Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šternberk

V meste Šternberk (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šternberk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šternberk

Bydlinská zahrádka Těšíkov

9,5

Bydlinská zahrádka Těšíkov

Ubytovanie (Chata v prírode) Bydlinská zahrádka Těšíkov. Situated in Šternberk, 27 km from Olomouc, Bydlinská zahrádka Těšíkov features a garden and free WiFi. Ubytovanie Bydlinská zahrádka Těšíkov sa nachádza v meste Šternberk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bydlinská zahrádka Těšíkov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Bydlinská zahrádka Těšíkov momentálne evidujeme 17 recenzií.

Pension u Hradu

8,5

Pension u Hradu

Ubytovanie (Penzión) Pension u Hradu. Hotel u Hradu sa nachádza hneď vedľa záhrady Hradu Šternberk. Ubytovanie Pension u Hradu sa nachádza v meste Šternberk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension u Hradu má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Pension u Hradu momentálne evidujeme 106 recenzií.

Na Jamajce

Na Jamajce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na Jamajce. Na Jamajce is located in Šternberk and offers a garden. It features free WiFi and a terrace. The holiday home also has 1 bathroom. Ubytovanie Na Jamajce sa nachádza v meste Šternberk (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VLADIMÍR, rekreační středisko

VLADIMÍR, rekreační středisko

Ubytovanie (Farma) VLADIMÍR, rekreační středisko. Offering garden views, Řídeč in Šternberk provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie VLADIMÍR, rekreační středisko sa nachádza v meste Šternberk (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šternberk

Mesto Šternberk sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Šternberk.