Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stříbřec

V meste Stříbřec (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stříbřec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stříbřec

Apartmány Stodola n.30

9,9

Apartmány Stodola n.30

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Stodola n.30. Situated in Stříbřec, 39 km from Nové Hrady, Apartmány Stodola n.30 features a garden and free WiFi. The accommodation has a spa bath and a sauna. Ubytovanie Apartmány Stodola n.30 sa nachádza v meste Stříbřec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Stodola n.30 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartmány Stodola n.30 momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartments Na Špejcharu

9,7

Apartments Na Špejcharu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Na Špejcharu. Located in Stříbřec, Apartmány na Špejcharu offers a spa and wellness centre and a tennis court. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Apartments Na Špejcharu sa nachádza v meste Stříbřec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Na Špejcharu má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Na Špejcharu momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartments Modrá Vrata

9,6

Apartments Modrá Vrata

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Modrá Vrata. Situated in Stříbřec, Apartments Modrá Vrata offers a barbecue and sun terrace. Český Krumlov is 50 km from the property. Ubytovanie Apartments Modrá Vrata sa nachádza v meste Stříbřec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Modrá Vrata má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartments Modrá Vrata momentálne evidujeme 30 recenzií.

Penzion Mníšek

8,9

Penzion Mníšek

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Mníšek. Penzion Mníšek is a self-catering accommodation located in Stříbřec. The apartment will provide you with a terrace and a seating area. Ubytovanie Penzion Mníšek sa nachádza v meste Stříbřec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Mníšek má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Penzion Mníšek momentálne evidujeme 24 recenzií.

Chalupa Pro Cyklisty

8,8

Chalupa Pro Cyklisty

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Pro Cyklisty. Chalupa Pro Cyklisty is a holiday home with a garden, set in Mníšek, between Czech Canada and Třeboň which is 12 km away. Ubytovanie Chalupa Pro Cyklisty sa nachádza v meste Stříbřec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chalupa Pro Cyklisty má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Pro Cyklisty momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ubytovanie v meste Stříbřec

Mesto Stříbřec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Stříbřec.