Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štôla

V meste Štôla (Slovensko) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štôla

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štôla

Chata Anna

9,9

Chata Anna

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Anna. Chata Anna sa nachádza v obci Štôla a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie zahŕňa bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Anna sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Anna má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Chata Anna momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartman Grena

9,8

Apartman Grena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grena. Apartmán Grena's sa nachádza v obci Štôla, 19 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartman Grena sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Grena má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Grena momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chata Anička

9,8

Chata Anička

Ubytovanie (Horská chata) Chata Anička. Chata Anička sa nachádza v obci Štôla a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory. Využívať môžete aj terasu. Ubytovanie Chata Anička sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Anička má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Chata Anička momentálne evidujeme 36 recenzií.

Mountain View Apartment

9,7

Mountain View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mountain View Apartment. Apartmán Mountain View Apartment so záhradou vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v obci Štôla. Súčasťou apartmánu je balkón. Ubytovanie Mountain View Apartment sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mountain View Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Mountain View Apartment momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmány u Starej mamy

9,6

Apartmány u Starej mamy

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Starej mamy. Apartmány u Starej mamy s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v obci Štôla. Ubytovanie Apartmány u Starej mamy sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u Starej mamy má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány u Starej mamy momentálne evidujeme 33 recenzií.

Kaskáda Apartment

9,5

Kaskáda Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kaskáda Apartment. Apartmán Kaskáda sa nachádza v obci Štôla a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tatranská Lomnica je vzdialená 19 km. Ubytovanie Kaskáda Apartment sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Kaskáda Apartment má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Kaskáda Apartment momentálne evidujeme 41 recenzií.

Apartmán Mary

9,4

Apartmán Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mary. Apartmán Mary je obklopený Národným parkom Vysoké Tatry a nachádza sa v pokojnej dedinke Štôla, len 3 km od Vyšných Hágov. Ubytovanie Apartmán Mary sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Mary má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Mary momentálne evidujeme 35 recenzií.

Dušan

9,4

Dušan

Ubytovanie (Apartmány) Dušan. Ubytovacie zariadenie Dušan nachádzajúce sa v obci Štôla, obklopené Vysokými Tatrami a vzdialené len 15 minút jazdy od lyžiarskeho areálu Štrbské Pleso,... Ubytovanie Dušan sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dušan má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Dušan momentálne evidujeme 85 recenzií.

Vila Viktoria

9,4

Vila Viktoria

Ubytovanie (Penzión) Vila Viktoria. Vila Viktoria sa nachádza v obci Štôla a poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Nájdete tu záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Vila Viktoria sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Viktoria má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Vila Viktoria momentálne evidujeme 106 recenzií.

Apartman David

9,4

Apartman David

Ubytovanie (Apartmán) Apartman David. Apartmán David sa nachádza v obci Štôla a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartman David sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman David má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman David momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartment Tina&Max

9,4

Apartment Tina&Max

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tina&Max. Apartmán Tina & Max sa nachádza v obci Štôla a je obklopený Vysokými Tatrami. Ubytovanie Apartment Tina&Max sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Tina&Max má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Tina&Max momentálne evidujeme 35 recenzií.

CHATKA ŠTÔLA

9,4

CHATKA ŠTÔLA

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATKA ŠTÔLA. CHATKA ŠTÔLA ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a na hory v obci Štôla. Ubytovanie CHATKA ŠTÔLA sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie CHATKA ŠTÔLA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode CHATKA ŠTÔLA momentálne evidujeme 37 recenzií.

Villa Tatry Stola

9,4

Villa Tatry Stola

Ubytovanie (Penzión) Villa Tatry Stola. Novo postavená a komfortne zariadená vila pre 17 osôb sa nachádza vo Vysokých Tatrách, na tichom mieste na okraji obce a v blízkosti lesa. Ubytovanie Villa Tatry Stola sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Tatry Stola má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Villa Tatry Stola momentálne evidujeme 86 recenzií.

Apartments Penzion Štôla

9,3

Apartments Penzion Štôla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Penzion Štôla. Penzión Apartments Štôla vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Štôla. Na mieste môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Penzion Štôla sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Penzion Štôla má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartments Penzion Štôla momentálne evidujeme 37 recenzií.

Holiday House No. 35

9,2

Holiday House No. 35

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House No. 35. Ubytovacie zariadenie Holiday House No. 35 môžete nájsť uprostred Vysokých Tatier iba 4 km od diaľnice D1 a 5 minút pešo od centra obce Štôla. Ubytovanie Holiday House No. 35 sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday House No. 35 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Holiday House No. 35 momentálne evidujeme 24 recenzií.

Privát Štôla

8,7

Privát Štôla

Ubytovanie (Penzión) Privát Štôla. Privát Štôla sa nachádza v obci Štôla a ponúka záhradu, bar, gril a bezplatné Wi-Fi. V penzióne je k dispozícii úschovňa lyží. Ubytovanie Privát Štôla sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Štôla má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Privát Štôla momentálne evidujeme 100 recenzií.

Studio Apartment in Stola

Studio Apartment in Stola

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Stola. Set in Štôla in the Prešovský kraj region, Studio Apartment in Stola is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Studio Apartment in Stola sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 333 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Studio Apartment in Stola nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pod Gerlachom

Chata pod Gerlachom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pod Gerlachom. Chata pod Gerlachom sa nachádza v obci Štôla a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Chata je vzdialená 8 km od Vysokých Tatier. Ubytovanie Chata pod Gerlachom sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mezonet Tatry

Mezonet Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Mezonet Tatry. Mezonet Tatry ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v obci Štôla. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať terasu. Ubytovanie Mezonet Tatry sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla

Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla

Ubytovanie (Penzión) Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla. Situated in Štôla, Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla has a garden, terrace and free WiFi. Ubytovanie Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

APARTMAN ANNA

APARTMAN ANNA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN ANNA. Apartmán Anna sa nachádza v obci Štôla a ponúka ubytovanie s balkónom. V tomto apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMAN ANNA sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Stola

Holiday home Stola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Stola. Holiday home Stola is set in Štôla. The 4-star holiday home has mountain views and is 17 km from Poprad. Ubytovanie Holiday home Stola sa nachádza v meste Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday home Stola nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Štôla

Mesto Štôla sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Štôla.