Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stříbro

V meste Stříbro (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stříbro

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stříbro

Isabellental - Blacksmithing

9,9

Isabellental - Blacksmithing

Ubytovanie (Apartmán) Isabellental - Blacksmithing. Featuring a garden and a terrace, Isabellental - Blacksmithing features accommodation in Stříbro with free WiFi and river views. Ubytovanie Isabellental - Blacksmithing sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Isabellental - Blacksmithing má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Isabellental - Blacksmithing momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Kostelní

9,7

Apartmány Kostelní

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kostelní. Apartmány Kostelní is situated in Stříbro. The apartment offers a seating area with a flat-screen TV and a private bathroom with a hairdryer, free... Ubytovanie Apartmány Kostelní sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Apartmány Kostelní má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Kostelní momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzion Štybar

9,6

Penzion Štybar

Ubytovanie (Penzión) Penzion Štybar. Hotel Štybar sa nachádza v meste Stříbro, 100 metrov od historického centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vonkajšiu terasu. Ubytovanie Penzion Štybar sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Penzion Štybar má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Štybar momentálne evidujeme 211 recenzií.

Mlýn Isabellental - Isabellino údolí

9,6

Mlýn Isabellental - Isabellino údolí

Ubytovanie (Apartmán) Mlýn Isabellental - Isabellino údolí. Located in Stříbro, Mlýn Isabellental - Isabellino údolí provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Mlýn Isabellental - Isabellino údolí sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Mlýn Isabellental - Isabellino údolí má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Mlýn Isabellental - Isabellino údolí momentálne evidujeme 89 recenzií.

Apartmán Stříbro

9,5

Apartmán Stříbro

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Stříbro. Apartmán Stříbro is situated in Stříbro. The apartment features garden views and is 47 km from Waldmünchen. Ubytovanie Apartmán Stříbro sa nachádza v meste Stříbro (Česko - Plzeňský kraj).

Penzion Excellent

8,9

Penzion Excellent

Ubytovanie (Penzión) Penzion Excellent. Penzión Excellent sa nachádza v obci Stříbro a ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie, záhradu, spoločný salónik, izbovú službu, bezplatné Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie Penzion Excellent sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Penzion Excellent má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Excellent momentálne evidujeme 376 recenzií.

Alexander

8,8

Alexander

Ubytovanie (Hotel) Alexander. Nový 4-hviezdičkový hotel Alexander sa nachádza v historickom centre mesta Stříbro. Je dobrým východiskovým bodom pre výlety do prírody. Ubytovanie Alexander sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Alexander má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Alexander momentálne evidujeme 240 recenzií.

Rybářská Chata U Sumce

8,7

Rybářská Chata U Sumce

Ubytovanie (Hostinec) Rybářská Chata U Sumce. Featuring water sports facilities and a restaurant, Rybářská Chata U Sumce is located in Stříbro. At the inn, each room is fitted with a wardrobe. Ubytovanie Rybářská Chata U Sumce sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Rybářská Chata U Sumce má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hostinec Rybářská Chata U Sumce momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Avena

8,6

Penzion Avena

Ubytovanie (Penzión) Penzion Avena. Penzión sa nachádza v centre mesta Stříbro, 200 metrov od autobusovej stanice a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, televíziou a... Ubytovanie Penzion Avena sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Penzion Avena má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Avena momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Restaurace Chanos

8,3

Penzion Restaurace Chanos

Ubytovanie (Penzión) Penzion Restaurace Chanos. Penzion Chanos is located in the small town of Stříbro, 500 metres from the centre. Ubytovanie Penzion Restaurace Chanos sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Penzion Restaurace Chanos má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Restaurace Chanos momentálne evidujeme 19 recenzií.

Golf&Wellness Resort Alfrédov

8,2

Golf&Wellness Resort Alfrédov

Ubytovanie (Hotel) Golf&Wellness Resort Alfrédov. Štvorhviezdičkový hotel Golf&Wellness Resort Alfrédov sa nachádza v obci Alfrédov a ponúka záhradu a fitnescentrum. Ubytovanie Golf&Wellness Resort Alfrédov sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Golf&Wellness Resort Alfrédov má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Golf&Wellness Resort Alfrédov momentálne evidujeme 183 recenzií.

Hotel U Branky

7,8

Hotel U Branky

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Branky. Hotel U Branky sa nachádza 500 metrov od centra mesta Stříbro v Plzeňskom kraji a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi, vlastnou kúpeľňou a TV. Ubytovanie Hotel U Branky sa nachádza v meste Stříbro (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Hotel U Branky má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel U Branky momentálne evidujeme 214 recenzií.

Chalupa

Chalupa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa. Situated in Stříbro in the Pilsen region, Chalupa has a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa sa nachádza v meste Stříbro (Česko - Plzeňský kraj).

Isabellino údolí

Isabellino údolí

Ubytovanie (Apartmán) Isabellino údolí. Situated in Stříbro, Isabellino údolí features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Isabellino údolí sa nachádza v meste Stříbro (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán u stadionu

Apartmán u stadionu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u stadionu. Apartmán u stadionu is located in Stříbro. Free WiFi is offered. Mariánské Lázně is 32 km from the apartment, while Plzeň is 27 km away. Ubytovanie Apartmán u stadionu sa nachádza v meste Stříbro (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytovanie v meste Stříbro

Mesto Stříbro sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Stříbro.