Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Suchá Hora

V meste Suchá Hora (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Suchá Hora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Suchá Hora

Domček Janina

9,6

Domček Janina

Ubytovanie (Privát) Domček Janina. Domček Janina sa nachádza v Suchej Hore a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je aj gril a záhrada. Ubytovanie Domček Janina sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Domček Janina má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Domček Janina momentálne evidujeme 31 recenzií.

Guest House Kovalik

9

Guest House Kovalik

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kovalik. Penzión Kovalik sa nachádza v obci Suchá Hora, 14 km od poľského mesta Zakopane a má gril a výhľad na záhradu. Ubytovanie Guest House Kovalik sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Kovalik má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Guest House Kovalik momentálne evidujeme 173 recenzií.

ubytovanie v súkromí Suvada

7,8

ubytovanie v súkromí Suvada

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie v súkromí Suvada. Ubytovanie v súkromí Suvada poskytuje ubytovanie s kuchyňou v Suchej Hore. Niektoré jednotky zahŕňajú jedáleň a/alebo balkón. K dispozícii je gril. Ubytovanie ubytovanie v súkromí Suvada sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie ubytovanie v súkromí Suvada má celkové hodnotenie 7,8. Pre Vidiecky dom ubytovanie v súkromí Suvada momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzión Kovalik

Penzión Kovalik

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kovalik. Located in Suchá Hora, Penzión Kovalik features a garden, BBQ facilities and free WiFi. Every room is equipped with a balcony. Ubytovanie Penzión Kovalik sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Penzión Penzión Kovalik nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Oravská rezidencia Zakopane 14km

Oravská rezidencia Zakopane 14km

Ubytovanie (Apartmány) Oravská rezidencia Zakopane 14km. Oravská rezidencia Zakopane 14km is situated in Suchá Hora. The property is 34 km from Szczyrbskie Jezioro and free private parking is offered. Ubytovanie Oravská rezidencia Zakopane 14km sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Suchá Hora

Mesto Suchá Hora sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Suchá Hora.