Novak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiša Novak. Situated in Bohinj in the Gorenjska region, Počitniška hiša Novak has a balcony and mountain views. Ubytovanie Počitniška hiša Novak sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Hodak

8,2

Apartmaji Hodak

Ubytovanie (Penzión) Apartmaji Hodak. Ubytovacie zariadenie Apartmaji Hodak sa nachádza v Bohinji, 5 km od Aquapark & Wellness Bohinj a 10 km od lyžiarskeho areálu Storeč. Ubytovanie Apartmaji Hodak sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slovenian Traditional Guest House

7,7

Slovenian Traditional Guest House

Ubytovanie (Farma) Slovenian Traditional Guest House. Slovenian Traditional Guest House je malý rodinou prevádzkovaný penzión vo vidieckom štýle, ktorý sa nachádza v tichom prostredí a ponúka izby s manželskou... Ubytovanie Slovenian Traditional Guest House sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Luna

Apartma Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Luna. Featuring a garden and a terrace, Apartma Luna provides accommodation in Bohinj with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Luna sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FLAT LUXY

FLAT LUXY

Ubytovanie (Apartmán) FLAT LUXY. Boasting garden views, FLAT LUXY features accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytovanie FLAT LUXY sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Ličef

Sobe Ličef

Ubytovanie (Privát) Sobe Ličef. Located in Srednja Vas v Bohinju in the Gorenjska region, Sobe Ličef provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Sobe Ličef sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain house MINKA

Mountain house MINKA

Ubytovanie (Horská chata) Mountain house MINKA. Offering free WiFi and garden views, Chalet LOM Uskovnica is an accommodation set in Srednja Vas v Bohinju. Ubytovanie Mountain house MINKA sa nachádza v meste Srednja Vas v Bohinju (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Srednja Vas v Bohinju

Mesto Srednja Vas v Bohinju sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Srednja Vas v Bohinju.