Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štinjan

V meste Štinjan (Chorvátsko) máme celkom 198 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štinjan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štinjan

Apartments Maja

10

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja is a studio situated in Štinjan, 25 km from Rovinj. The air-conditioned unit is 41 km from Poreč. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Villa Ivana

9,9

Villa Ivana

Ubytovanie (Vila) Villa Ivana. Situated just 1 km from Lost Beach, Villa Ivana features accommodation in Štinjan with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well... Ubytovanie Villa Ivana sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Dejana Štinjan

9,5

Apartments Dejana Štinjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dejana Štinjan. Offering garden views, a terrace and free WiFi, Apartments Dejana Štinjan offers accommodation conveniently located in Štinjan, within a short distance of... Ubytovanie Apartments Dejana Štinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Zdravko

9,5

Apartment Zdravko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdravko. Set in Štinjan in the Istria region, with Lost Beach and Štinjan Beach nearby, Apartment Zdravko offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Zdravko sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Viola Istra Guest House

9,5

Viola Istra Guest House

Ubytovanie (Penzión) Viola Istra Guest House. Ubytovacie zariadenie Viola Istra Guest House sa nachádza v letovisku Štinjan v Istrijskej župe, 5 km od mesta Pula a ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Viola Istra Guest House sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Tea

9,4

Apartment Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tea. Apartmán Tea sa nachádza v meste Štinjan, 25 km od mesta Rovinj a 41 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartment Tea sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Kozada VI

9,3

Apartment Kozada VI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kozada VI. Apartment Kozada VI is set in Štinjan. The 3-star apartment features sea views and is 36 km from Rovinj. Ubytovanie Apartment Kozada VI sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Villa YoYo

9,3

Apartments Villa YoYo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa YoYo. Apartmány Villa YoYo sa nachádzajú v meste Štinjan a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, rovnako ako sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Apartments Villa YoYo sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Stellina

9,2

Apartment Stellina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stellina. Apartment Stellina has a balcony and is situated in Štinjan, within just 1.4 km of Štinjan Beach and 1.9 km of Proština Beach. Ubytovanie Apartment Stellina sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Štinjan

9,2

Štinjan

Ubytovanie (Apartmán) Štinjan. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Štinjan can be found in the apartment, close to Lost Beach and 1.5 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Štinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment MS

9,1

Apartment MS

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MS. Tento apartmán sa nachádza v meste Pula a ponúka vám terasu s výhľadom do záhrady. Rímsky amfiteáter je vzdialený 3,4 km. Ubytovanie Apartment MS sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Žufić

9,1

Apartments Žufić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žufić. Ubytovanie Apartments Žufić sa nachádza v osade Štinjan a ponúka bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Žufić sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Marly

9

Apartment Marly

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marly. Situated in Štinjan, less than 1 km from Lost Beach and a 15-minute walk from Štinjan Beach, Apartment Marly offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Marly sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

WHITE HOUSE STINJAN

9

WHITE HOUSE STINJAN

Ubytovanie (Apartmány) WHITE HOUSE STINJAN. Situated in Štinjan, 1 km from Lost Beach and 1.1 km from Štinjan Beach, WHITE HOUSE STINJAN features accommodation with air conditioning and access to a... Ubytovanie WHITE HOUSE STINJAN sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartmani Tatić Štinjan

9

Apartmani Tatić Štinjan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tatić Štinjan. Set in Štinjan in the Istria region, with Lost Beach and Štinjan Beach nearby, Apartmani Tatić Štinjan offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Tatić Štinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Villa Dorina (PUL163)

8,8

Apartment Haus Villa Dorina (PUL163)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Villa Dorina (PUL163). Apartment Haus Villa Dorina (PUL163) features a terrace and is set in Štinjan, within just 1.2 km of Štinjan Beach and 1.5 km of Proština Beach. Ubytovanie Apartment Haus Villa Dorina (PUL163) sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Villa Dorina (PUL162)

8,8

Apartment Haus Villa Dorina (PUL162)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Villa Dorina (PUL162). Boasting sea views, Apartment Haus Villa Dorina (PUL162) features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Apartment Haus Villa Dorina (PUL162) sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Valbandon 1008

8,8

Apartments Valbandon 1008

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Valbandon 1008. Located in Fažana in the Istria region and Bi Val Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Valbandon 1008 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Villa Magdalena

8,6

Apartments Villa Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Magdalena. Located in Štinjan between Fažana and Pula, Apartments Villa Magdalena offers a terrace with sun loungers and an outdoor pool. Ubytovanie Apartments Villa Magdalena sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Villa Bubi

8,5

Apartments Villa Bubi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Bubi. Apartmány Vila Bubi sa nachádzajú 400 metrov od pláže na predmestí mesta Pula. Ubytovanie Apartments Villa Bubi sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

BEACH HOLIDAY APARTMENTS

8,4

BEACH HOLIDAY APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmány) BEACH HOLIDAY APARTMENTS. Ubytovanie Beach Holiday Apartments sa nachádza v obci Štinjan, 50 km od mesta Rabac. Hostia môžu navštíviť záhradu a využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie BEACH HOLIDAY APARTMENTS sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Jadranka 461

8,3

Apartments Jadranka 461

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jadranka 461. Located in Štinjan in the Istria region, with Lost Beach and Štinjan Beach nearby, Apartments Jadranka 461 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Jadranka 461 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Puzar 295

