Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strmilov

V meste Strmilov (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strmilov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strmilov

Kotrčův Mlýn

9,9

Kotrčův Mlýn

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kotrčův Mlýn. Tento dovolenkový dom sa nachádza v Strmilove, 46 km od Gmündu. Ponúka výhľad do záhrady a je vzdialený 38 km od Jihlavy. Ubytovanie Kotrčův Mlýn sa nachádza v meste Strmilov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Kotrčův Mlýn má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Kotrčův Mlýn momentálne evidujeme 5 recenzií.

apartmany mlýn Strmilov

9,2

apartmany mlýn Strmilov

Ubytovanie (Apartmány) apartmany mlýn Strmilov. Located in Strmilov, apartmany mlýn Strmilov offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytovanie apartmany mlýn Strmilov sa nachádza v meste Strmilov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prázdninový dům Cihelna

8,9

Prázdninový dům Cihelna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Cihelna. Located in Strmilov, Prázdninový dům Cihelna provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views. Ubytovanie Prázdninový dům Cihelna sa nachádza v meste Strmilov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Prázdninový dům Cihelna má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Prázdninový dům Cihelna momentálne evidujeme 8 recenzií.

Pension Pod Šibeňákem

8,7

Pension Pod Šibeňákem

Ubytovanie (Penzión) Pension Pod Šibeňákem. Located in Strmilov, Pension Pod Šibeňákem features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Pension Pod Šibeňákem sa nachádza v meste Strmilov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Pod Šibeňákem má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension Pod Šibeňákem momentálne evidujeme 73 recenzií.

Chalupa Pivovarská

Chalupa Pivovarská

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Pivovarská. Chalupa Pivovarská is set in Strmilov and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Chalupa Pivovarská sa nachádza v meste Strmilov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klub Zahradnická 99

Klub Zahradnická 99

Ubytovanie (Apartmán) Klub Zahradnická 99. Klub Zahradnická 99 is situated in Strmilov. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Klub Zahradnická 99 sa nachádza v meste Strmilov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Klub Zahradnická 99 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa u lesa

Chalupa u lesa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u lesa. Boasting accommodation with a terrace, Chalupa u lesa is located in Strmilov. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Chalupa u lesa sa nachádza v meste Strmilov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zdenka Ulmannová, Zahradnická 99, Strmilov

Zdenka Ulmannová, Zahradnická 99, Strmilov

Ubytovanie (Apartmán) Zdenka Ulmannová, Zahradnická 99, Strmilov. Zdenka Ulmannová, Zahradnická 99, Strmilov is situated in Strmilov. Jihlava is 46 km from the apartment, while Třeboň is 49 km from the property. Ubytovanie Zdenka Ulmannová, Zahradnická 99, Strmilov sa nachádza v meste Strmilov (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Apartmán Zdenka Ulmannová, Zahradnická 99, Strmilov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Jilem

Penzion Jilem

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion Jilem. Set in Strmilov, 41 km from Jihlava, Penzion Jilem offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Penzion Jilem sa nachádza v meste Strmilov (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Vidiecky dom Penzion Jilem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Strmilov

Mesto Strmilov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Strmilov.