Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sumartin

V meste Sumartin (Chorvátsko) máme celkom 191 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sumartin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sumartin

Villa Nova

10

Villa Nova

Ubytovanie (Vila) Villa Nova. Villa Nova is situated in Sumartin and offers free bikes, a fitness centre and a bar. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bol. Ubytovanie Villa Nova sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villae Dalmaticae - Kastil

10

Villae Dalmaticae - Kastil

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villae Dalmaticae - Kastil. Ubytovanie Villae Dalmaticae - Kastil sa nachádza v prímorskej osade Sumartin a ponúka bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Villae Dalmaticae - Kastil sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Porat

10

Apartment Porat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Porat. Located in Sumartin in the Brac Island region, Apartment Porat features a terrace. Ubytovanie Apartment Porat sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Godi-Star

10

Villa Godi-Star

Ubytovanie (Vila) Villa Godi-Star. Villa Godi-Star is set in Sumartin and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre. Ubytovanie Villa Godi-Star sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Vrsalović

10

Apartman Vrsalović

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vrsalović. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartman Vrsalović has a patio and sea views. Ubytovanie Apartman Vrsalović sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Puntinak island Brac

10

Villa Puntinak island Brac

Ubytovanie (Vila) Villa Puntinak island Brac. Ubytovacie zariadenie Vila Puntinak island Brac sa nachádza v meste Sumartin a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén a spoločný salónik. Ubytovanie Villa Puntinak island Brac sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Elena

9,9

Apartment Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elena. Apartment Elena is set in Sumartin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Elena sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Rokova Vala

9,9

Villa Rokova Vala

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Rokova Vala. Situated in Sumartin in the Brac Island region, Villa Rokova Vala features a terrace. Ubytovanie Villa Rokova Vala sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

ARIA

9,9

ARIA

Ubytovanie (Apartmán) ARIA. Boasting a terrace, ARIA features accommodation in Sumartin with free WiFi and sea views. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bol. Ubytovanie ARIA sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday house Captain Bepo's Court

9,9

Holiday house Captain Bepo's Court

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Captain Bepo's Court. Located in Sumartin in the Brac Island region, Holiday house Captain Bepo's Court has a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday house Captain Bepo's Court sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ursa Minor

9,8

Ursa Minor

Ubytovanie (Vila) Ursa Minor. Hotel Ursa Minor sa nachádza v obci Sumartin na ostrove Brač, 42 km od Splitu. Ponúka vonkajší bazén a gril. Makarská je vzdialená 12 km. Ubytovanie Ursa Minor sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Katja

9,8

Villa Katja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Katja. Vila Katja sa nachádza v obci Sumartin a poskytuje súkromný bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Villa Katja sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Studio Apartment Riva

9,8

Studio Apartment Riva

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Riva. Located in Sumartin in the Brac Island region, Studio Apartment Riva features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bol. Ubytovanie Studio Apartment Riva sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa-Srece Appartements

9,8

Villa-Srece Appartements

Ubytovanie (Apartmán) Villa-Srece Appartements. Located in Sumartin in the Brac Island region, Villa-Srece Appartements features a balcony and sea views. Ubytovanie Villa-Srece Appartements sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments and rooms Ref

9,7

Apartments and rooms Ref

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms Ref. Located on the beachfront in Sumartin and featuring a garden, Apartments and rooms Ref has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartments and rooms Ref sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Tara

9,7

Apartment Tara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tara. Located in Sumartin, 26 km from Bol, Apartment Tara provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Tara sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Franka

9,6

Apartments Franka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franka. Apartmány Franka ponúkajú ubytovanie v meste Sumartin, 43 km od Splitu. Vo všetkých priestoroch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Franka sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Nevista

9,6

Holiday Home Nevista

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nevista. Dovolenkový dom Nevista sa nachádza v letovisku Sumartin a ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Holiday Home Nevista sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Vacation home Kairos

9,6

Vacation home Kairos

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Kairos. Providing free WiFi, Vacation home Kairos is located on the beachfront in Sumartin. The air-conditioned accommodation is 27 km from Bol. Ubytovanie Vacation home Kairos sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Mir Vami

9,5

Villa Mir Vami

Ubytovanie (Vila) Villa Mir Vami. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Mir Vami provides accommodation in Sumartin with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Mir Vami sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Villae Dalmaticae

9,5

Holiday Home Villae Dalmaticae

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villae Dalmaticae. Tento klimatizovaný dovolenkový dom sa nachádza v obci Sumartin, 43 km od Splitu. Ubytovanie Holiday Home Villae Dalmaticae sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Jelena Sumartin

9,4

Jelena Sumartin

Ubytovanie (Apartmány) Jelena Sumartin. Situated in Sumartin, 27 km from Bol, Jelena Sumartin features a garden and free WiFi. Ubytovanie Jelena Sumartin sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Barbara

9,4

Apartments Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbara. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v meste Sumartin, 27 km od letoviska Bol. Hostia majú k dispozícii sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Vjeka

9,3

Villa Vjeka

Ubytovanie (Vila) Villa Vjeka. Villa Vjeko je samostatne stojaca vila v obci Sumartin na ostrove Brač. Má sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Villa Vjeka sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman VALENTINA