7,8

Apartment Puzar 295

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Puzar 295. Apartmány Pužar 295 s výhľadom na záhradu sa nachádzajú v obci Štinjan na Istrii, 26 km od mesta Rovinj a 42 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartment Puzar 295 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Vera

7,8

Apartment Vera

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vera. Apartmán Vera sa nachádza v obci Štinjan a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Vera sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

House Dragan 1231

7,6

House Dragan 1231

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Dragan 1231. House Dragan 1231, boasting a seasonal outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace, is set in Štinjan, 1.4 km from Štinjan Beach and 1. Ubytovanie House Dragan 1231 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Green 390

6,6

Apartments Green 390

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Green 390. Apartments Green 390 features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Štinjan, less than 1 km from Lost Beach. Ubytovanie Apartments Green 390 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Cugurovic

6,2

Apartments Cugurovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cugurovic. Apartmány Cugurovic ponúkajú ubytovanie v letovisku Štinjan. Rovinj je vzdialený 25 km. Sú vybavené chladničkou a kávovarom. Ubytovanie Apartments Cugurovic sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

One-Bedroom Apartment in Stinjan I

One-Bedroom Apartment in Stinjan I

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stinjan I. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Stinjan I is situated in Štinjan, within just less than 1 km of Lost Beach. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Stinjan I sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping

Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping

Ubytovanie (Dovolenkový park) Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping. Ubytovacie zariadenie Mobilné domy Aqua Camp je situované v obci Puntižela. Ubytovanie Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Haus Divna (PUL578)

Holiday Home Haus Divna (PUL578)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Divna (PUL578). Located in Štinjan in the Istria region, Holiday Home Haus Divna (PUL578) has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Haus Divna (PUL578) sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartment in Stinjan

Studio Apartment in Stinjan

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Stinjan. Set in Štinjan, 600 metres from Lost Beach and 800 metres from Štinjan Beach, Studio Apartment in Stinjan offers air conditioning. The apartment is 1. Ubytovanie Studio Apartment in Stinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Stinjan, Istria 2

Apartment Stinjan, Istria 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Stinjan, Istria 2. Set in Štinjan, Apartment Stinjan, Istria 2 has accommodation 600 metres from Lost Beach. Ubytovanie Apartment Stinjan, Istria 2 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Villa Fortin

Villa Fortin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Fortin. Villa Fortin is set in Štinjan. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Fortin sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment in Stinjan/Istrien 8538

Apartment in Stinjan/Istrien 8538

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Stinjan/Istrien 8538. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Stinjan/Istrien 8538 is located in Štinjan, just 1.5 km from Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment in Stinjan/Istrien 8538 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Villa Edis

Villa Edis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Edis. Villa Edis is situated in Štinjan and offers a seasonal outdoor swimming pool. The air-conditioned accommodation is 3.1 km from Pula. Ubytovanie Villa Edis sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Beautiful Garden Apartment

Beautiful Garden Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful Garden Apartment. Beautiful Garden Apartment has a balcony and is set in Štinjan, within just 1.4 km of Štinjan Beach and 1.9 km of Proština Beach. Ubytovanie Beautiful Garden Apartment sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Casa Pelini

Casa Pelini

Ubytovanie (Vila) Casa Pelini. Boasting a hot tub, Casa Pelini is situated in Štinjan. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Casa Pelini sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Elsa 534

Apartments Elsa 534

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elsa 534. Located in Štinjan in the Istria region and Lost Beach reachable within less than 1 km, Apartments Elsa 534 provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Elsa 534 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Nives

Apartment Nives

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nives. Apartment Nives offers accommodation in Štinjan, 25 km from Rovinj and 41 km from Poreč. The property is 3. Ubytovanie Apartment Nives sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Mirjana

Apartment Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirjana. Located in Štinjan and only 2.3 km from Lost Beach, Apartment Mirjana provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Mirjana sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Beautiful apartment in Stinjan with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Stinjan with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Stinjan with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Stinjan with WiFi and 2 Bedrooms, featuring a terrace, is located in Štinjan, 1.6 km from Štinjan Beach and 1.7 km from Lost Beach. Ubytovanie Beautiful apartment in Stinjan with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Villa Balizerka

Villa Balizerka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Balizerka. Villa Balizerka is a property with a seasonal outdoor swimming pool situated in Štinjan, within just 1.2 km of Štinjan Beach and 1.6 km of Bi Val Beach. Ubytovanie Villa Balizerka sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Six-Bedroom Apartment in Stinjan

Six-Bedroom Apartment in Stinjan

Ubytovanie (Apartmán) Six-Bedroom Apartment in Stinjan. Featuring an outdoor pool and sea views, Six-Bedroom Apartment in Stinjan is located in Štinjan. Ubytovanie Six-Bedroom Apartment in Stinjan sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Stinjan with Hot Tub 242

Holiday home Stinjan with Hot Tub 242

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Stinjan with Hot Tub 242. Set in Štinjan, Holiday home Stinjan with Hot Tub 242 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Stinjan with Hot Tub 242 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Studio in Stinjan/Istrien 34123

Studio in Stinjan/Istrien 34123

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Stinjan/Istrien 34123. Offering free WiFi and free private parking, Studio in Stinjan/Istrien 34123 is set in Štinjan, within just less than 1 km of Lost Beach. Ubytovanie Studio in Stinjan/Istrien 34123 sa nachádza v meste Štinjan (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Štinjan

Mesto Štinjan sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 198 hotelov a ubytovanie v meste Štinjan.