Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stall

V meste Stall (Rakúsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stall

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stall

Lärchenhütte

9,7

Lärchenhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lärchenhütte. Ubytovacie zariadenie Lärchenhütte sa nachádza v obci Stall, len 8 km od lyžiarskeho strediska Tauchnerfeld – Stall. Ubytovanie Lärchenhütte sa nachádza v meste 20 Sonnberg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus MARGI

9,6

Haus MARGI

Ubytovanie (Apartmán) Haus MARGI. Set in Stall in the Carinthia region, Haus MARGI features a balcony. Ubytovanie Haus MARGI sa nachádza v meste Untersteinwand 23 1.OG (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Pichlerhof

9,4

Pension Pichlerhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Pichlerhof. Penzión Pichlerhof vám ponúka ubytovanie s raňajkami na pokojnom mieste na úpätí pohoria Kreuzeck. Ubytovanie Pension Pichlerhof sa nachádza v meste Latzendorf 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Waldschmied

9,1

Haus Waldschmied

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Waldschmied. Tento samostatne stojaci dovolenkový dom Haus Waldschmied sa nachádza v meste Stall v regióne Korutánsko a ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Haus Waldschmied sa nachádza v meste Latzendorf 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Dorfschenke

8,7

Gasthof Dorfschenke

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Dorfschenke. Tento príjemný rodinný vidiecky hotel sa nachádza asi 800 metrov nad morom v malej dedinke Stall v korutánskom údolí Moll. Ubytovanie Gasthof Dorfschenke sa nachádza v meste Stall 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Postwirt

7,8

Gasthaus Postwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Postwirt. Penzión Gasthaus Postwirt so záhradou a terasou sa nachádza v dedinke Stall, menej ako 1 km od lyžiarskeho strediska Tauchnerfeld – Stall. Ubytovanie Gasthaus Postwirt sa nachádza v meste Stall 95 Gasthaus Postwirt (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldschmied

Waldschmied

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Waldschmied. Located in Stall, Waldschmied provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Heiligenblut. Ubytovanie Waldschmied sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Stall

Mesto Stall sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Stall.