Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrba

V meste Štrba (Slovensko) máme celkom 42 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štrba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štrba

Apartmány Pilot-Vysoké Tatry

10

Apartmány Pilot-Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pilot-Vysoké Tatry. Apartmány Pilot-Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Štrba v Prešovskom kraji 9 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Apartmány Pilot-Vysoké Tatry sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Stylish apartment under the Tatras

10

Stylish apartment under the Tatras

Ubytovanie Stylish apartment under the Tatras. Offering a garden and garden view, Stylish apartment under the Tatras is situated in Štrba, 16 km from Strbske Pleso Lake and 46 km from Aquapark... Ubytovanie Stylish apartment under the Tatras sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Room with a High Tatras view

9,7

Room with a High Tatras view

Ubytovanie (Apartmán) Room with a High Tatras view. Ubytovacie zariadenie Room with a High Tatras view sa nachádza v obci Štrba. Ubytovanie je vzdialené 13 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Room with a High Tatras view sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Room with a High Tatras view má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Room with a High Tatras view momentálne evidujeme 15 recenzií.

Podkrovie v zeleni - privat

9,6

Podkrovie v zeleni - privat

Ubytovanie Podkrovie v zeleni - privat. Featuring a garden and barbecue facilities, Podkrovie v zeleni - privat features accommodation in Štrba with free WiFi and quiet street views. Ubytovanie Podkrovie v zeleni - privat sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Štrba

9,5

Apartmán Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrba. Apartmán s vlastným stravovaním Štrba sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v malebnej dedinke Štrba. Ubytovanie Apartmán Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Štrba má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Štrba momentálne evidujeme 27 recenzií.

Privat Kohut

9,5

Privat Kohut

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kohut. Privát Kohút, obklopený Národným parkom Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Štrba a jeho súčasťou je záhrada s grilom. Ubytovanie Privat Kohut sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Kohut má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Privat Kohut momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartmanovy byt pri Zubačke

9,5

Apartmanovy byt pri Zubačke

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy byt pri Zubačke. Apartmánový byt pri Zubačke sa nachádza v obci Štrba, len 200 metrov od ozubnicovej železnice. Ubytovanie Apartmanovy byt pri Zubačke sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmanovy byt pri Zubačke má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmanovy byt pri Zubačke momentálne evidujeme 118 recenzií.

Guest House Boba

9,5

Guest House Boba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Boba. Penzión Guest House Boba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Guest House Boba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Boba má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Guest House Boba momentálne evidujeme 78 recenzií.

Mária Kičáková TATRY MKS

9,5

Mária Kičáková TATRY MKS

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mária Kičáková TATRY MKS. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v Štrbe. V tomto priváte môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Mária Kičáková TATRY MKS má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Mária Kičáková TATRY MKS momentálne evidujeme 52 recenzií.

Penzion Veronika

9,5

Penzion Veronika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veronika. Penzión Veronika sa nachádza v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion Veronika sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Veronika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Veronika momentálne evidujeme 124 recenzií.

Privát Tatry Štrba

9,5

Privát Tatry Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Tatry Štrba. Privát Tatry Štrba sa nachádza v obci Štrba, len 2 km od Tatranského národného parku. Ubytovanie Privát Tatry Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Tatry Štrba má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privát Tatry Štrba momentálne evidujeme 81 recenzií.

Apartman "21"

9,5

Apartman "21"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "21". Apartmán "21" sa nachádza v Tatranskej Štrbe v Prešovskom kraji a má balkón. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasa. Ubytovanie Apartman "21" sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman "21" má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman "21" momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartman u Puškina

9,4

Apartman u Puškina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman u Puškina. Apartmán u Puškina sa nachádza v obci Štrba v Podtatranskej kotline, ktorá oddeľuje Vysoké a Nízke Tatry. Ubytovanie Apartman u Puškina sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman u Puškina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Apartman u Puškina momentálne evidujeme 96 recenzií.

Apartman 25 Vysoké Tatry

9,3

Apartman 25 Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 25 Vysoké Tatry. Apartmán 25 Vysoké Tatry sa nachádza v Štrbe v Prešovskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Apartman 25 Vysoké Tatry sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman 25 Vysoké Tatry má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman 25 Vysoké Tatry momentálne evidujeme 29 recenzií.

