Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šumiac

V meste Šumiac (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šumiac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šumiac

Švajkova chyža

10

Švajkova chyža

Ubytovanie (Horské chaty) Švajkova chyža. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v obci Šumiac a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 27 km od Popradu. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Levandula

9,8

Chalupa Levandula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Levandula. Chalupa Levanduľa s patiom sa nachádza v obci Šumiac v Banskobystrickom kraji a naskytá sa z nej výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Levandula sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

penzion Drevenica

9,7

penzion Drevenica

Ubytovanie (Vidiecky dom) penzion Drevenica. Penzión Drevenica sa nachádza na okraji obce Šumiac, na rozhraní Národných parkov Nízke Tatry, Muránska Planina a Slovenský raj. Ubytovanie penzion Drevenica sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie penzion Drevenica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom penzion Drevenica momentálne evidujeme 76 recenzií.

Chalúpka Rozprávkovo

9,7

Chalúpka Rozprávkovo

Ubytovanie Chalúpka Rozprávkovo. Set in Šumiac, 21 km from Dobsinska Ice Cave, Chalúpka Rozprávkovo offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a minimarket. Ubytovanie Chalúpka Rozprávkovo sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA

9,5

KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA

Ubytovanie KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA. Ubytovacie zariadenie KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA sa nachádza v meste Šumiac 22 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a 18 km od obce Muráň. Ubytovanie KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Šumiac 4

9,5

Apartman Šumiac 4

Ubytovanie Apartman Šumiac 4. Apartman Šumiac 4 offers accommodation in Šumiac, 18 km from Muran and 42 km from Square of St. Egidius in Poprad. Ubytovanie Apartman Šumiac 4 sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

apartman šumiac 5

9,3

apartman šumiac 5

Ubytovanie apartman šumiac 5. Situated in Šumiac and only 22 km from Dobsinska Ice Cave, apartman šumiac 5 features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie apartman šumiac 5 sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Šumiac 6

8,2

Apartmán Šumiac 6

Ubytovanie Apartmán Šumiac 6. Set in Šumiac and only 22 km from Dobsinska Ice Cave, Apartmán Šumiac 6 offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Šumiac 6 sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie Mária

8

Ubytovanie Mária

Ubytovanie Ubytovanie Mária. Ubytovanie Mária features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Šumiac, 22 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Ubytovanie Mária sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Šumiac 2

Apartmán Šumiac 2

Ubytovanie Apartmán Šumiac 2. Located in Šumiac and only 22 km from Dobsinska Ice Cave, Apartmán Šumiac 2 provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Šumiac 2 sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Šumiac 3

Apartmán Šumiac 3

Ubytovanie Apartmán Šumiac 3. Set in Šumiac and only 22 km from Dobsinska Ice Cave, Apartmán Šumiac 3 offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Šumiac 3 sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Šumiac

Mesto Šumiac sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Šumiac.