Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrba

V meste Štrba (Slovensko) máme celkom 42 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štrba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štrba

Room with a High Tatras view

9,7

Room with a High Tatras view

Ubytovanie (Apartmán) Room with a High Tatras view. Ubytovacie zariadenie Room with a High Tatras view sa nachádza v obci Štrba. Ubytovanie je vzdialené 13 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Room with a High Tatras view sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Room with a High Tatras view má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Room with a High Tatras view momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chalupa Štrba

9,7

Chalupa Štrba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Štrba. Chalupa Štrba sa nachádza v Štrbe, v Podtatranskej kotline oddeľujúcej Vysoké a Nízke Tatry a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom,... Ubytovanie Chalupa Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalupa Štrba má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Chalupa Štrba momentálne evidujeme 86 recenzií.

Apartmán Štrba

9,5

Apartmán Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrba. Apartmán s vlastným stravovaním Štrba sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v malebnej dedinke Štrba. Ubytovanie Apartmán Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Štrba má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Štrba momentálne evidujeme 27 recenzií.

Privat Kohut

9,5

Privat Kohut

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kohut. Privát Kohút, obklopený Národným parkom Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Štrba a jeho súčasťou je záhrada s grilom. Ubytovanie Privat Kohut sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Kohut má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Privat Kohut momentálne evidujeme 84 recenzií.

Guest House Boba

9,5

Guest House Boba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Boba. Penzión Guest House Boba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Guest House Boba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Boba má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Guest House Boba momentálne evidujeme 78 recenzií.

Apartman Panorama 1001

9,5

Apartman Panorama 1001

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 1001. Apartmán Panorama 1001 sa nachádza na 10. poschodí hotela Panorama Resort vo Vysokých Tatrách, len 100 metrov od Štrbského plesa a ponúka ubytovanie v... Ubytovanie Apartman Panorama 1001 sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Panorama 1001 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman Panorama 1001 momentálne evidujeme 58 recenzií.

Apartmanovy byt pri Zubačke

9,5

Apartmanovy byt pri Zubačke

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy byt pri Zubačke. Apartmánový byt pri Zubačke sa nachádza v obci Štrba, len 200 metrov od ozubnicovej železnice. Ubytovanie Apartmanovy byt pri Zubačke sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmanovy byt pri Zubačke má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmanovy byt pri Zubačke momentálne evidujeme 118 recenzií.

Mária Kičáková TATRY MKS

9,5

Mária Kičáková TATRY MKS

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mária Kičáková TATRY MKS. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v Štrbe. V tomto priváte môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Mária Kičáková TATRY MKS momentálne evidujeme 52 recenzií.

Penzion Veronika

9,5

Penzion Veronika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veronika. Penzión Veronika sa nachádza v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion Veronika sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Veronika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Veronika momentálne evidujeme 124 recenzií.

Apartman "21"

9,5

Apartman "21"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "21". Apartmán "21" sa nachádza v Tatranskej Štrbe v Prešovskom kraji a má balkón. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasa. Ubytovanie Apartman "21" sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman "21" má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman "21" momentálne evidujeme 11 recenzií.

Privát Tatry Štrba

9,5

Privát Tatry Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Tatry Štrba. Privát Tatry Štrba sa nachádza v obci Štrba, len 2 km od Tatranského národného parku. Ubytovanie Privát Tatry Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Tatry Štrba má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privát Tatry Štrba momentálne evidujeme 81 recenzií.

Apartmány Korenko

9,4

Apartmány Korenko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Korenko. Apartmány Korenko sa nachádzajú v pokojnej časti obce Štrba. Sú situované uprostred záhrady a ponúkajú panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmány Korenko sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Korenko má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Korenko momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartman u Puškina

9,4

Apartman u Puškina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman u Puškina. Apartmán u Puškina sa nachádza v obci Štrba v Podtatranskej kotline, ktorá oddeľuje Vysoké a Nízke Tatry. Ubytovanie Apartman u Puškina sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman u Puškina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Apartman u Puškina momentálne evidujeme 96 recenzií.