Vila Kamila

9,3

Vila Kamila

Ubytovanie (Privát) Vila Kamila. Vila Kamila sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Štrba a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Vila Kamila sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Luptak

9,3

Privat Luptak

Ubytovanie (Penzión) Privat Luptak. Tento malý penzión sa nachádza v obci Štrba, v okrese Poprad. Ubytovanie Privat Luptak sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Luptak má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Privat Luptak momentálne evidujeme 77 recenzií.

Privát Jonas

9,2

Privát Jonas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Jonas. Privát Jonas je dovolenkový dom v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Privát Jonas sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Jonas má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Privát Jonas momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Chalupka

9,2

Penzion Chalupka

Ubytovanie (Privát) Penzion Chalupka. Penzión Chalúpka sa nachádza na okraji obce Štrba neďaleko Tatranského národného parku, 8 km od zjazdoviek Lučivná a Lopušná dolina. Ubytovanie Penzion Chalupka sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Chalupka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Penzion Chalupka momentálne evidujeme 76 recenzií.

Relax Štrba

9,1

Relax Štrba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Štrba. Boasting a terrace, Relax Štrba offers accommodation in Štrba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Relax Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Golem Tatranská Štrba

9

Golem Tatranská Štrba

Ubytovanie (Apartmán) Golem Tatranská Štrba. Ubytovacie zariadenie Golem, nachádzajúce sa v blízkosti lesa v Štrbe, ponúka apartmán s balkónom, kompletne vybavenú kuchynku a satelitnú TV. Ubytovanie Golem Tatranská Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Golem Tatranská Štrba má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Golem Tatranská Štrba momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmenty PATRIS

9

Apartmenty PATRIS

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenty PATRIS. Ubytovanie Apartmenty PATRIS sa nachádza v Štrbe, 4 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartmenty PATRIS sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmenty PATRIS má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmenty PATRIS momentálne evidujeme 163 recenzií.

Guest House Privát Štrba

9

Guest House Privát Štrba

Ubytovanie (Penzión) Guest House Privát Štrba. Guest House Privát Štrba sa nachádza v Štrbe, 13 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Guest House Privát Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Privát Štrba má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Guest House Privát Štrba momentálne evidujeme 144 recenzií.

3 Sosny Apartments

9

3 Sosny Apartments

Ubytovanie (Apartmán) 3 Sosny Apartments. Ubytovacie zariadenie 3 Sosny Apartments sa nachádza v Štrbe len 8 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie 3 Sosny Apartments sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Superubytovanie Olga

8,9

Superubytovanie Olga

Ubytovanie (Apartmán) Superubytovanie Olga. Ubytovacie zariadenie Superubytovanie Oľga sa nachádza v obci Štrba, 16 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Superubytovanie Olga sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Superubytovanie Olga má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Superubytovanie Olga momentálne evidujeme 53 recenzií.

Golem top apartman

8,9

Golem top apartman

Ubytovanie (Apartmán) Golem top apartman. Apartmán Golem top sa môže pochváliť grilom a záhradou a ponúka ubytovanie v obci Štrba s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Golem top apartman sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Golem top apartman má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Golem top apartman momentálne evidujeme 15 recenzií.

Privát u Bartolomeja

8,7

Privát u Bartolomeja

Ubytovanie (Privát) Privát u Bartolomeja. Privát u Bartolomeja sa nachádza v obci Štrba, 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát u Bartolomeja sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát u Bartolomeja má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privát u Bartolomeja momentálne evidujeme 85 recenzií.

Chata Horec

8,7

Chata Horec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Horec. Chata Horec je dovolenkový dom so záhradou a grilom, ktorý sa nachádza v obci Štrba, 9 km od Važeckej jaskyne. Ubytovanie Chata Horec sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Horec má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Chata Horec momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytovanie Radana

8,6

Ubytovanie Radana

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Radana. Ubytovanie Radana sa nachádza v Štrbe, 14 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu a gril. Ubytovanie Ubytovanie Radana sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Radana má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Ubytovanie Radana momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ubytovanie u Vlasty

8,4

Ubytovanie u Vlasty

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Vlasty. Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v obci Štrba, necelých 8 km od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Ubytovanie u Vlasty sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Vlasty má celkové hodnotenie 8,4. Pre Privát Ubytovanie u Vlasty momentálne evidujeme 83 recenzií.

