Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Střílky

V meste Střílky (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Střílky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Střílky

Chata Helena

9,8

Chata Helena

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Helena. Situated in Střílky in the Zlin region, Chata Helena has a terrace and garden views. Ubytovanie Chata Helena sa nachádza v meste Střílky (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chata Helena má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Helena momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány Comfort

9,6

Apartmány Comfort

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Comfort. Apartmány Comfort sa nachádzajú v centre obce Střílky, v blízkosti lesa a barokového cintorína. Ubytovanie Apartmány Comfort sa nachádza v meste Střílky (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Comfort má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Comfort momentálne evidujeme 42 recenzií.

Penzion Helena

Penzion Helena

Ubytovanie (Vila) Penzion Helena. Set in Střílky, Penzion Helena offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Penzion Helena sa nachádza v meste Střílky (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Vila Penzion Helena nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Střílky

Mesto Střílky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Střílky.