Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šumperk

V meste Šumperk (Česká republika) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šumperk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šumperk

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru sa nachádza v meste Šumperk a ponúka bezplatné Wi-Fi a možnosť prípravy raňajok. Ubytovanie Apartmán v centru sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmán v centru má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán v centru momentálne evidujeme 64 recenzií.

Apartmány na náměstí

9,7

Apartmány na náměstí

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí offers accommodation with a terrace and free WiFi, and is located in Šumperk. Olomouc is 46 km from the apartment. Ubytovanie Apartmány na náměstí sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán v centru

9,6

Apartmán v centru

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v centru. Located in Šumperk in the Olomouc region, Apartmán v centru features a balcony. The accommodation is 21 km from Dolní Morava. Ubytovanie Apartmán v centru sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány ELISA

9,3

Apartmány ELISA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ELISA. Apartmány ELISA sa nachádzajú v Šumperku a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístup na terasu. Ubytovanie Apartmány ELISA sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmány ELISA má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány ELISA momentálne evidujeme 301 recenzií.

Apartmany u stadionu

9,3

Apartmany u stadionu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany u stadionu. Situated in Šumperk, Apartmany u stadionu features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Apartmany u stadionu sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Stará sokolovna

9,1

Penzion Stará sokolovna

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Stará sokolovna. Penzión Stará Sokolovna ponúka dobre vybavené apartmány a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Stará sokolovna sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Stará sokolovna má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Stará sokolovna momentálne evidujeme 252 recenzií.

Apartmán J&J - II. (2)

9

Apartmán J&J - II. (2)

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán J&J - II. (2). Apartmán J&J - II. (2) is located in Šumperk. The accommodation is 21 km from Dolní Morava. Ubytovanie Apartmán J&J - II. (2) sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán J&J

8,9

Apartmán J&J

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán J&J. Apartmán J&J is situated in Šumperk and offers a restaurant. The accommodation is 21 km from Dolní Morava. Ubytovanie Apartmán J&J sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion G

8,9

Penzion G

Ubytovanie (Penzión) Penzion G. Penzión G sa nachádza 500 metrov od centra mesta Šumperk. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovanie v izbách vybavených satelitnou TV. Ubytovanie Penzion G sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion G má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion G momentálne evidujeme 121 recenzií.

Hotel Pod Radnicí

8,8

Hotel Pod Radnicí

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Radnicí. Hotel Pod Radnicí ponúka ubytovanie v Šumperku s bezplatným WiFi pripojením v celom objekte. Termálne kúpele vo Veľkých Losinách sú vzdialené 11 km. Ubytovanie Hotel Pod Radnicí sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Pod Radnicí má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Pod Radnicí momentálne evidujeme 372 recenzií.

Hotel Elegance

8,3

Hotel Elegance

Ubytovanie (Hotel) Hotel Elegance. Tento elegantný hotel sa nachádza v centre Šumperku, 15 km od kúpeľného mesta Veľké Losiny. Ubytovanie Hotel Elegance sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Elegance má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Elegance momentálne evidujeme 53 recenzií.

Penzion Černý Havran

8,1

Penzion Černý Havran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Černý Havran. Penzión Černý Havran sa nachádza vedľa parku v centre Šumperku. Ubytovanie Penzion Černý Havran sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Černý Havran má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Černý Havran momentálne evidujeme 184 recenzií.

Hotel Sport Šumperk

8,1

Hotel Sport Šumperk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sport Šumperk. Hotel Sport Šumperk sa nachádza v Šumperku. Hosťom ponúka reštauráciu. Nechýba bezplatné Wi-Fi a niektoré izby majú balkón. Ubytovanie Hotel Sport Šumperk sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Sport Šumperk má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Sport Šumperk momentálne evidujeme 31 recenzií.

Hostinec Peterka

7,9

Hostinec Peterka

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Peterka. Hostinec Peterka sa nachádza v obci Petrov nad Desnou. Ubytovanie Hostinec Peterka sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hostinec Peterka má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hostinec Hostinec Peterka momentálne evidujeme 315 recenzií.

Hotel Grand Šumperk

7,1

Hotel Grand Šumperk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand Šumperk. Tento hotel ponúka nefajčiarske izby s bezplatným Wi-Fi pripojením a snackbar s českou kuchyňou. Má letnú záhradu s výhľadom do parku. Ubytovanie Hotel Grand Šumperk sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Grand Šumperk má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Grand Šumperk momentálne evidujeme 113 recenzií.

Apartmán Šárka

Apartmán Šárka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Šárka. Located in Šumperk, Apartmán Šárka provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 42 km from Miedzygorze. Ubytovanie Apartmán Šárka sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Šumperk

Apartmán Šumperk

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Šumperk. Set in Šumperk in the Olomouc region, Apartmán Šumperk features a terrace. The property is 45 km from Olomouc and free private parking is featured. Ubytovanie Apartmán Šumperk sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytovanie v meste Šumperk

Mesto Šumperk sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Šumperk.