Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strakonice

V meste Strakonice (Česká republika) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strakonice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strakonice

Penzión Na Protivinske

9,7

Penzión Na Protivinske

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Na Protivinske. With city views, Penzión Na Protivinske is situated in Strakonice and has free WiFi. Ubytovanie Penzión Na Protivinske sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Na Protivinske má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Penzión Na Protivinske momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Leticia

9,5

Penzion Leticia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Leticia. Penzion Leticia in Strakonice provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Penzion Leticia sa nachádza v meste Strakonice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Koflík

9,4

Hotel Koflík

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koflík. Hotel Koflík is located in Strakonice. This 4-star hotel offers room service, a tour desk and free WiFi. Ubytovanie Hotel Koflík sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Koflík má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Koflík momentálne evidujeme 54 recenzií.

Lovecká Bašta

9,3

Lovecká Bašta

Ubytovanie (Penzión) Lovecká Bašta. Located in Strakonice, Lovecká Bašta features a garden and a bar. Ubytovanie Lovecká Bašta sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lovecká Bašta má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Lovecká Bašta momentálne evidujeme 344 recenzií.

Apartman Barmeo

9,2

Apartman Barmeo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Barmeo. Apartman Barmeo is set in Strakonice. This apartment offers a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Apartman Barmeo sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Barmeo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Barmeo momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion na Zborově

8,8

Penzion na Zborově

Ubytovanie (Penzión) Penzion na Zborově. Found a 5-minute walk from the town centre, the family-run Penzion na Zborově offers free WiFi and breakfast every morning. Ubytovanie Penzion na Zborově sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion na Zborově má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion na Zborově momentálne evidujeme 117 recenzií.

Kemp Otava Strakonice

8,7

Kemp Otava Strakonice

Ubytovanie (Kemping) Kemp Otava Strakonice. Situated in Strakonice, Kemp Otava Strakonice features free WiFi, and guests can enjoy a garden, a bar and barbecue facilities. Ubytovanie Kemp Otava Strakonice sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kemp Otava Strakonice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Kemping Kemp Otava Strakonice momentálne evidujeme 41 recenzií.

Ubytovna Na Sadkach

8,6

Ubytovna Na Sadkach

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna Na Sadkach. Located in Strakonice, Ubytovna Na Sadkach features a seasonal outdoor swimming pool, garden, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Ubytovna Na Sadkach sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Ubytovna Na Sadkach má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hostel Ubytovna Na Sadkach momentálne evidujeme 62 recenzií.

Hotel Bila Ruze

8,5

Hotel Bila Ruze

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bila Ruze. Hotel Bílá Rúže bol prvýkrát otvorený v roku 1905 a nachádza sa v historickom centre Strakoníc v Južných Čechách. Ubytovanie Hotel Bila Ruze sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bila Ruze má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Bila Ruze momentálne evidujeme 284 recenzií.

Guest House Splávek

8,3

Guest House Splávek

Ubytovanie (Penzión) Guest House Splávek. Boasting a garden and terrace, as well as a restaurant, Guest House Splávek is situated in Strakonice. Ubytovanie Guest House Splávek sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Splávek má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Guest House Splávek momentálne evidujeme 68 recenzií.

Penzion V Ráji

8

Penzion V Ráji

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Ráji. Situated in Strakonice, Penzion V Ráji has a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Penzion V Ráji sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion V Ráji má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion V Ráji momentálne evidujeme 192 recenzií.

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Ubytovanie (Apartmán) Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice. Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice is set in Strakonice. Offering free WiFi, the property also has free bikes. Ubytovanie Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice sa nachádza v meste Strakonice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šumava Víska 12

Šumava Víska 12

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Šumava Víska 12. Situated in Strakonice, Šumava Víska 12 offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Šumava Víska 12 sa nachádza v meste Strakonice (Česko - Juhočeský kraj).

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087. Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 is set in Strakonice. Ubytovanie Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hotel Garnet

Hotel Garnet

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garnet. Located in Strakonice, Hotel Garnet features a restaurant and bar. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Hotel Garnet sa nachádza v meste Strakonice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Koflík

Apartmány Koflík

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Koflík. Apartmány Koflík is situated in Strakonice. Free WiFi is available. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Apartmány Koflík sa nachádza v meste Strakonice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty Charvát

Chaty Charvát

Ubytovanie (Kemping) Chaty Charvát. Situated in Strakonice, Chaty Charvát features accommodation with seating area. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 116 km from the... Ubytovanie Chaty Charvát sa nachádza v meste Strakonice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Chaty Charvát nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Strakonice

Mesto Strakonice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Strakonice.