Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sveta Nedelja

V meste Sveta Nedelja (Chorvátsko) máme celkom 55 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sveta Nedelja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sveta Nedelja

Apartments Tri sestrice

9,8

Apartments Tri sestrice

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tri sestrice. Apartmány Tri sestrice sa nachádzajú v obci Sveta Nedelja a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Tri sestrice sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Berti

9,7

Apartments Berti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Berti. Apartmány Berti ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a atraktívnym výhľadom na more a hory v meste Sveta Nedelja, len 190 metrov od prístavu. Ubytovanie Apartments Berti sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kordić

9,6

Apartment Kordić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kordić. Apartmán Kordić ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Sveta Nedelja. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Kordić sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zaninović

9,6

Apartmani Zaninović

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Zaninović. Situated in Sveta Nedelja, 37 km from Hvar, Apartmani Zaninović features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Zaninović sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Marina

9,6

House Marina

Ubytovanie (Apartmán) House Marina. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Sveta Nedelja. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie House Marina sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tigrich Apartments

9,6

Tigrich Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Tigrich Apartments. Apartmánový dom Tigrich ponúka klimatizované ubytovanie v obci Sveta Nedelja 43 km od Splitu. Makarska je vzdialená 39 km. Ubytovanie Tigrich Apartments sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartmani Anja

9,5

Apartmani Anja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anja. Offering a barbecue, Apartmani Anja is situated in Sveta Nedelja, 43 km from Split. Makarska is 39 km away. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytovanie Apartmani Anja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartmani Marija

9,4

Apartmani Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marija. Located in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Apartmani Marija provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach house Korina

9,4

Beach house Korina

Ubytovanie (Apartmán) Beach house Korina. Beach house Korina is set in Sveta Nedelja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Beach house Korina sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elvira

9,3

Apartments Elvira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elvira. Ubytovanie Apartments Elvira sa nachádza v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou ubytovania je slnečná terasa. Ubytovanie Apartments Elvira sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Pansion Jure Matijević

9,1

B&B Pansion Jure Matijević

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Pansion Jure Matijević. Bed & Breakfast Pansion Jure Matijević sa nachádza v obci Jagodna na južnom pobreží ostrova Hvar, neďaleko obce Sveta Nedelja. Ubytovanie B&B Pansion Jure Matijević sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Cecilija

9

Apartmani Cecilija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Cecilija. Situated in Sveta Nedelja, 40 km from Hvar, Apartmani Cecilija features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Cecilija sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Ypsilon

9

Apartments Villa Ypsilon

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Ypsilon. Located in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Apartments Villa Ypsilon provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartments Villa Ypsilon sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vila Vino

8,7

Apartments Vila Vino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Vino. Ubytovanie Apartments Vila Vino so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Sveta Nedelja, 39 km od mesta Hvar. Ubytovanie Apartments Vila Vino sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional Apartment

7,5

Traditional Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Traditional Apartment. Set in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Traditional Apartment has a terrace and sea views. Ubytovanie Traditional Apartment sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dragomil

6,3

Apartments Dragomil

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dragomil. Apartmány Dragomil sa nachádzajú v meste Sveta Nedelja, 39 km od mesta Hvar. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Dragomil sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kristo

Apartments Kristo

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Kristo. Located in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Apartments Kristo features a garden. Ubytovanie Apartments Kristo sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is situated in Sveta Nedelja. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is set in Sveta Nedelja and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms

Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms. Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms is located in Sveta Nedelja. The air-conditioned accommodation is 39 km from Hvar. Ubytovanie Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmani kerum

apartmani kerum

Ubytovanie (Apartmán) apartmani kerum. Apartmani kerum is set in Sveta Nedelja and offers a garden. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie apartmani kerum sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi

Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi

Ubytovanie (Vila) Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi. Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi is situated in Sveta Nedelja. This villa has a garden. Ubytovanie Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 3 037 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Miguel

Casa Miguel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Casa Miguel. Situated in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Casa Miguel features a garden and free WiFi. Ubytovanie Casa Miguel sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is located in Sveta Nedelja and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nila

Apartmani Nila

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Nila. Facing the beachfront in Sveta Nedelja, Apartmani Nila has a restaurant and a garden. Ubytovanie Apartmani Nila sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinsons lodge

Robinsons lodge

Ubytovanie (Chata v prírode) Robinsons lodge. Ubytovanie Robinsons lodge sa nachádza na pláži v letovisku Sveta Nedelja, 38 km od mesta Hvar. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Robinsons lodge sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is set in Sveta Nedelja and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartments Lili

apartments Lili

Ubytovanie (Apartmány) apartments Lili. Situated in Sveta Nedelja, 37 km from Hvar, apartments Lili features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytovanie apartments Lili sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Stina

apartman Stina

Ubytovanie (Apartmán) apartman Stina. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, apartman Stina is situated in Sveta Nedelja. Ubytovanie apartman Stina sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dijana

Apartments Dijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dijana. Situated in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Apartments Dijana features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dijana sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Vrankovi?

Apartments Vrankovi?

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrankovi?. Set in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Apartments Vrankovi? offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Vrankovi? sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jag

Apartments Jag

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jag. Located in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Apartments Jag provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Jag sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is set in Sveta Nedelja. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Var

Apartments Var

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Var. Situated in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Apartments Var features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Var sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I

Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I. Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I sa nachádza v obci Sveta Nedelja a ponúka gril. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 39 km od mesta Vir. Ubytovanie Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is situated in Sveta Nedelja and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja sa nachádza v meste Sveta Nedelja (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sveta Nedelja

Mesto Sveta Nedelja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a ubytovanie v meste Sveta Nedelja.