Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Stams

V meste Stams (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stams

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stams

Gästehaus Heger

9,7

Gästehaus Heger

Ubytovanie (Horská chata) Gästehaus Heger. Featuring a hot tub, Gästehaus Heger is set in Stams. Ubytovanie Gästehaus Heger sa nachádza v meste Hauland 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“

9,6

Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“

Ubytovanie (Apartmán) Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“. Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“ is located in Stams. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“ sa nachádza v meste 1 Eichenweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Hirschen

8,4

Hotel Gasthof Hirschen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Hirschen. This traditional hotel in the Upper Inn Valley is in the immediate vicinity of the famous Cistercian Abbey of Stams and the A12 motorway. Ubytovanie Hotel Gasthof Hirschen sa nachádza v meste Thannrain 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung

Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung. Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung is located in Stams and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung sa nachádza v meste Eichenweg 2 Ferienwohnung (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Stams

Mesto Stams sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Stams.