Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Staré Hory

V meste Staré Hory (Slovensko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Staré Hory

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Staré Hory

B&B Sant Bernard

9,6

B&B Sant Bernard

Ubytovanie (Penzión) B&B Sant Bernard. Penzión Sant Bernard v rakúskom štýle sa nachádza v hornatej oblasti obce Turecká, 1 km od lyžiarskeho strediska. Ubytovanie B&B Sant Bernard sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie B&B Sant Bernard má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión B&B Sant Bernard momentálne evidujeme 372 recenzií.

Hotel Altenberg

9,1

Hotel Altenberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Altenberg. Hotel Altenberg sa nachádza pri lese na okraji Národného parku Nízke Tatry a ponúka vám kúpeľné centrum s parným kúpeľom, saunou a 2 malými bazénmi. Ubytovanie Hotel Altenberg sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Altenberg má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Altenberg momentálne evidujeme 331 recenzií.

Chalupa U Potoka

9,1

Chalupa U Potoka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa U Potoka. Chalupa U Potoka sa nachádza v obci Staré Hory a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa U Potoka sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Potoka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Chalupa U Potoka momentálne evidujeme 14 recenzií.

Pension St. Maria

8,7

Pension St. Maria

Ubytovanie (Penzión) Pension St. Maria. Malý penzión St. Maria je situovaný 15 km severne od Banskej Bystrice na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Ubytovanie Pension St. Maria sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension St. Maria má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension St. Maria momentálne evidujeme 239 recenzií.

Apartmany St. Maria

8,5

Apartmany St. Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany St. Maria. Apartmány St. Maria sa nachádzajú v Starých Horách a ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Apartmany St. Maria sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany St. Maria má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Apartmany St. Maria momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hostinec Staré Hory

8,4

Hostinec Staré Hory

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Staré Hory. Ubytovacie zariadenie Hostinec Staré Hory sa nachádza v Starých Horách a má k dispozícii záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostinec Staré Hory sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Staré Hory má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Hostinec Staré Hory momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chata Donovaly

7,2

Chata Donovaly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Donovaly. Chata Donovaly stojí v obci Staré Hory a je obklopená prírodou národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. Ubytovanie Chata Donovaly sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Donovaly má celkové hodnotenie 7,2. Pre Dovolenkový dom Chata Donovaly momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzión Pod Donovalmi

7

Penzión Pod Donovalmi

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Donovalmi. Penzión Pod Donovalmi sa nachádza v Starých Horách, 15 km od mesta Banská Bystrica a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Pod Donovalmi sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pod Donovalmi má celkové hodnotenie 7. Pre Penzión Penzión Pod Donovalmi momentálne evidujeme 236 recenzií.

Drevenica Inga

Drevenica Inga

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Inga. Featuring accommodation with a balcony, Drevenica Inga is set in Staré Hory. The property has garden views and is 48 km from Bešeňová. Ubytovanie Drevenica Inga sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Drevenica Inga nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa Staré Hory

Chalupa Staré Hory

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Staré Hory. Chalupa Staré Hory sa nachádza v obci Staré Hory a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa Staré Hory sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Cottage Stare Hory

Modern Cottage Stare Hory

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modern Cottage Stare Hory. Located in Staré Hory in the Banskobystrický kraj region, Modern Cottage Stare Hory features a balcony and garden views. Ubytovanie Modern Cottage Stare Hory sa nachádza v meste Staré Hory (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Staré Hory

Mesto Staré Hory sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Staré Hory.