Small studio in the heart of High Tatras

9,4

Small studio in the heart of High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Small studio in the heart of High Tatras. Ubytovanie Small studio in the heart of High Tatras sa nachádza v Tatranskej Štrbe, ponúka výhľad na okolité hory a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Small studio in the heart of High Tatras sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Small studio in the heart of High Tatras má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Small studio in the heart of High Tatras momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartman 25 Vysoké Tatry

9,3

Apartman 25 Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 25 Vysoké Tatry. Apartmán 25 Vysoké Tatry sa nachádza v Štrbe v Prešovskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Apartman 25 Vysoké Tatry sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman 25 Vysoké Tatry má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman 25 Vysoké Tatry momentálne evidujeme 29 recenzií.

Privat Luptak

9,3

Privat Luptak

Ubytovanie (Penzión) Privat Luptak. Tento malý penzión sa nachádza v obci Štrba, v okrese Poprad. Ubytovanie Privat Luptak sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Luptak má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Privat Luptak momentálne evidujeme 77 recenzií.

Vila Kamila

9,3

Vila Kamila

Ubytovanie (Privát) Vila Kamila. Vila Kamila sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Štrba a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Vila Kamila sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Jonas

9,2

Privát Jonas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Jonas. Privát Jonas je dovolenkový dom v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Privát Jonas sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Jonas má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Privát Jonas momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Chalupka

9,2

Penzion Chalupka

Ubytovanie (Privát) Penzion Chalupka. Penzión Chalúpka sa nachádza na okraji obce Štrba neďaleko Tatranského národného parku, 8 km od zjazdoviek Lučivná a Lopušná dolina. Ubytovanie Penzion Chalupka sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Chalupka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Penzion Chalupka momentálne evidujeme 76 recenzií.

Golem Tatranská Štrba

9

Golem Tatranská Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Golem Tatranská Štrba. Ubytovacie zariadenie Golem, nachádzajúce sa v blízkosti lesa v Štrbe, ponúka apartmán s balkónom, kompletne vybavenú kuchynku a satelitnú TV. Ubytovanie Golem Tatranská Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Golem Tatranská Štrba má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Golem Tatranská Štrba momentálne evidujeme 36 recenzií.

Guest House Privát Štrba

9

Guest House Privát Štrba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Privát Štrba. Guest House Privát Štrba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Guest House Privát Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Privát Štrba má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Guest House Privát Štrba momentálne evidujeme 144 recenzií.

Apartmenty PATRIS

9

Apartmenty PATRIS

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenty PATRIS. Ubytovanie Apartmenty PATRIS sa nachádza v Štrbe, 4 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartmenty PATRIS sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmenty PATRIS má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmenty PATRIS momentálne evidujeme 163 recenzií.

Golem top apartman

8,9

Golem top apartman

Ubytovanie (Apartmán) Golem top apartman. Apartmán Golem top sa môže pochváliť grilom a záhradou a ponúka ubytovanie v obci Štrba s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Golem top apartman sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Golem top apartman má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Golem top apartman momentálne evidujeme 15 recenzií.

Superubytovanie Olga

8,9

Superubytovanie Olga

Ubytovanie (Apartmán) Superubytovanie Olga. Ubytovacie zariadenie Superubytovanie Oľga sa nachádza v obci Štrba, 16 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Superubytovanie Olga sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Superubytovanie Olga má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Superubytovanie Olga momentálne evidujeme 53 recenzií.

Privát u Bartolomeja

8,7

Privát u Bartolomeja

Ubytovanie (Privát) Privát u Bartolomeja. Privát u Bartolomeja sa nachádza v obci Štrba, 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát u Bartolomeja sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát u Bartolomeja má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privát u Bartolomeja momentálne evidujeme 85 recenzií.

Chata Horec

8,7

Chata Horec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Horec. Chata Horec je dovolenkový dom so záhradou a grilom, ktorý sa nachádza v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Chata Horec sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Horec má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Chata Horec momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytovanie Radana

8,6

Ubytovanie Radana

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Radana. Ubytovanie Radana sa nachádza v Štrbe, 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu a gril. Ubytovanie Ubytovanie Radana sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Radana má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Ubytovanie Radana momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ubytovanie u Vlasty

8,4

Ubytovanie u Vlasty

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Vlasty. Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v obci Štrba, necelých 8 km od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u Vlasty má celkové hodnotenie 8,4. Pre Privát Ubytovanie u Vlasty momentálne evidujeme 83 recenzií.

