Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šumiac

V meste Šumiac (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šumiac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šumiac

Švajkova chyža

10

Švajkova chyža

Ubytovanie (Horské chaty) Švajkova chyža. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v obci Šumiac a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 27 km od Popradu. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Levandula

9,8

Chalupa Levandula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Levandula. Chalupa Levanduľa s patiom sa nachádza v obci Šumiac v Banskobystrickom kraji a naskytá sa z nej výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Levandula sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

penzion Drevenica

9,7

penzion Drevenica

Ubytovanie (Vidiecky dom) penzion Drevenica. Penzión Drevenica sa nachádza na okraji obce Šumiac, na rozhraní Národných parkov Nízke Tatry, Muránska Planina a Slovenský raj. Ubytovanie penzion Drevenica sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie penzion Drevenica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom penzion Drevenica momentálne evidujeme 76 recenzií.

Ubytovanie v meste Šumiac

Mesto Šumiac sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Šumiac.