Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strečno

V meste Strečno (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strečno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strečno

Privát SIMBA

9,7

Privát SIMBA

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privát SIMBA. Privát SIMBA sa nachádza v obci Strečno, 43 km od Turčianskych Teplíc. Ponúka bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát SIMBA sa nachádza v meste Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát SIMBA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkové domy Privát SIMBA momentálne evidujeme 200 recenzií.

Rekreačná chatka Oliver

9,7

Rekreačná chatka Oliver

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreačná chatka Oliver. Rekreačná chatka Oliver sa nachádza v obci Strečno. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Rekreačná chatka Oliver sa nachádza v meste Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačná chatka Oliver má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový park Rekreačná chatka Oliver momentálne evidujeme 12 recenzií.

Rekreacny Dom

9,6

Rekreacny Dom

Ubytovanie (Privát) Rekreacny Dom. Rekreačný Dom ponúka ubytovanie v Strečne. Tešiť sa môžete na terasu, slnečnú terasu aj reštauráciu. Ubytovanie Rekreacny Dom sa nachádza v meste Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreacny Dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Rekreacny Dom momentálne evidujeme 89 recenzií.

Rooms Albrecht

9,4

Rooms Albrecht

Ubytovanie (Penzión) Rooms Albrecht. Toto ubytovanie s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v Strečne v Žilinskom kraji, priamo nad riekou Váh a 1 km od hradu Strečno. Ubytovanie Rooms Albrecht sa nachádza v meste Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rooms Albrecht má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Rooms Albrecht momentálne evidujeme 11 recenzií.

Pizzeria Alžbetka

9,1

Pizzeria Alžbetka

Ubytovanie (Penzión) Pizzeria Alžbetka. Ubytovanie Pizzeria Alžbetka sa nachádza v obci Strečno. Ubytovanie Pizzeria Alžbetka sa nachádza v meste Strečno (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pizzeria Alžbetka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Pizzeria Alžbetka momentálne evidujeme 217 recenzií.

Ubytovanie v meste Strečno

Mesto Strečno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Strečno.