Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štinjan

V meste Štinjan (Chorvátsko) máme celkom 198 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štinjan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štinjan

Apartment Marija

10

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Offering a shared pool, Apartment Marija 145 is in Stinjan resort. It features a fully equipped unit with free WiFi and views of the Adriatic Sea. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Maja

10

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja is a studio situated in Štinjan, 25 km from Rovinj. The air-conditioned unit is 41 km from Poreč. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivana

9,9

Villa Ivana

Ubytovanie (Vila) Villa Ivana. Situated just 1 km from Lost Beach, Villa Ivana features accommodation in Štinjan with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well... Ubytovanie Villa Ivana sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dejana Štinjan

9,5

Apartments Dejana Štinjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dejana Štinjan. Offering garden views, a terrace and free WiFi, Apartments Dejana Štinjan offers accommodation conveniently located in Štinjan, within a short distance of... Ubytovanie Apartments Dejana Štinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdravko

9,5

Apartment Zdravko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdravko. Set in Štinjan in the Istria region, with Lost Beach and Štinjan Beach nearby, Apartment Zdravko offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Zdravko sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viola Istra Guest House

9,5

Viola Istra Guest House

Ubytovanie (Penzión) Viola Istra Guest House. Ubytovacie zariadenie Viola Istra Guest House sa nachádza v letovisku Štinjan v Istrijskej župe, 5 km od mesta Pula a ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Viola Istra Guest House sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tea

9,4

Apartment Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tea. Apartmán Tea sa nachádza v meste Štinjan, 25 km od mesta Rovinj a 41 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartment Tea sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Jelena 440

9,4

House Jelena 440

Ubytovanie (Vila) House Jelena 440. House Jelena 440 is a property with a private pool, located in Štinjan, within just 1.2 km of Štinjan Beach and 1.6 km of Bi Val Beach. Ubytovanie House Jelena 440 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Kozada VI

9,3

Apartment Kozada VI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kozada VI. Apartment Kozada VI is set in Štinjan. The 3-star apartment features sea views and is 36 km from Rovinj. Ubytovanie Apartment Kozada VI sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa YoYo

9,3

Apartments Villa YoYo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa YoYo. Apartmány Villa YoYo sa nachádzajú v meste Štinjan a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, rovnako ako sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Apartments Villa YoYo sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stellina

9,2

Apartment Stellina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stellina. Apartment Stellina has a balcony and is situated in Štinjan, within just 1.4 km of Štinjan Beach and 1.9 km of Proština Beach. Ubytovanie Apartment Stellina sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Štinjan

9,2

Štinjan

Ubytovanie (Apartmán) Štinjan. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Štinjan can be found in the apartment, close to Lost Beach and 1.5 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Štinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MS

9,1

Apartment MS

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MS. Tento apartmán sa nachádza v meste Pula a ponúka vám terasu s výhľadom do záhrady. Rímsky amfiteáter je vzdialený 3,4 km. Ubytovanie Apartment MS sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Žufić

9,1

Apartments Žufić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žufić. Ubytovanie Apartments Žufić sa nachádza v osade Štinjan a ponúka bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Žufić sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marly

9

Apartment Marly

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marly. Situated in Štinjan, less than 1 km from Lost Beach and a 15-minute walk from Štinjan Beach, Apartment Marly offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Marly sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tatić Štinjan

9

Apartmani Tatić Štinjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tatić Štinjan. Set in Štinjan in the Istria region, with Lost Beach and Štinjan Beach nearby, Apartmani Tatić Štinjan offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Tatić Štinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Villa Dorina (PUL163)

8,8

Apartment Haus Villa Dorina (PUL163)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Villa Dorina (PUL163). Apartment Haus Villa Dorina (PUL163) features a terrace and is set in Štinjan, within just 1.2 km of Štinjan Beach and 1.5 km of Proština Beach. Ubytovanie Apartment Haus Villa Dorina (PUL163) sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Villa Dorina (PUL162)

