Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šumperk

V meste Šumperk (Česká republika) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šumperk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šumperk

Apartmán v centru

9,8

Apartmán v centru

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru sa nachádza v meste Šumperk a ponúka bezplatné Wi-Fi a možnosť prípravy raňajok. Ubytovanie Apartmán v centru sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v centru má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán v centru momentálne evidujeme 64 recenzií.

Apartmány na náměstí

9,7

Apartmány na náměstí

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány na náměstí. Apartmány na náměstí offers accommodation with a terrace and free WiFi, and is located in Šumperk. Olomouc is 46 km from the apartment. Ubytovanie Apartmány na náměstí sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Hrabišín

9,5

Chalupa Hrabišín

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Hrabišín. Featuring a garden with a barbecue, Chalupa Hrabišín is a detached holiday home located in Hrabišín by a forest, 8 km from Šumperk. Ubytovanie Chalupa Hrabišín sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chalupa Hrabišín má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chalupa Hrabišín momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány ELISA

9,3

Apartmány ELISA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ELISA. Apartmány ELISA sa nachádzajú v Šumperku a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístup na terasu. Ubytovanie Apartmány ELISA sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány ELISA má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány ELISA momentálne evidujeme 301 recenzií.

Apartmany u stadionu

9,3

Apartmany u stadionu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany u stadionu. Situated in Šumperk, Apartmany u stadionu features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Apartmany u stadionu sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Stará sokolovna

9,1

Penzion Stará sokolovna

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Stará sokolovna. Penzión Stará Sokolovna ponúka dobre vybavené apartmány a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Stará sokolovna sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Stará sokolovna má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Stará sokolovna momentálne evidujeme 252 recenzií.

Penzion G

8,9

Penzion G

Ubytovanie (Penzión) Penzion G. Penzión G sa nachádza 500 metrov od centra mesta Šumperk. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovanie v izbách vybavených satelitnou TV. Ubytovanie Penzion G sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion G má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion G momentálne evidujeme 121 recenzií.

Hotel Pod Radnicí

8,8

Hotel Pod Radnicí

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Radnicí. Hotel Pod Radnicí ponúka ubytovanie v Šumperku s bezplatným WiFi pripojením v celom objekte. Termálne kúpele vo Veľkých Losinách sú vzdialené 11 km. Ubytovanie Hotel Pod Radnicí sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pod Radnicí má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Pod Radnicí momentálne evidujeme 372 recenzií.

Hotel Elegance

8,3

Hotel Elegance

Ubytovanie (Hotel) Hotel Elegance. Tento elegantný hotel sa nachádza v centre Šumperku, 15 km od kúpeľného mesta Veľké Losiny. Ubytovanie Hotel Elegance sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Elegance má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Elegance momentálne evidujeme 53 recenzií.

Penzion Windy

8,2

Penzion Windy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Windy. In the centre of Staré Město, 3 km from Kunčice, Králíčák and Paprsek ski areas, Penzion Windy provides you with free WiFi and units with cable TV. Ubytovanie Penzion Windy sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Windy má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Windy momentálne evidujeme 67 recenzií.

Penzion Černý Havran

8,1

Penzion Černý Havran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Černý Havran. Penzión Černý Havran sa nachádza vedľa parku v centre Šumperku. Ubytovanie Penzion Černý Havran sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Černý Havran má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Černý Havran momentálne evidujeme 184 recenzií.

Hotel Sport Šumperk

8,1

Hotel Sport Šumperk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sport Šumperk. Hotel Sport Šumperk sa nachádza v Šumperku. Hosťom ponúka reštauráciu. Nechýba bezplatné Wi-Fi a niektoré izby majú balkón. Ubytovanie Hotel Sport Šumperk sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sport Šumperk má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Sport Šumperk momentálne evidujeme 31 recenzií.

Hostinec Peterka

7,9

Hostinec Peterka

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Peterka. Hostinec Peterka sa nachádza v obci Petrov nad Desnou. Ubytovanie Hostinec Peterka sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Peterka má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hostinec Hostinec Peterka momentálne evidujeme 315 recenzií.

Hotel Grand Šumperk

7,1

Hotel Grand Šumperk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand Šumperk. Tento hotel ponúka nefajčiarske izby s bezplatným Wi-Fi pripojením a snackbar s českou kuchyňou. Má letnú záhradu s výhľadom do parku. Ubytovanie Hotel Grand Šumperk sa nachádza v meste Šumperk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Grand Šumperk má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Grand Šumperk momentálne evidujeme 113 recenzií.

Apartmán Šárka

Apartmán Šárka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Šárka. Located in Šumperk, Apartmán Šárka provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 42 km from Miedzygorze. Ubytovanie Apartmán Šárka sa nachádza v meste Šumperk (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šumperk

Mesto Šumperk sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Šumperk.