Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Ondrej

V meste Svätý Ondrej (Maďarsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Ondrej

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Ondrej

Lotus apartment

10

Lotus apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lotus apartment. Situated in Szentendre, Lotus apartment features accommodation with a patio and free WiFi. The apartment has garden views and is 20 km from Zebegény. Ubytovanie Lotus apartment sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Tulipán ház

9,9

Tulipán ház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Tulipán ház. Located in Szentendre in the Pest region, Tulipán ház features a garden. The air-conditioned accommodation is 17 km from Zebegény. Ubytovanie Tulipán ház sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Dali Apartment Szentendre

9,9

Dali Apartment Szentendre

Ubytovanie (Apartmány) Dali Apartment Szentendre. Located in Szentendre, 18 km from Zebegény, Dali Apartment Szentendre provides a fitness centre and free WiFi. Ubytovanie Dali Apartment Szentendre sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest

9,9

Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest. Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest is set in Szentendre and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Városi Vendégház Szentendre

9,9

Városi Vendégház Szentendre

Ubytovanie (Penzión) Városi Vendégház Szentendre. Városi Vendégház Szentendre is situated in Szentendre and features a garden. Ubytovanie Városi Vendégház Szentendre sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Hilltop Hideout

9,8

Hilltop Hideout

Ubytovanie (Apartmán) Hilltop Hideout. Located in Szentendre in the Pest region, Hilltop Hideout features a patio and river views. Ubytovanie Hilltop Hideout sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Cosy apartment with garden in Szentendre

9,8

Cosy apartment with garden in Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment with garden in Szentendre. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Cosy apartment with garden in Szentendre offers accommodation in Szentendre with free WiFi and garden views. Ubytovanie Cosy apartment with garden in Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Főtér Apartmanház Szentendre

9,8

Főtér Apartmanház Szentendre

Ubytovanie (Apartmány) Főtér Apartmanház Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Főtér Apartmanház Szentendre provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Főtér Apartmanház Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Szarvashegy Panoráma Apartman

9,8

Szarvashegy Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szarvashegy Panoráma Apartman. Set in Szentendre in the Pest region, Szarvashegy Panoráma Apartman features a garden. Ubytovanie Szarvashegy Panoráma Apartman sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Pelini

9,7

Pelini

Ubytovanie (Penzión) Pelini. Located in Szentendre, Pelini features a terrace. At the guest house, every room is equipped with a wardrobe. Ubytovanie Pelini sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

9,6

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

Ubytovanie (Apartmány) Dunakavics Boutique Apartman Szentendre. Butikový apartmán Dunakavics Szentendre sa nachádza v meste Szentendre. Ubytovanie sa nachádza v budove z roku 1910 a k dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dunakavics Boutique Apartman Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Bükkös Apartman

9,6

Bükkös Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bükkös Apartman. Set in Szentendre, Bükkös Apartman offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Bükkös Apartman sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Tina Apartman

9,5

Tina Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tina Apartman. Located in Szentendre, Tina Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 19 km from Zebegény. Ubytovanie Tina Apartman sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Flower Home

9,4

Flower Home

Ubytovanie (Apartmán) Flower Home. Flower Home is set in Szentendre and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Flower Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Centrum Villa Romantika Szentendre

9,3

Centrum Villa Romantika Szentendre

Ubytovanie (Vila) Centrum Villa Romantika Szentendre. Featuring a garden and barbecue facilities, Centrum Villa Romantika Szentendre provides accommodation in Szentendre with free WiFi and river views. Ubytovanie Centrum Villa Romantika Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Good Life Home Apartment Szentendre

9,3

Good Life Home Apartment Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Good Life Home Apartment Szentendre. Featuring accommodation with a balcony, Good Life Home Apartment Szentendre is located in Szentendre. Ubytovanie Good Life Home Apartment Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Bükkös Hotel & Spa

9,1

Bükkös Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Bükkös Hotel & Spa. Hotel Bükkös & Spa sa nachádza v centre mesta Szentendre, iba 100 metrov od dunajskej promenády a 10 km od Budapešti. Ubytovanie Bükkös Hotel & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Valentin ház

9,1

Valentin ház

Ubytovanie (Penzión) Valentin ház. The River Danube is only a 2-minute walk from the Valentin ház in Szentendre, which is situated in the old town and offers accommodation units with private... Ubytovanie Valentin ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Hotel Centrum

9

Hotel Centrum

Ubytovanie (Penzión) Hotel Centrum. Hotel Centrum Panzió s výhľadom na Dunaj a promenádu sa nachádza 150 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Hotel Centrum sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Zöldház magánszállás

