Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Srní

V meste Srní (Česká republika) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Srní

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Srní

Aparmán Srní 121

9,6

Aparmán Srní 121

Ubytovanie (Apartmán) Aparmán Srní 121. Situated in Srní, Aparmán Srní 121 features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has city views and is 30 km from Železná Ruda. Ubytovanie Aparmán Srní 121 sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Aparmán Srní 121 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Aparmán Srní 121 momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmány Vydrýsek

9,5

Apartmány Vydrýsek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Vydrýsek. Located in Srní, Apartmány Vydrýsek features free WiFi. The apartment will provide you with a TV, a seating area and satellite channels. Ubytovanie Apartmány Vydrýsek sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Apartmány Vydrýsek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Vydrýsek momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion u vlčí stezky

9,4

Penzion u vlčí stezky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u vlčí stezky. Situated in Srní, Penzion u vlčí stezky has a garden, bar, terrace, and free WiFi. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Penzion u vlčí stezky sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Penzion u vlčí stezky má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion u vlčí stezky momentálne evidujeme 16 recenzií.

Srní 119

9,1

Srní 119

Ubytovanie (Apartmány) Srní 119. With garden views, Srní 119 is set in Srní and has free WiFi. Ubytovanie Srní 119 sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Srní 119 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Srní 119 momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmán Srní

9,1

Apartmán Srní

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Srní. Boasting barbecue facilities and a terrace, Apartmán Srní features accommodation in Srní with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Srní sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Srní má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Srní momentálne evidujeme 10 recenzií.

Hotel Vydra

8,5

Hotel Vydra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vydra. Hotel Vydra sa nachádza v obci Srní a ponúka gril, izbovú službu, reštauráciu a detské ihrisko. K dispozícii je terasa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Vydra sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vydra má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Vydra momentálne evidujeme 131 recenzií.

Apartmány Drexler

8,3

Apartmány Drexler

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Drexler. Situated in Srní, 33 km from Bayerisch Eisenstein, Apartmány Drexler features a restaurant and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmány Drexler sa nachádza v meste Srní (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Srní

8

Hotel Srní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Srní. Hotel Srní sa nachádza v obci Srní a ponúka fitnescentrum, terasu a bar. Hostia tu nájdu recepciu s nepretržitou prevádzkou a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Srní sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Srní má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Srní momentálne evidujeme 259 recenzií.

Penzion Bystřina

Penzion Bystřina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystřina. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Penzion Bystřina is set in Rejštejn. Ubytovanie Penzion Bystřina sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Bystřina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa U vlčí stezky

Chalupa U vlčí stezky

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U vlčí stezky. Located in Srní in the Pilsen region, Chalupa U vlčí stezky has a balcony. The property features garden views and is 30 km from Železná Ruda. Ubytovanie Chalupa U vlčí stezky sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Pre Horská chata Chalupa U vlčí stezky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalet Gabrettina

Chalet Gabrettina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Gabrettina. Chalet Gabrettina offers accommodation in Rokyta, 4 km from Srní. The unit is 47 km from Deggendorf. Ubytovanie Chalet Gabrettina sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 241 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chalet Gabrettina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Srní

Mesto Srní sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Srní.