Privat u Andrey

8,3

Privat u Andrey

Ubytovanie (Privát) Privat u Andrey. Privát u Andrey sa nachádza v obci Štrba, 5 km od v lyžiarskeho strediska Lopušná Dolina. Ubytovanie Privat u Andrey sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat u Andrey má celkové hodnotenie 8,3. Pre Privát Privat u Andrey momentálne evidujeme 60 recenzií.

Hotel Sipox

8,2

Hotel Sipox

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sipox. Hotel Sipox sa nachádza v obci Štrba, 4 km od lyžiarskych zjazdoviek v Lučivnej a 14 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. Ubytovanie Hotel Sipox sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sipox má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Sipox momentálne evidujeme 26 recenzií.

Ubytovanie u Jozefa / Strba

8,1

Ubytovanie u Jozefa / Strba

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Jozefa / Strba. Ubytovanie u Jozefa / Štrba sa nachádza v malej obci Štrba, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Ubytovanie u Jozefa / Strba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u Jozefa / Strba má celkové hodnotenie 8,1. Pre Privát Ubytovanie u Jozefa / Strba momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Orchidea

8

Apartmán Orchidea

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Orchidea. Apartmán Orchidea sa nachádza v Štrbe, 28 km od Zakopaného a 36 km od obce Białka Tatrzanska. Ubytovanie Apartmán Orchidea sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Orchidea má celkové hodnotenie 8. Pre Apartmán Apartmán Orchidea momentálne evidujeme 73 recenzií.

Apartment Romanticka Chalupa

7,9

Apartment Romanticka Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartment Romanticka Chalupa. Apartmán Hlavná sa nachádza v Štrbe, 9 km od Važeckej jaskyne. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštaurácia. Ubytovanie Apartment Romanticka Chalupa sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát u Ivana

7,4

Privát u Ivana

Ubytovanie (Privát) Privát u Ivana. Privát u Ivana sa nachádza 14 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromné parkovisko, ktoré môžete využívať zdarma. Ubytovanie Privát u Ivana sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán u Anny

Apartmán u Anny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Anny. Apartmán u Anny sa nachádza približne 12 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s balkónom, rýchlovarnou kanvicou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán u Anny sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bytová jednotka v súkromnom dome

Bytová jednotka v súkromnom dome

Ubytovanie (Apartmán) Bytová jednotka v súkromnom dome. Bytová jednotka v súkromnom dome sa nachádza v obci Štrba, 10 km od Važeckej jaskyne. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Bytová jednotka v súkromnom dome sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Bytová jednotka v súkromnom dome nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ANNA

ANNA

Ubytovanie (Privát) ANNA. Ubytovanie ANNA sa nachádza v Štrbe a ponúka ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie ANNA sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát ANNA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Strba

Three-Bedroom Holiday Home in Strba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Strba. Three-Bedroom Holiday Home in Strba offers accommodation in Štrba, 8 km from Vazecka cave. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Strba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Strba nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata-Sarka

Chata-Sarka

Ubytovanie (Penzión) Chata-Sarka. Providing free WiFi and a garden, Chata-Sarka offers rooms in Štrba, 14 km from Vazecka cave. Guests can enjoy city views. Ubytovanie Chata-Sarka sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Chata-Sarka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privát Daniela Štrba

Privát Daniela Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Daniela Štrba. Privát Daniela Štrba sa nachádza 8 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie so záhradou, spoločenskou miestnosťou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Privát Daniela Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Privát Daniela Štrba nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luma

Luma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luma. Ubytovacie zariadenie Luma ponúka ubytovanie v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Dovolenkový dom má záhradu. Ubytovanie Luma sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Luma nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Štrba

Mesto Štrba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 42 hotelov a ubytovanie v meste Štrba.