8,8

Apartment Haus Villa Dorina (PUL162)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Villa Dorina (PUL162). Boasting sea views, Apartment Haus Villa Dorina (PUL162) features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Apartment Haus Villa Dorina (PUL162) sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Valbandon 1008

8,8

Apartments Valbandon 1008

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Valbandon 1008. Located in Fažana in the Istria region and Bi Val Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Valbandon 1008 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Appartment Sandra

8,7

Luxury Appartment Sandra

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Appartment Sandra. Luxury Appartment Sandra is located in Štinjan, less than 1 km from Štinjan Beach and a 19-minute walk from Proština Beach, in an area where hiking can be... Ubytovanie Luxury Appartment Sandra sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Villa Magdalena

8,6

Apartments Villa Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Magdalena. Located in Štinjan between Fažana and Pula, Apartments Villa Magdalena offers a terrace with sun loungers and an outdoor pool. Ubytovanie Apartments Villa Magdalena sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Bubi

8,5

Apartments Villa Bubi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Bubi. Apartmány Vila Bubi sa nachádzajú 400 metrov od pláže na predmestí mesta Pula. Ubytovanie Apartments Villa Bubi sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BEACH HOLIDAY APARTMENTS

8,4

BEACH HOLIDAY APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmány) BEACH HOLIDAY APARTMENTS. Ubytovanie Beach Holiday Apartments sa nachádza v obci Štinjan, 50 km od mesta Rabac. Hostia môžu navštíviť záhradu a využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie BEACH HOLIDAY APARTMENTS sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jadranka 461

8,3

Apartments Jadranka 461

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jadranka 461. Located in Štinjan in the Istria region, with Lost Beach and Štinjan Beach nearby, Apartments Jadranka 461 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Jadranka 461 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Puzar 295

7,8

Apartment Puzar 295

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Puzar 295. Apartmány Pužar 295 s výhľadom na záhradu sa nachádzajú v obci Štinjan na Istrii, 26 km od mesta Rovinj a 42 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartment Puzar 295 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vera

7,8

Apartment Vera

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vera. Apartmán Vera sa nachádza v obci Štinjan a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Vera sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Dragan 1231

7,6

House Dragan 1231

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Dragan 1231. House Dragan 1231, boasting a seasonal outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace, is set in Štinjan, 1.4 km from Štinjan Beach and 1. Ubytovanie House Dragan 1231 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Green 390

6,6

Apartments Green 390

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Green 390. Apartments Green 390 features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Štinjan, less than 1 km from Lost Beach. Ubytovanie Apartments Green 390 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cugurovic

6,2

Apartments Cugurovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cugurovic. Apartmány Cugurovic ponúkajú ubytovanie v letovisku Štinjan. Rovinj je vzdialený 25 km. Sú vybavené chladničkou a kávovarom. Ubytovanie Apartments Cugurovic sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Stinjan/Istrien 8538

Apartment in Stinjan/Istrien 8538

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Stinjan/Istrien 8538. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Stinjan/Istrien 8538 is located in Štinjan, just 1.5 km from Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment in Stinjan/Istrien 8538 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Martina

Villa Martina

Ubytovanie (Vila) Villa Martina. Villa Martina is situated in Štinjan, 1.8 km from Lost Beach, 2 km from Štinjan Beach, and 2.4 km from Bi Val Beach. Ubytovanie Villa Martina sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

One-Bedroom Apartment in Stinjan I

One-Bedroom Apartment in Stinjan I

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stinjan I. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Stinjan I is situated in Štinjan, within just less than 1 km of Lost Beach. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Stinjan I sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Balizerka

Villa Balizerka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Balizerka. Villa Balizerka is a property with a seasonal outdoor swimming pool situated in Štinjan, within just 1.2 km of Štinjan Beach and 1.6 km of Bi Val Beach. Ubytovanie Villa Balizerka sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 396 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Garden Apartment

