Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stanzach

V meste Stanzach (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stanzach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stanzach

Apart-Alpin

9,6

Apart-Alpin

Ubytovanie (Apartmány) Apart-Alpin. Located in Stanzach, Apart-Alpin features free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Apart-Alpin sa nachádza v meste Blockau 79 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Lechtraum

9,6

Apart Lechtraum

Ubytovanie (Apartmány) Apart Lechtraum. Situated 500 metres from the centre of Stanzach, directly at the Lechweg Hiking Trail, Apart Lechtraum offers modern apartments with flat-screen satellite... Ubytovanie Apart Lechtraum sa nachádza v meste Blockau 93 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Waldhof

9,2

Hotel Garni Waldhof

Ubytovanie (Penzión) Hotel Garni Waldhof. Located in the Lech Valley and surrounded by the Lechtal Alps and Allgäu Alps, Hotel Garni Waldhof is set in the centre of Stanzach village. Ubytovanie Hotel Garni Waldhof sa nachádza v meste Stanzach 100 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Föhrenhof

8,9

Hotel Föhrenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Föhrenhof. Quietly located in Stanzach, at the edge of the forest and 250 metres from the village centre, Hotel Föhrenhof features a spa with a sauna and solarium,... Ubytovanie Hotel Föhrenhof sa nachádza v meste Nr 114 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Stanzach

Mesto Stanzach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Stanzach.