Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Staré Město

V meste Staré Město (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Staré Město

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Staré Město

Villa Rozárka

9,4

Villa Rozárka

Ubytovanie (Penzión) Villa Rozárka. Hotel Rozárka Villa v obci Staré Město v regióne Uherské Hradiště ponúka izby v pestrofarebnom štýle a s vlastnou kúpeľňou, so zariadením na prípravu čaju... Ubytovanie Villa Rozárka sa nachádza v meste Staré Město (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Rozárka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Villa Rozárka momentálne evidujeme 257 recenzií.

APARTMÁNY RYBNÍČEK

8,9

APARTMÁNY RYBNÍČEK

Ubytovanie (Apartmány) APARTMÁNY RYBNÍČEK. APARTMÁNY RYBNÍČEK sa nachádzajú v Starom Meste v Čechách a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj terasu. Ubytovanie APARTMÁNY RYBNÍČEK sa nachádza v meste Staré Město (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie APARTMÁNY RYBNÍČEK má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány APARTMÁNY RYBNÍČEK momentálne evidujeme 163 recenzií.

Penzion Bobule

8,9

Penzion Bobule

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bobule. Penzión sa nachádza v obci Staré Město, 7 km od Uherského Hradiště a 8 km od zámku Buchlovice. Ubytovanie Penzion Bobule sa nachádza v meste Staré Město (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bobule má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Bobule momentálne evidujeme 263 recenzií.

Ubytovanie v meste Staré Město

Mesto Staré Město sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Staré Město.