Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Starý Smokovec

V meste Starý Smokovec (Slovensko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Starý Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Starý Smokovec

Apartmán Leda, Starý Smokovec

10

Apartmán Leda, Starý Smokovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Leda, Starý Smokovec. Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, barom, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Luna Hrebienok C109

9,7

Apartment Luna Hrebienok C109

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok C109. Apartment Luna Hrebienok C109 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Tatranská Lomnica je vzdialená 7 km. Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok C109 sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Luxury Studio A303

9,7

Luxury Studio A303

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Studio A303. Ubytovacie zariadenie Luxury Studio A303 sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Jakubkova Lúka 2, 11 km od Lomnického štítu a... Ubytovanie Luxury Studio A303 sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luxury Studio A303 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Luxury Studio A303 momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hrebienok 2 Apartmán D107

9,6

Hrebienok 2 Apartmán D107

Ubytovanie (Apartmán) Hrebienok 2 Apartmán D107. Ubytovacie zariadenie Hrebienok 2 Apartmán D107 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a terasou. Ubytovanie Hrebienok 2 Apartmán D107 sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Luna Hrebienok C111

9,5

Apartment Luna Hrebienok C111

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok C111. Ubytovacie zariadenie Apartment Luna Hrebienok C111 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a záhradou. Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok C111 sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Luna Hrebienok

9,4

Apartment Luna Hrebienok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok. Apartmán Luna Hrebienok sa nachádza v apartmánovom komplexe Hrebienok Resort, priamo v centre Starého Smokovca a vedľa pozemnej lanovky na Hrebienok. Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Luna Hrebienok má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Luna Hrebienok momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartman Michaela

9,3

Apartman Michaela

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Michaela. Ubytovacie zariadenie Apartman Michaela, ktorý sa nachádza v Starom Smokovci, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na mesto, reštauráciou, barom... Ubytovanie Apartman Michaela sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Harmony Apartment B301

9,3

TATRA SUITES Harmony Apartment B301

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Harmony Apartment B301. Ubytovanie TATRA SUITES Harmony Apartment B301 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a službu concierge. Ubytovanie TATRA SUITES Harmony Apartment B301 sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Snow 5

9,3

Apartman Snow 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Snow 5. Apartmán Snow 5 sa nachádza v Starom Smokovci, 7 km od Tatranskej Lomnice a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Ubytovanie Apartman Snow 5 sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Snow 5 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman Snow 5 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Sport

9,2

Penzion Sport

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sport. Penzión Šport sa nachádza v Starom Smokovci uprostred Vysokých Tatier. Ubytovanie Penzion Sport sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Sport má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Sport momentálne evidujeme 346 recenzií.

A1 Štart

9,2

A1 Štart

Ubytovanie (Penzión) A1 Štart. Ubytovacie zariadenie A1 Štart sa nachádza v Starom Smokovci vo Vysokých Tatrách a ponúka vám ubytovanie v izbách, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie A1 Štart sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie A1 Štart má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión A1 Štart momentálne evidujeme 89 recenzií.

Apartment Snow

9

Apartment Snow

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Snow. Apartmány Snow sa nachádzajú v centre Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách, neďaleko trate električky. Ubytovanie Apartment Snow sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Snow má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartment Snow momentálne evidujeme 206 recenzií.

HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC

9

HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC

Ubytovanie (Apartmán) HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC. Ubytovacie zariadenie HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka reštauráciu, vonkajší bazén a bar. Ubytovanie HREBIENOK MOUNTAIN APARTMENTS STARÝ SMOKOVEC sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Elegance Hrebienok

Apartment Elegance Hrebienok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elegance Hrebienok. Ubytovanie Apartment Elegance Hrebienok sa nachádza vo Vysokých Tatrách, len 11 km od Lomnického štítu. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Elegance Hrebienok sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartment Elegance Hrebienok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Starý Smokovec

Mesto Starý Smokovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Starý Smokovec.