Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Suchá Hora

V meste Suchá Hora (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Suchá Hora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Suchá Hora

Domček Janina

9,6

Domček Janina

Ubytovanie (Privát) Domček Janina. Domček Janina sa nachádza v Suchej Hore a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je aj gril a záhrada. Ubytovanie Domček Janina sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domček Janina má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Domček Janina momentálne evidujeme 31 recenzií.

Guest House Kovalik

9

Guest House Kovalik

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kovalik. Penzión Kovalik sa nachádza v obci Suchá Hora, 14 km od poľského mesta Zakopane a má gril a výhľad na záhradu. Ubytovanie Guest House Kovalik sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Kovalik má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Guest House Kovalik momentálne evidujeme 173 recenzií.

ubytovanie v súkromí Suvada

7,8

ubytovanie v súkromí Suvada

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie v súkromí Suvada. Ubytovanie v súkromí Suvada poskytuje ubytovanie s kuchyňou v Suchej Hore. Niektoré jednotky zahŕňajú jedáleň a/alebo balkón. K dispozícii je gril. Ubytovanie ubytovanie v súkromí Suvada sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 9 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ubytovanie v súkromí Suvada má celkové hodnotenie 7,8. Pre Vidiecky dom ubytovanie v súkromí Suvada momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzión Kovalik

Penzión Kovalik

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kovalik. Located in Suchá Hora, Penzión Kovalik features a garden, BBQ facilities and free WiFi. Every room is equipped with a balcony. Ubytovanie Penzión Kovalik sa nachádza v meste Suchá Hora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión Kovalik nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Suchá Hora

Mesto Suchá Hora sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Suchá Hora.