Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stratená

V meste Stratená (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stratená

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stratená

Chata PELC

9,7

Chata PELC

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata PELC. Chata PELC s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma sa nachádza v Stratenej, 5 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Chata PELC sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj).

Hostinec Stará Krčma

9,5

Hostinec Stará Krčma

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Stará Krčma. Ubytovacie zariadenie Hostinec Stará Krčma sídli v 160-ročnej budove hostinca uprostred Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Hostinec Stará Krčma sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hostinec Stará Krčma má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hostinec Hostinec Stará Krčma momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzion Šafran

9,2

Penzion Šafran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šafran. Penzión Šafran sa nachádza v obci Stratená, 6 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a má záhradu, bar, priamy prístup k vchodu na lyžiach a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Šafran sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Šafran má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Šafran momentálne evidujeme 152 recenzií.

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

9

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa. Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa sa nachádza v obci Stratená a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, priestorom na posedenie a kuchynkou. Ubytovanie Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Ľadová

8,6

Penzión Ľadová

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ľadová. Penzión Ľadová sa nachádza v obci Stratená, na okraji Národného parku Slovenský raj a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie zdarma a... Ubytovanie Penzión Ľadová sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Ľadová má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Ľadová momentálne evidujeme 68 recenzií.

Ranč pod Ostrou Skalou

8,6

Ranč pod Ostrou Skalou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranč pod Ostrou Skalou. Ubytovacie zariadenie v štýle gazdovského dvora Ranč pod Ostrou skalou sídli v drevenej budove a nachádza sa 1 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne zapísanej v... Ubytovanie Ranč pod Ostrou Skalou sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Stratenka

8,3

Penzión Stratenka

Ubytovanie Penzión Stratenka. Penzión Stratenka sa nachádza v obci Stratená 5,6 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a 32 km od Betliaru. Ubytovanie Penzión Stratenka sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Borovica

7,9

Penzión Borovica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Borovica. Penzión Borovica sa nachádza v obci Stratená, 5 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ponúka bar, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzión Borovica sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Borovica má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzión Borovica momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzión Šafran

6,7

Penzión Šafran

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šafran. Penzión Šafran sa nachádza v obci Stratená v Košickom kraji 3,1 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Penzión Šafran sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj).

Chata Erika

Chata Erika

Ubytovanie Chata Erika. Chata Erika is situated in Stratená, 1.5 km from Dobsinska Ice Cave, 31 km from Muran, as well as 31 km from Square of St. Egidius in Poprad. Ubytovanie Chata Erika sa nachádza v meste Stratená (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Stratená

Mesto Stratená sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Stratená.