Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strpačići

V meste Strpačići (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strpačići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strpačići

Villa Sterpazzi

Villa Sterpazzi

Ubytovanie (Vila) Villa Sterpazzi. Set in Višnjan, Villa Sterpazzi offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Sterpazzi sa nachádza v meste Strpačići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Strpacici V

Holiday home Strpacici V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Strpacici V. Located in Strpačići, Holiday home Strpacici V provides a private pool. This holiday home also has an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Strpacici V sa nachádza v meste Strpačići (Chorvátsko - Istria).

Villa Mila

Villa Mila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mila. Set in Strpačići in the Istria region, Villa Mila features a terrace. Ubytovanie Villa Mila sa nachádza v meste Strpačići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sterpazzi Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Sterpazzi Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Sterpazzi Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Set in Strpačići, Sterpazzi Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Sterpazzi Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Strpačići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 584 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Strpačići

Mesto Strpačići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Strpačići.