9,2

Apartman VALENTINA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman VALENTINA. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartman VALENTINA features a balcony and city views. Ubytovanie Apartman VALENTINA sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Guest House Marija

9,2

Guest House Marija

Ubytovanie (Penzión) Guest House Marija. Located in Sumartin, Guest House Marija provides accommodation with private balconies. Ubytovanie Guest House Marija sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment More Sumartin

9,1

Apartment More Sumartin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment More Sumartin. Apartmán More Sumartine ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou v obci Sumartine. Ubytovanie Apartment More Sumartin sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5639

9,1

Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5639

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5639. Ubytovacie zariadenie Twin Room Sumartin 5639a poskytuje možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v osade Sumartin, 43 km od Splitu a využívať tu môžete... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5639 sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Rooms Miron - Adults Only

8,9

Rooms Miron - Adults Only

Ubytovanie (Penzión) Rooms Miron - Adults Only. Ubytovacie zariadenie Rooms Miron - Adults Only sa nachádza v meste Sumartin. Ponúka vám záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Rooms Miron - Adults Only sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartment Maglica Sumartin

8,8

Apartment Maglica Sumartin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Maglica Sumartin. Apartmán Maglica Sumartin sa nachádza v Sumartine na kopci obklopenom borovicovým lesom a ponúka klimatizované izby. Ubytovanie Apartment Maglica Sumartin sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday Home Pupa

8,8

Holiday Home Pupa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pupa. Set on the beachfront in Sumartin, the Holiday Home Pupa offers panoramic sea and garden views from the balcony. Ubytovanie Holiday Home Pupa sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Sumartin, Brac - 5620

8,7

Apartments by the sea Sumartin, Brac - 5620

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sumartin, Brac - 5620. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartments by the sea Sumartin, Brac - 5620 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Sumartin, Brac - 5620 sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Room Šolo

8,7

Room Šolo

Ubytovanie (Apartmán) Room Šolo. Room Šolo is located in Sumartin. The property is 18 km from Bol and free private parking is provided. Ubytovanie Room Šolo sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Mijajov Dvor

8,6

Apartments Mijajov Dvor

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartments Mijajov Dvor. Apartmány sa nachádzajú v Sumartine, 43 km od Splitu a 12 km od Makarskej. Ubytovanie Apartments Mijajov Dvor sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Sumartin

8,5

Apartments Sumartin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sumartin. Ubytovanie Apartments Sumartin sa nachádza v meste Sumartin a ponúka výhľad na mesto, reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie Apartments Sumartin sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Adagio Apartments

8,4

Villa Adagio Apartments

Ubytovanie (Penzión) Villa Adagio Apartments. Apartmánová vila Adagio sa nachádza v obci Sumartin a ponúka klimatizované ubytovanie. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Villa Adagio Apartments sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Lora

8,3

Lora

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lora. Ubytovacie zariadenie Lora sa nachádza v meste Sumartin a hosťom ponúka súkromnú pláž, záhradu a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lora sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Luxury Accommodation Mirula

8,3

Luxury Accommodation Mirula

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Accommodation Mirula. Located 250 metres from the sea in Sumartin, Luxury Accommodation Mirula has modernly equipped accommodation units featuring spacious interiors with free... Ubytovanie Luxury Accommodation Mirula sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Damir

8,3

Apartman Damir

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Damir. Apartman Damir is located in Sumartin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Damir sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Villa Rose

8,3

Apartments Villa Rose

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Rose. Apartments Villa Rose features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sumartin. Ubytovanie Apartments Villa Rose sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Linda

8,3

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Apartmány Linda sa nachádzajú len 100 metrov od pláže a 50 metrov od centra mesta Sumartin. Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Melisa

8,2

Apartmani Melisa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Melisa. Ubytovacie zariadenie Apartmani Melisa sa nachádza v obci Sumartin, 27 km od mesta Bol. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Melisa sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5645

8,2

Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5645

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5645. Situated in Sumartin in the Brac Island region, Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5645 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 5645 sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments by the sea Sumartin, Brac - 2952

8,1

Apartments by the sea Sumartin, Brac - 2952

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sumartin, Brac - 2952. Apartments by the sea Sumartin, Brac - 2952 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Sumartin. Ubytovanie Apartments by the sea Sumartin, Brac - 2952 sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Stanko

8,1

Apartments Stanko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stanko. Ubytovanie Apartments Stanko so záhradou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Sumartin, 26 km od mesta Bol. Ubytovanie Apartments Stanko sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Luce

8

Apartmani Luce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce. Providing garden views, Apartmani Luce in Sumartin provides accommodation and a terrace. Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman MIRNA

8

Apartman MIRNA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MIRNA. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartman MIRNA features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman MIRNA sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartmani Miro

7,7

Apartmani Miro

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Miro. Ubytovacie zariadenie Apartmani Miro sa nachádza na pláži v obci Sumartin. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartmani Miro sa nachádza v meste Sumartin (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Ubytovanie v meste Sumartin

Mesto Sumartin sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 191 hotelov a ubytovanie v meste Sumartin.