Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Jur

V meste Svätý Jur (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Jur

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Jur

Spacious Apartment in Svaty Jur

9,5

Spacious Apartment in Svaty Jur

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in Svaty Jur. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v obci Svätý Jur. Pezinok je vzdialený 8 km. Ubytovanie Spacious Apartment in Svaty Jur sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Granny's

9,4

Granny's

Ubytovanie (Privát) Granny's. Ubytovacie zariadenie Granny's sa nachádza v obci Svätý Jur, 49 km od Dunajskej Stredy. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Granny's sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Krone Penzion

9,3

Krone Penzion

Ubytovanie (Penzión) Krone Penzion. Krone Penzión sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka bezplatné Wi-Fi. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Krone Penzion sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mulberry Tree Vineyard house

9

Mulberry Tree Vineyard house

Ubytovanie (Apartmán) Mulberry Tree Vineyard house. Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a službou... Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mulberry Tree Vineyard house má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Mulberry Tree Vineyard house momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hotel Maxim

8,1

Hotel Maxim

Ubytovanie (Hotel) Hotel Maxim. Moderný hotel Maxim sa nachádza v starobylom meste Svätý Jur na úpätí pohoria Malých Karpát, 6 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Maxim sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Maxim má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Maxim momentálne evidujeme 111 recenzií.

Horský hotel Eva

6,5

Horský hotel Eva

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Eva. Horský hotel Eva je obklopený lesmi Malých Karpát a ponúka vám ubytovanie v izbách s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Horský hotel Eva sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský hotel Eva má celkové hodnotenie 6,5. Pre Hotel Horský hotel Eva momentálne evidujeme 50 recenzií.

Penzión Horáreň Biely kríž

Penzión Horáreň Biely kríž

Ubytovanie (Penzión) Penzión Horáreň Biely kríž. Penzión Horáreň Biely kríž sa nachádza v obci Svätý Jur a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Horáreň Biely kríž sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Milan&Eva

Milan&Eva

Ubytovanie (Apartmán) Milan&Eva. Ubytovacie zariadenie Milan&Eva sa nachádza v obci Svätý Jur. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Milan&Eva sa nachádza v meste Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Svätý Jur

Mesto Svätý Jur sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Jur.