Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štiavnické Bane

V meste Štiavnické Bane (Slovensko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štiavnické Bane

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štiavnické Bane

Chaty Vážka

10

Chaty Vážka

Ubytovanie Chaty Vážka. Situated 49 km from Kremnica Town Castle, Chaty Vážka features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Chaty Vážka sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Štiavnické chalúpky pri Richňavských jazerách

10

Štiavnické chalúpky pri Richňavských jazerách

Ubytovanie Štiavnické chalúpky pri Richňavských jazerách. Featuring garden views, Štiavnické chalúpky pri Richňavských jazerách features accommodation with an open-air bath, a garden and barbecue facilities,... Ubytovanie Štiavnické chalúpky pri Richňavských jazerách sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Banícky dom Pod Zvonicou

9,9

Banícky dom Pod Zvonicou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Banícky dom Pod Zvonicou. Ubytovacie zariadenie Banícky dom Pod Zvonicou sa nachádza obci Štiavnické Bane, 15 km od obce Vyhne. Ubytovanie Banícky dom Pod Zvonicou sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Banícky dom Pod Zvonicou má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Banícky dom Pod Zvonicou momentálne evidujeme 9 recenzií.

Pink cottage-100yo mining house

9,9

Pink cottage-100yo mining house

Ubytovanie (Horská chata) Pink cottage-100yo mining house. Horská chata Pink cottage-100yo mining house sa nachádza v Banskej Štiavnici, 9 km od zámku Svätý Anton a 5 km od Starého a Nového zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Pink cottage-100yo mining house sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Pink cottage-100yo mining house má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Pink cottage-100yo mining house momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán Jana

9,8

Apartmán Jana

Ubytovanie (Privát) Apartmán Jana. Apartmán Jana sa nachádza v obci Štiavnické Bane, 15 km od obce Vyhne. Ubytovanie Apartmán Jana sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Jana má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Apartmán Jana momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ružová Vila

9,8

Ružová Vila

Ubytovanie Ružová Vila. Ružová Vila sa nachádza v meste Štiavnické Bane a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. K dispozícii je aj gril. Ubytovanie Ružová Vila sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere

9,6

Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere. Ubytovacie zariadenie Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere sa nachádza v obci Štiavnické Bane v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Historic housing Štiavnické Bane

9,6

Historic housing Štiavnické Bane

Ubytovanie Historic housing Štiavnické Bane. Set in Štiavnické Bane in the Banskobystrický kraj region, Historic housing Štiavnické Bane features a balcony. Ubytovanie Historic housing Štiavnické Bane sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Pod horou

9,4

Pod horou

Ubytovanie (Apartmány) Pod horou. Ubytovanie Pod horou sa nachádza v obci Štiavnické Bane a ponúka terasu. Ubytovanie Pod horou sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Pod horou má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Pod horou momentálne evidujeme 82 recenzií.

Boutique Hotel Siglisberg

9,4

Boutique Hotel Siglisberg

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Siglisberg. Ubytovanie Boutique Hotel Siglisberg sa nachádza v obci Štiavnické Bane a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Boutique Hotel Siglisberg sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Richňava park

9,3

Richňava park

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Richňava park. Dovolenkový dom Richňava park sa nachádza v obci Štiavnické Bane, 18 km od obce Vyhne. Ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Richňava park sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Richňava park má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Richňava park momentálne evidujeme 14 recenzií.

Chata Müllerov dom

8,7

Chata Müllerov dom

Ubytovanie (Penzión) Chata Müllerov dom. Chata Müllerov dom sa nachádza v Banskej Štiavnici, 6 km od Nového zámku Banská Štiavnica, Starého zámku Banská Štiavnica a Kostola sv. Kataríny. Ubytovanie Chata Müllerov dom sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Müllerov dom má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Chata Müllerov dom momentálne evidujeme 53 recenzií.

Chata UVZ UK Richňava

8,7

Chata UVZ UK Richňava

Ubytovanie (Penzión) Chata UVZ UK Richňava. Chata UVZ UK Richňava sa nachádza v Štiavnických Baniach a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní každé ráno podávajú kontinentálne raňajky. Ubytovanie Chata UVZ UK Richňava sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata UVZ UK Richňava má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Chata UVZ UK Richňava momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzión Windšachta

8,2

Penzión Windšachta

Ubytovanie Penzión Windšachta. Penzión Windšachta sa nachádza v obci Štiavnické Bane 50 km od Mestského hradu Kremnica. Ubytovanie Penzión Windšachta sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Cosmopolitan III

7,9

Penzion Cosmopolitan III

Ubytovanie (Penzión) Penzion Cosmopolitan III. Ubytovacie zariadenie Penzion Cosmopolitan III sa nachádza v obci Štiavnické Bane a ponúka záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Penzion Cosmopolitan III sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Romantická Chata

Romantická Chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantická Chata. Ubytovanie Romantická Chata sa nachádza v obci Štiavnické Bane. Obec Vyhne je vzdialená 19 km. Ubytovanie Romantická Chata sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Romantická Chata nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Tokarka - Richňavské jazerá

Chata Tokarka - Richňavské jazerá

Ubytovanie Chata Tokarka - Richňavské jazerá. Chata Tokarka - Richňavské jazerá is a beachfront property located in Štiavnické Bane, 7.9 km from The Church of St. Catherine and 7. Ubytovanie Chata Tokarka - Richňavské jazerá sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

apartmán Bikers house

apartmán Bikers house

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Bikers house. Set in Štiavnické Bane in the Banskobystrický kraj region, apartmán Bikers house has a terrace and garden views. Ubytovanie apartmán Bikers house sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Štiavnické Bane

Mesto Štiavnické Bane sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Štiavnické Bane.