Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Srní

V meste Srní (Česká republika) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Srní

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Srní

Penzion U Vlčí Stezky

9,9

Penzion U Vlčí Stezky

Ubytovanie (Hotel) Penzion U Vlčí Stezky. Set in Srní, Penzion U Vlčí Stezky offers 3-star accommodation with a terrace. Ubytovanie Penzion U Vlčí Stezky sa nachádza v meste Srní (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Srní

9,1

Apartmán Srní

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Srní. Boasting barbecue facilities and a terrace, Apartmán Srní features accommodation in Srní with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Srní sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Apartmán Srní má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Srní momentálne evidujeme 10 recenzií.

Hotel Vydra

8,5

Hotel Vydra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vydra. Hotel Vydra sa nachádza v obci Srní a ponúka gril, izbovú službu, reštauráciu a detské ihrisko. K dispozícii je terasa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Vydra sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Hotel Vydra má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Vydra momentálne evidujeme 131 recenzií.

Apartmány Drexler

8,3

Apartmány Drexler

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Drexler. Situated in Srní, 33 km from Bayerisch Eisenstein, Apartmány Drexler features a restaurant and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmány Drexler sa nachádza v meste Srní (Česko - Plzeňský kraj).

Hotel Srní

8

Hotel Srní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Srní. Hotel Srní sa nachádza v obci Srní a ponúka fitnescentrum, terasu a bar. Hostia tu nájdu recepciu s nepretržitou prevádzkou a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Srní sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Hotel Srní má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Srní momentálne evidujeme 259 recenzií.

Penzion U Zlatého srnce

7,3

Penzion U Zlatého srnce

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Zlatého srnce. Penzion U Zlatého srnce is located in Srní. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Penzion U Zlatého srnce sa nachádza v meste Srní (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán v Srní

Apartmán v Srní

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Srní. Featuring a garden, Apartmán v Srní provides accommodation in Srní with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán v Srní sa nachádza v meste Srní (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Bystřina

Penzion Bystřina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystřina. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Penzion Bystřina is set in Rejštejn. Ubytovanie Penzion Bystřina sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Pre Penzión Penzion Bystřina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalet Gabrettina

Chalet Gabrettina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Gabrettina. Chalet Gabrettina offers accommodation in Rokyta, 4 km from Srní. The unit is 47 km from Deggendorf. Ubytovanie Chalet Gabrettina sa nachádza v meste Srní (Česká republika - Plzeňský kraj). Pre Horská chata Chalet Gabrettina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Srní

Mesto Srní sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Srní.