Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svečina

V meste Svečina (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svečina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svečina

Wine & Tourisam Valdhuber Apartments

9,6

Wine & Tourisam Valdhuber Apartments

Ubytovanie (Farma) Wine & Tourisam Valdhuber Apartments. Located in Svečina, 500 metres from the South Styrian Wine Road, Wine & Tourisam Valdhuber Apartments is set on the grounds of a winery. Ubytovanie Wine & Tourisam Valdhuber Apartments sa nachádza v meste Svečina (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farm Stay Jarc Vineyard

9,5

Farm Stay Jarc Vineyard

Ubytovanie (Farma) Farm Stay Jarc Vineyard. Offering its own vineyard, orchard and garden, Farm Stay Jarc Vineyard is situated on a hilltop overlooking Svečina's winemaking countryside. Ubytovanie Farm Stay Jarc Vineyard sa nachádza v meste Svečina (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sonnenhaus

9,2

Holiday Home Sonnenhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sonnenhaus. Holiday Home Sonnenhaus is located in Svečina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Sonnenhaus sa nachádza v meste Svečina (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Svečina

Mesto Svečina sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Svečina.