Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Jur

V meste Svätý Jur (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Jur

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Jur

Spacious Apartment in Svaty Jur

9,5

Spacious Apartment in Svaty Jur

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Svaty Jur. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v obci Svätý Jur. Pezinok je vzdialený 8 km. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Krone Penzion

9,3

Krone Penzion

Ubytovanie (Penzión) Krone Penzion. Krone Penzión sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka bezplatné Wi-Fi. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Krone Penzion sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Kastiel Palffy

9,2

Kastiel Palffy

Ubytovanie Kastiel Palffy. Hotel Kaštieľ Palffy sa nachádza vo Svätom Jure a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a terasu. Za príplatok môžete využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Kastiel Palffy sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Mulberry Tree Vineyard house

9

Mulberry Tree Vineyard house

Ubytovanie (Apartmán) Mulberry Tree Vineyard house. Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a službou... Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Mulberry Tree Vineyard house momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hotel Maxim

8,1

Hotel Maxim

Ubytovanie (Hotel) Hotel Maxim. Moderný hotel Maxim sa nachádza v starobylom meste Svätý Jur na úpätí pohoria Malých Karpát, 6 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Maxim sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Maxim má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Maxim momentálne evidujeme 111 recenzií.

Ivi

8

Ivi

Ubytovanie (Apartmány) Ivi. Ivi is located in Svätý Jur and offers a restaurant and a garden. The property is 43 km from Neusiedl am See and free private parking is provided. Ubytovanie Ivi sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Horský hotel Eva

6,5

Horský hotel Eva

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Eva. Horský hotel Eva je obklopený lesmi Malých Karpát a ponúka vám ubytovanie v izbách s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Horský hotel Eva sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Horský hotel Eva má celkové hodnotenie 6,5. Pre Hotel Horský hotel Eva momentálne evidujeme 50 recenzií.

Milan&Eva

Milan&Eva

Ubytovanie (Apartmán) Milan&Eva. Ubytovacie zariadenie Milan&Eva sa nachádza v obci Svätý Jur. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Milan&Eva sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Izba v čarovnom dome

Izba v čarovnom dome

Ubytovanie (Privát) Izba v čarovnom dome. Situated in Svätý Jur in the Bratislavský kraj region, Izba v čarovnom dome has a garden. Ubytovanie Izba v čarovnom dome sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Svätý Jur

Mesto Svätý Jur sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Jur.