Penzión Sarka

8,3

Penzión Sarka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Sarka. Penzión Sarka sa nachádza v obci Štrba 9 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Penzión Sarka sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat u Andrey

8,3

Privat u Andrey

Ubytovanie (Privát) Privat u Andrey. Privát u Andrey sa nachádza v obci Štrba, 5 km od v lyžiarskeho strediska Lopušná Dolina. Ubytovanie Privat u Andrey sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat u Andrey má celkové hodnotenie 8,3. Pre Privát Privat u Andrey momentálne evidujeme 60 recenzií.

Hotel Sipox

8,2

Hotel Sipox

Ubytovanie Hotel Sipox. Located in Štrba, 15 km from Strbske Pleso Lake, Hotel Sipox provides accommodation with a fitness centre, free private parking, a garden and a shared... Ubytovanie Hotel Sipox sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Sipox

8,2

Hotel Sipox

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sipox. Hotel Sipox sa nachádza v obci Štrba, 4 km od lyžiarskych zjazdoviek v Lučivnej a 14 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. Ubytovanie Hotel Sipox sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Sipox má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Sipox momentálne evidujeme 26 recenzií.

Ubytovanie u Jozefa / Strba

8,1

Ubytovanie u Jozefa / Strba

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Jozefa / Strba. Ubytovanie u Jozefa / Štrba sa nachádza v malej obci Štrba, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Ubytovanie u Jozefa / Strba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Jozefa / Strba má celkové hodnotenie 8,1. Pre Privát Ubytovanie u Jozefa / Strba momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Orchidea

8

Apartmán Orchidea

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Orchidea. Apartmán Orchidea sa nachádza v Štrbe, 28 km od Zakopaného a 36 km od obce Białka Tatrzanska. Ubytovanie Apartmán Orchidea sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Orchidea má celkové hodnotenie 8. Pre Apartmán Apartmán Orchidea momentálne evidujeme 73 recenzií.

Apartment Romanticka Chalupa

7,9

Apartment Romanticka Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartment Romanticka Chalupa. Apartmán Hlavná sa nachádza v Štrbe, 9 km od Važeckej jaskyne. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštaurácia. Ubytovanie Apartment Romanticka Chalupa sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Kanadský zrub TRINITY

7,5

Kanadský zrub TRINITY

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Kanadský zrub TRINITY. Ubytovacie zariadenie Kanadský zrub TRINITY sa nachádza v obci Štrba v Prešovskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Kanadský zrub TRINITY sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát u Ivana

7,4

Privát u Ivana

Ubytovanie (Privát) Privát u Ivana. Privát u Ivana sa nachádza 14 km od Važeckej jaskyne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromné parkovisko, ktoré môžete využívať zdarma. Ubytovanie Privát u Ivana sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Lenka

Chata Lenka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Lenka. Set in Štrba in the Prešovský kraj region, Chata Lenka has a balcony. Ubytovanie Chata Lenka sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán u Anny

Apartmán u Anny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Anny. Apartmán u Anny sa nachádza približne 12 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie s balkónom, rýchlovarnou kanvicou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán u Anny sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Bytová jednotka v súkromnom dome

Bytová jednotka v súkromnom dome

Ubytovanie (Apartmán) Bytová jednotka v súkromnom dome. Bytová jednotka v súkromnom dome sa nachádza v obci Štrba, 10 km od Važeckej jaskyne. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Bytová jednotka v súkromnom dome sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Bytová jednotka v súkromnom dome nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Vika

Apartmán Vika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vika. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartmán Vika offers accommodation in Štrba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Vika sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

ANNA

ANNA

Ubytovanie (Privát) ANNA. Ubytovanie ANNA sa nachádza v Štrbe a ponúka ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie ANNA sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát ANNA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata-Sarka

Chata-Sarka

Ubytovanie (Penzión) Chata-Sarka. Providing free WiFi and a garden, Chata-Sarka offers rooms in Štrba, 14 km from Vazecka cave. Guests can enjoy city views. Ubytovanie Chata-Sarka sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión Chata-Sarka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privát Daniela Štrba

Privát Daniela Štrba

Ubytovanie (Privát) Privát Daniela Štrba. Privát Daniela Štrba sa nachádza 8 km od Važeckej jaskyne. Ponúka ubytovanie so záhradou, spoločenskou miestnosťou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Privát Daniela Štrba sa nachádza v meste Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Privát Daniela Štrba nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Štrba

Mesto Štrba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 42 hotelov a ubytovanie v meste Štrba.