Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Ondrej

V meste Svätý Ondrej (Maďarsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Ondrej

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Ondrej

Cosy apartment with garden in Szentendre

9,8

Cosy apartment with garden in Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment with garden in Szentendre. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Cosy apartment with garden in Szentendre offers accommodation in Szentendre with free WiFi and garden views. Ubytovanie Cosy apartment with garden in Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hilltop Hideout

9,8

Hilltop Hideout

Ubytovanie (Apartmán) Hilltop Hideout. Located in Szentendre in the Pest region, Hilltop Hideout features a patio and river views. Ubytovanie Hilltop Hideout sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főtér Apartmanház Szentendre

9,8

Főtér Apartmanház Szentendre

Ubytovanie (Apartmány) Főtér Apartmanház Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Főtér Apartmanház Szentendre provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Főtér Apartmanház Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

9,6

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

Ubytovanie (Apartmány) Dunakavics Boutique Apartman Szentendre. Butikový apartmán Dunakavics Szentendre sa nachádza v meste Szentendre. Ubytovanie sa nachádza v budove z roku 1910 a k dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dunakavics Boutique Apartman Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flower Home

9,4

Flower Home

Ubytovanie (Apartmán) Flower Home. Flower Home is set in Szentendre and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Flower Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Villa Romantika Szentendre

9,3

Centrum Villa Romantika Szentendre

Ubytovanie (Vila) Centrum Villa Romantika Szentendre. Featuring a garden and barbecue facilities, Centrum Villa Romantika Szentendre provides accommodation in Szentendre with free WiFi and river views. Ubytovanie Centrum Villa Romantika Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Good Life Home Apartment Szentendre

9,3

Good Life Home Apartment Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Good Life Home Apartment Szentendre. Featuring accommodation with a balcony, Good Life Home Apartment Szentendre is located in Szentendre. Ubytovanie Good Life Home Apartment Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bükkös Hotel & Spa

9,1

Bükkös Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Bükkös Hotel & Spa. Hotel Bükkös & Spa sa nachádza v centre mesta Szentendre, iba 100 metrov od dunajskej promenády a 10 km od Budapešti. Ubytovanie Bükkös Hotel & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valentin ház

9,1

Valentin ház

Ubytovanie (Penzión) Valentin ház. The River Danube is only a 2-minute walk from the Valentin ház in Szentendre, which is situated in the old town and offers accommodation units with private... Ubytovanie Valentin ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Centrum

9

Hotel Centrum

Ubytovanie (Penzión) Hotel Centrum. Hotel Centrum Panzió s výhľadom na Dunaj a promenádu sa nachádza 150 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Hotel Centrum sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváth Fogadó Panzió

8,9

Horváth Fogadó Panzió

Ubytovanie (Penzión) Horváth Fogadó Panzió. Penzión Horváth Fogadó sa nachádza 500 metrov od historického hlavného námestia mesta Szentendre. Ubytovanie Horváth Fogadó Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flaneurstudio

8,9

Flaneurstudio

Ubytovanie (Apartmán) Flaneurstudio. Set in Szentendre, Flaneurstudio offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and luggage storage space. Ubytovanie Flaneurstudio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villapark Szentendre

8,8

Villapark Szentendre

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villapark Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Villapark Szentendre provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Villapark Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A.Hotel Panzió 100

8,8

A.Hotel Panzió 100

Ubytovanie (Hotel) A.Hotel Panzió 100. Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza 100 metrov od brehu Dunaja v meste Szentendre, 8 km od Budapešti. Ubytovanie A.Hotel Panzió 100 sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Erika Vendégház

8,8

Erika Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Erika Vendégház. Ubytovacie zariadenie Erika Vendégház sa nachádza 900 metrov od centra mesta Szentendre. Ubytovanie Erika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hercules Turistaház

8,8

Hercules Turistaház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hercules Turistaház. Ubytovacie zariadenie Hercules Turistaház sa nachádza na ostrove na Dunaji v meste Szentendre a ponúka reštauráciu, záhradu s grilom, spoločnú kuchyňu a... Ubytovanie Hercules Turistaház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mathias Rex

8,7

Mathias Rex

Ubytovanie (Hotel) Mathias Rex. Penzión Mathias Rex sa nachádza v historickej budove v Starom Meste Szentendre. Ubytovanie Mathias Rex sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Róz

8,6

Hotel Róz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Róz. Featuring a terrace, Hotel Róz is located in Szentendre. Ubytovanie Hotel Róz sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kentaur Apartmans

8,5

Kentaur Apartmans

Ubytovanie (Apartmány) Kentaur Apartmans. Kentaur Apartmans is located in Szentendre. Complimentary WiFi is provided throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Kentaur Apartmans sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

8,3

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

Ubytovanie (Apartmán) Art Styles Boutique Apartment Szentendre. Offering free WiFi, Art Styles Boutique Apartment Szentendre is set on the beachfront in Szentendre. Ubytovanie Art Styles Boutique Apartment Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Corner Panzió

8,2

Corner Panzió

Ubytovanie (Penzión) Corner Panzió. Corner Panzio sa nachádza v meste Szentendre, 20 metrov od Dunaja. Ubytovanie Corner Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bungalow Park

8

Bungalow Park

Ubytovanie (Dovolenkový park) Bungalow Park. Ubytovanie Bungalow Park sa nachádza na pokojnom mieste na ostrove Pap-sziget, 1500 metrov od centra mesta Szentendre. Ubytovanie Bungalow Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Cola Panzió

7,5

Cola Panzió

Ubytovanie (Penzión) Cola Panzió. Penzión Cola sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Szentendre), 800 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Cola Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waterfront

6,4

Waterfront

Ubytovanie (Hotel) Waterfront. 3-hviezdičkový hotel Waterfront v malebnom meste Szentendre je umiestnený priamo pri Dunaji. Ubytovanie Waterfront sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nyest utca-Szentendre

Holiday home Nyest utca-Szentendre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nyest utca-Szentendre. Holiday home Nyest utca-Szentendre is situated in Pilisszentlászló. Ubytovanie Holiday home Nyest utca-Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Dundee's Point

Dundee's Point

Ubytovanie (Apartmán) Dundee's Point. Dundee's Point is located in Szentendre and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Dundee's Point sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest).

Ulcisia Apartman

Ulcisia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ulcisia Apartman. Situated in Szentendre, Ulcisia Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 20 km from Visegrád. Ubytovanie Ulcisia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre

Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre. Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre is located in Pilisszentlászló. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ösveny utca-Szentendre. Located in Szentendre, Holiday home Ösveny utca-Szentendre provides a private pool. Ubytovanie Holiday home Ösveny utca-Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sziget Utca-Szentendre

Holiday home Sziget Utca-Szentendre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sziget Utca-Szentendre. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Sziget Utca-Szentendre is situated in Szentendre. Ubytovanie Holiday home Sziget Utca-Szentendre sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Milla Apartman

Milla Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Milla Apartman. Situated in Szentendre, 22 km from Visegrád, Milla Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Milla Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Ubytovanie (Apartmán) Szarvashegyi Életerő Pihenőház. Situated in Szentendre in the Pest region, Szarvashegyi Életerő Pihenőház has a patio and river views. Ubytovanie Szarvashegyi Életerő Pihenőház sa nachádza v meste Svätý Ondrej (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szélkakas-Szentendrei

Szélkakas-Szentendrei

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szélkakas-Szentendrei. Situated in Szentendre in the Pest region, Szélkakas-Szentendrei features a balcony and mountain views. Ubytovanie Szélkakas-Szentendrei sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Svätý Ondrej

Mesto Svätý Ondrej sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Ondrej.