Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sudoměřice

V meste Sudoměřice (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sudoměřice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sudoměřice

Penzion Fontána

7,2

Penzion Fontána

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fontána. Ponúka možnosť rezervácie výletov, reštauráciu a detské ihrisko. Každá izba v Penzióne Fontána je vybavená šatníkovou skriňou. Ubytovanie Penzion Fontána sa nachádza v meste Sudoměřice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Fontána má celkové hodnotenie 7,2. Pre Penzión Penzion Fontána momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion Sudomír

Penzion Sudomír

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sudomír. Set in Sudoměřice, Penzion Sudomír has a shared lounge, garden and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Penzion Sudomír sa nachádza v meste Sudoměřice (Česko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreační dům Sudoměřice u Bechyně

Rekreační dům Sudoměřice u Bechyně

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům Sudoměřice u Bechyně. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Rekreační dům Sudoměřice u Bechyně offers accommodation in Sudoměřice with free... Ubytovanie Rekreační dům Sudoměřice u Bechyně sa nachádza v meste Sudoměřice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Rekreační dům Sudoměřice u Bechyně nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Černická hájenka

Černická hájenka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Černická hájenka. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Černická hájenka provides accommodation in Sudoměřice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Černická hájenka sa nachádza v meste Sudoměřice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Černická hájenka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Four-Bedroom Holiday Home in Sudomerice u Bechyne

Four-Bedroom Holiday Home in Sudomerice u Bechyne

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Sudomerice u Bechyne. Set in Sudoměřice, Four-Bedroom Holiday Home in Sudomerice u Bechyne offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Sudomerice u Bechyne sa nachádza v meste Sudoměřice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Four-Bedroom Holiday Home in Sudomerice u Bechyne nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sudoměřice

Mesto Sudoměřice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sudoměřice.