Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Kríž

V meste Svätý Kríž (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Kríž

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Kríž

Chata Lienka

9,2

Chata Lienka

Ubytovanie (Apartmán) Chata Lienka. Chata Lienka sa nachádza v Lazisku v Žilinskom kraji a má terasu. Z ubytovania sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Chata Lienka sa nachádza v meste Svätý Kríž (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Lienka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Chata Lienka momentálne evidujeme 6 recenzií.

Liptovská Chata pri potoku

9,1

Liptovská Chata pri potoku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liptovská Chata pri potoku. Samostatne stojaci dovolenkový dom sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v Žilinskom kraji, 5 km od Liptovskej Mary. Je vzdialený 6 km od aquaparku... Ubytovanie Liptovská Chata pri potoku sa nachádza v meste Svätý Kríž (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Liptovská Chata pri potoku má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Liptovská Chata pri potoku momentálne evidujeme 39 recenzií.

Zrub SOFIA

Zrub SOFIA

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub SOFIA. Zrub SOFIA sa nachádza v obci Svätý Kríž. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu, spoločenskú miestnosť a výhľad na hory. Ubytovanie Zrub SOFIA sa nachádza v meste Svätý Kríž (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Zrub SOFIA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Svätý Kríž

Mesto Svätý Kríž sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Kríž.