Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stará Bystrica

V meste Stará Bystrica (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stará Bystrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stará Bystrica

Privát Barborka

9,3

Privát Barborka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privát Barborka. Ubytovacie zariadenie Privát Barborka je rodinou prevádzkovaná drevenica situovaná na tichom mieste, len 150 metrov od centra obce Klubiná. Ubytovanie Privát Barborka sa nachádza v meste Stará Bystrica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Barborka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Privát Barborka momentálne evidujeme 12 recenzií.

Three-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica

Three-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica. Rekreačný dom s 3 spálňami v Starej Bystrici sa nachádza v Stará Bystrica. a kompletne vybavenú kuchyňu. Rekreačný dom je vybavený TV a obývacou izbou. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica sa nachádza v meste Stará Bystrica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Four-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica

Four-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica. Four-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica is situated in Stará Bystrica. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica sa nachádza v meste Stará Bystrica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Four-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartment Radostka O-993

Apartment Radostka O-993

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Radostka O-993. Apartmán Radostka O-993 ponúka ubytovanie s výhľadom na hory v obci Stará Bystrica. Apartmán má obývaciu izbu a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Radostka O-993 sa nachádza v meste Stará Bystrica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Radostka O-993 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Stara Bystrica

Holiday home Stara Bystrica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Stara Bystrica. Dovolenkový dom Stará Bystrica sa nachádza v obci Stará Bystrica, 37 km od mesta Wisła. Ubytovanie Holiday home Stara Bystrica sa nachádza v meste Stará Bystrica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Stara Bystrica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Six-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica

Six-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Six-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica. Offering free WiFi and mountain views, Six-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica is an accommodation set in Stará Bystrica. Ubytovanie Six-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica sa nachádza v meste Stará Bystrica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 322 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Six-Bedroom Holiday Home in Stara Bystrica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Stará Bystrica

Mesto Stará Bystrica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Stará Bystrica.