Beautiful Garden Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful Garden Apartment. Beautiful Garden Apartment has a balcony and is set in Štinjan, within just 1.4 km of Štinjan Beach and 1.9 km of Proština Beach. Ubytovanie Beautiful Garden Apartment sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping

Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping

Ubytovanie (Dovolenkový park) Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping. Ubytovacie zariadenie Mobilné domy Aqua Camp je situované v obci Puntižela. Ubytovanie Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elsa 534

Apartments Elsa 534

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elsa 534. Located in Štinjan in the Istria region and Lost Beach reachable within less than 1 km, Apartments Elsa 534 provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Elsa 534 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Pelini

Casa Pelini

Ubytovanie (Vila) Casa Pelini. Boasting a hot tub, Casa Pelini is situated in Štinjan. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Casa Pelini sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Divna (PUL578)

Holiday Home Haus Divna (PUL578)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Divna (PUL578). Located in Štinjan in the Istria region, Holiday Home Haus Divna (PUL578) has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Haus Divna (PUL578) sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Valery

Villa Valery

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Valery. Villa Valery offers accommodation in Štinjan, 1.8 km from Štinjan Beach and 2.3 km from Proština Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Villa Valery sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartment in Stinjan

Studio Apartment in Stinjan

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Stinjan. Set in Štinjan, 600 metres from Lost Beach and 800 metres from Štinjan Beach, Studio Apartment in Stinjan offers air conditioning. The apartment is 1. Ubytovanie Studio Apartment in Stinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fortin

Villa Fortin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Fortin. Villa Fortin is set in Štinjan. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Fortin sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Six-Bedroom Apartment in Stinjan

Six-Bedroom Apartment in Stinjan

Ubytovanie (Apartmán) Six-Bedroom Apartment in Stinjan. Featuring an outdoor pool and sea views, Six-Bedroom Apartment in Stinjan is located in Štinjan. Ubytovanie Six-Bedroom Apartment in Stinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Edis

Villa Edis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Edis. Villa Edis is situated in Štinjan and offers a seasonal outdoor swimming pool. The air-conditioned accommodation is 3.1 km from Pula. Ubytovanie Villa Edis sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stinjan, Istria 2

Apartment Stinjan, Istria 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Stinjan, Istria 2. Set in Štinjan, Apartment Stinjan, Istria 2 has accommodation 600 metres from Lost Beach. Ubytovanie Apartment Stinjan, Istria 2 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nives

Apartment Nives

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nives. Apartment Nives offers accommodation in Štinjan, 25 km from Rovinj and 41 km from Poreč. The property is 3. Ubytovanie Apartment Nives sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirjana

Apartment Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirjana. Located in Štinjan and only 2.3 km from Lost Beach, Apartment Mirjana provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Mirjana sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jaka

Apartman Jaka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jaka. Apartman Jaka is situated in Štinjan, 1.2 km from Štinjan Beach and 1.2 km from Lost Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartman Jaka sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Stinjan/Istrien 8432

Apartment in Stinjan/Istrien 8432

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Stinjan/Istrien 8432. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Stinjan/Istrien 8432 is situated in Štinjan, just 700 metres from Lost Beach. Ubytovanie Apartment in Stinjan/Istrien 8432 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Pula with One-Bedroom 4

Apartment in Pula with One-Bedroom 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Pula with One-Bedroom 4. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Pula with One-Bedroom 4 is located in Štinjan, just less than 1 km from Lost Beach. Ubytovanie Apartment in Pula with One-Bedroom 4 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with nice terrace 684

Apartment with nice terrace 684

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with nice terrace 684. Boasting garden views, Apartment with nice terrace 684 features accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Apartment with nice terrace 684 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stinjan 3

Apartment Stinjan 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stinjan 3. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Stinjan 3 is located in Štinjan, just 1.6 km from Lost Beach. Ubytovanie Apartment Stinjan 3 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Štinjan

Mesto Štinjan sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 198 hotelov a ubytovanie v meste Štinjan.