Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strožanac

V meste Strožanac (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strožanac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strožanac

Sea Pearl Luxury Apartment

9,8

Sea Pearl Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sea Pearl Luxury Apartment. Boasting a terrace with garden views, a fitness centre and barbecue facilities, Sea Pearl Luxury Apartment can be found in Strožanac, close to Sand Beach... Ubytovanie Sea Pearl Luxury Apartment sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Spalato

9,7

Apartments Spalato

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Spalato. Apartmány Spalato sa nachádzajú v meste Strožanac, len 200 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Spalato sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Studio Apartment Cerovsek

9,5

Studio Apartment Cerovsek

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartment Cerovsek. Štúdiový apartmán Cerovsek sa nachádza v obci Strožanac a ponúka ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie Studio Apartment Cerovsek sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Babic

9,5

Apartments Babic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Babic. Ubytovanie Apartments Babic sa nachádza v meste Podstrana v Splitsko-dalmátskej župe, 200 metrov od piesočnatej pláže Strožanac. Ubytovanie Apartments Babic sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Luxury apartment Royal

9,1

Luxury apartment Royal

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment Royal. Ubytovacie zariadenie Luxury apartment Royal sa nachádza v meste Strožanac a ponúka súkromný bazén, bezplatné Wi-Fi a a výhľad na more. Ubytovanie Luxury apartment Royal sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mario

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mario. Apartment Mario features a patio and is situated in Strožanac, within just 450 metres of Sand Beach Strožanac and 600 metres of Strožanac South Beach. Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mili

Apartment Mili

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mili. Apartment Mili features a balcony and is situated in Strožanac, within just 400 metres of Sand Beach Strožanac and 500 metres of Strožanac South Beach. Ubytovanie Apartment Mili sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Heaven

Apartment Heaven

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Heaven. Apartment Heaven features a balcony and is situated in Strožanac, within just 450 metres of Beach Stobreč and 500 metres of Strožanac North Beach. Ubytovanie Apartment Heaven sa nachádza v meste Strožanac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v meste Strožanac

Mesto Strožanac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Strožanac.