8,9

Zöldház magánszállás

Ubytovanie (Apartmán) Zöldház magánszállás. Zöldház magánszállás is located in Szentendre. The property is 18 km from Zebegény and free private parking is featured. Ubytovanie Zöldház magánszállás sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Horváth Fogadó Panzió

8,9

Horváth Fogadó Panzió

Ubytovanie (Penzión) Horváth Fogadó Panzió. Penzión Horváth Fogadó sa nachádza 500 metrov od historického hlavného námestia mesta Szentendre. Ubytovanie Horváth Fogadó Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Flaneurstudio

8,9

Flaneurstudio

Ubytovanie (Apartmán) Flaneurstudio. Set in Szentendre, Flaneurstudio offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and luggage storage space. Ubytovanie Flaneurstudio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Villapark Szentendre

8,8

Villapark Szentendre

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villapark Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Villapark Szentendre provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Villapark Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Hercules Turistaház

8,8

Hercules Turistaház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hercules Turistaház. Ubytovacie zariadenie Hercules Turistaház sa nachádza na ostrove na Dunaji v meste Szentendre a ponúka reštauráciu, záhradu s grilom, spoločnú kuchyňu a... Ubytovanie Hercules Turistaház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Erika Vendégház

8,8

Erika Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Erika Vendégház. Ubytovacie zariadenie Erika Vendégház sa nachádza 900 metrov od centra mesta Szentendre. Ubytovanie Erika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Mathias Rex

8,7

Mathias Rex

Ubytovanie (Hotel) Mathias Rex. Penzión Mathias Rex sa nachádza v historickej budove v Starom Meste Szentendre. Ubytovanie Mathias Rex sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Hotel Róz

8,6

Hotel Róz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Róz. Featuring a terrace, Hotel Róz is located in Szentendre. Ubytovanie Hotel Róz sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Kentaur Apartmans

8,5

Kentaur Apartmans

Ubytovanie (Apartmány) Kentaur Apartmans. Kentaur Apartmans is located in Szentendre. Complimentary WiFi is provided throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Kentaur Apartmans sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

8,3

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Art Styles Boutique Apartment Szentendre. Offering free WiFi, Art Styles Boutique Apartment Szentendre is set on the beachfront in Szentendre. Ubytovanie Art Styles Boutique Apartment Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Corner Panzió

8,2

Corner Panzió

Ubytovanie (Penzión) Corner Panzió. Corner Panzio sa nachádza v meste Szentendre, 20 metrov od Dunaja. Ubytovanie Corner Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Skanzen Hotel

7,8

Skanzen Hotel

Ubytovanie (Hotel) Skanzen Hotel. Hotel Skanzen so záhradou a terasou sa nachádza v meste Szentendre. Ubytovanie Skanzen Hotel sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Cola Panzió

7,5

Cola Panzió

Ubytovanie (Penzión) Cola Panzió. Penzión Cola sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Szentendre), 800 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Cola Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Waterfront

6,4

Waterfront

Ubytovanie (Hotel) Waterfront. 3-hviezdičkový hotel Waterfront v malebnom meste Szentendre je umiestnený priamo pri Dunaji. Ubytovanie Waterfront sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Ulcisia Apartman

Ulcisia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ulcisia Apartman. Situated in Szentendre, Ulcisia Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 20 km from Visegrád. Ubytovanie Ulcisia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Neva Vendégházak Szentendre

Neva Vendégházak Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Neva Vendégházak Szentendre. Featuring accommodation with a private pool, river view and a balcony, Neva Vendégházak Szentendre is located in Szentendre. Ubytovanie Neva Vendégházak Szentendre sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Csilla Nyaraló

Csilla Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csilla Nyaraló. Csilla Nyaraló is set in Szentendre and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Csilla Nyaraló sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Milla Apartman

Milla Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Milla Apartman. Situated in Szentendre, 22 km from Visegrád, Milla Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Milla Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ösveny utca-Szentendre. Located in Szentendre, Holiday home Ösveny utca-Szentendre provides a private pool. Ubytovanie Holiday home Ösveny utca-Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Sunny Gold Garden

Sunny Gold Garden

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Gold Garden. Located in Szentendre in the Pest region, Sunny Gold Garden features a balcony. Ubytovanie Sunny Gold Garden sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Szélkakas-Szentendrei

Szélkakas-Szentendrei

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szélkakas-Szentendrei. Situated in Szentendre in the Pest region, Szélkakas-Szentendrei features a balcony and mountain views. Ubytovanie Szélkakas-Szentendrei sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Ubytovanie (Apartmán) Szarvashegyi Életerő Pihenőház. Situated in Szentendre in the Pest region, Szarvashegyi Életerő Pihenőház has a patio and river views. Ubytovanie Szarvashegyi Életerő Pihenőház sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Svätý Ondrej

Mesto Svätý Ondrej sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Ondrej.