Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stropkov

V meste Stropkov (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stropkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stropkov

plne vybavený 3 izbový apartmán

9,3

plne vybavený 3 izbový apartmán

Ubytovanie plne vybavený 3 izbový apartmán. Set in Stropkov in the Prešovský kraj region, plne vybavený 3 izbový apartmán features a balcony. Ubytovanie plne vybavený 3 izbový apartmán sa nachádza v meste Stropkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Ondava

8,6

Hotel Ondava

Ubytovanie Hotel Ondava. Situated in Stropkov, 13 km from Dukla Battlefield, Hotel Ondava features accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant. Ubytovanie Hotel Ondava sa nachádza v meste Stropkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Nezábudka

8,5

Penzión Nezábudka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Nezábudka. Penzión Nezábudka sa nachádza v Stropkove. Ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Penzión Nezábudka sa nachádza v meste Stropkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Nezábudka má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Nezábudka momentálne evidujeme 63 recenzií.

Chata Valkov

Chata Valkov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Valkov. Chata Valkov sa nachádza v obci Stropkov. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať bezplatné Wi-Fi a balkón. Ubytovanie Chata Valkov sa nachádza v meste Stropkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Stropkov

Mesto Stropkov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Stropkov.