Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sveti Lovreč Pazenatički

V meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko) máme celkom 76 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sveti Lovreč Pazenatički

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sveti Lovreč Pazenatički

Villa Marinac Maslina

10

Villa Marinac Maslina

Ubytovanie (Vila) Villa Marinac Maslina. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Marinac Maslina is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Villa Marinac Maslina sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lavanda

10

Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Lavanda. Located in Sveti Lovreč Pazenatički, 43 km from Pula, Lavanda provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Lavanda sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvedere

9,9

Belvedere

Ubytovanie (Apartmán) Belvedere. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Belvedere is set in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Belvedere sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abba Apartment

9,9

Abba Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Abba Apartment. Located in Sveti Lovreč Pazenatički, Abba Apartment is an apartment boasting a barbecue. Guests benefit from terrace and a sun terrace. Ubytovanie Abba Apartment sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gracia

9,8

Villa Gracia

Ubytovanie (Vila) Villa Gracia. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Villa Gracia provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views. Ubytovanie Villa Gracia sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria).

Lory

9,7

Lory

Ubytovanie (Vily) Lory. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, 43 km from Pula, Lory features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Lory sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Heraki

9,5

Apartments Heraki

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Heraki. Apartmány Heraki s grilom a výhľadom do záhrady sa nachádzajú v meste Sveti Lovreč Pazenatički v Istrijskom kraji, 39 km od Portoroži. Ubytovanie Apartments Heraki sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marinela Korsa

9,5

Apartments Marinela Korsa

Ubytovanie (Penzión) Apartments Marinela Korsa. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Apartments Marinela Korsa features a terrace. Ubytovanie Apartments Marinela Korsa sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Aruba

9,2

Holiday Home Aruba

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Home Aruba. Dovolenkový dom Aruba sa nachádza v mestečku Sveti Lovrec Pazenatički v Istrijskej župe, 43 km od mesta Portorož a 48 km od Opatije. Ubytovanie Holiday Home Aruba sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korsa Apartment

9,2

Korsa Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Korsa Apartment. Located in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Korsa Apartment features a balcony and sea views. Ubytovanie Korsa Apartment sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luna

9,1

Apartman Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luna. Located in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Apartman Luna has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartman Luna sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sandra

8,8

Villa Sandra

Ubytovanie (Vila) Villa Sandra. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Sandra is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Villa Sandra sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Heraki by Istarski Dvori

8,7

Villas Heraki by Istarski Dvori

Ubytovanie (Vily) Villas Heraki by Istarski Dvori. Tradičné ubytovacie zariadenie Villas Heraki, postavené v autentickom istrijskom vidieckom štýle, ponúka vonkajší bazén s ležadlami. Ubytovanie Villas Heraki by Istarski Dvori sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori

8,5

Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori

Ubytovanie (Vily) Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori. Ubytovacie zariadenie Villas Sv. Lovrac by Istarski Dvori sa nachádza uprostred stredomorskej záhrady s olivovníkmi. Ubytovanie Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ento

8,3

Apartment Ento

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ento. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment Ento is set in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Apartment Ento sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Orbani by Istarski Dvori

8

Villas Orbani by Istarski Dvori

Ubytovanie (Vily) Villas Orbani by Istarski Dvori. Ubytovacie zariadenie Villas Orbani by Istarski Dvori sa nachádza v letovisku Sveti Lovreč Pazenatički a ponúka súkromný vonkajší bazén s ležadlami a... Ubytovanie Villas Orbani by Istarski Dvori sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 278 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Lovreć

7,2

Studio Lovreć

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Studio Lovreć. Dovolenkový dom Studio Lovreć zaberá polovicu dvojdomčeka a nachádza sa v obci Sveti Lovrec Pazenatički v Istrijskom kraji, 40 km od mesta Portorož. Ubytovanie Studio Lovreć sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN NIDO

APARTMAN NIDO

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN NIDO. Set in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, APARTMAN NIDO has a garden. The air-conditioned accommodation is 43 km from Pula. Ubytovanie APARTMAN NIDO sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria).

Villa Ajlin

Villa Ajlin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Ajlin. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Villa Ajlin features a terrace. Ubytovanie Villa Ajlin sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Azzurra Heraki

Villa Azzurra Heraki

Ubytovanie (Vila) Villa Azzurra Heraki. Villa Azzurra Heraki is situated in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie Villa Azzurra Heraki sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cocorin

Villa Cocorin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Cocorin. Featuring a private outdoor pool and a patio, Villa Cocorin is located in a quiet area in Jurcani where guests can enjoy their privacy. Ubytovanie Villa Cocorin sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria).

Villa Marina Vosteni

Villa Marina Vosteni

Ubytovanie (Vila) Villa Marina Vosteni. Situated in Vošteni, Villa Marina Vosteni features accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Marina Vosteni sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bellevue

Villa Bellevue

Ubytovanie (Vila) Villa Bellevue. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Bellevue is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Villa Bellevue sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mar

Villa Mar

Ubytovanie (Vila) Villa Mar. Set in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Villa Mar features a garden. Ubytovanie Villa Mar sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Benka

Benka

Ubytovanie (Vila) Benka. Boasting accommodation with a private pool, Benka is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Benka sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 281 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sveti Lovrec/Istrien 35588

Holiday home Sveti Lovrec/Istrien 35588

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sveti Lovrec/Istrien 35588. Holiday home Sveti Lovrec/Istrien 35588 is set in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Holiday home Sveti Lovrec/Istrien 35588 sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Villa in Sveti Lovrec with Private Pool

Cozy Villa in Sveti Lovrec with Private Pool

Ubytovanie (Vila) Cozy Villa in Sveti Lovrec with Private Pool. Located in Sveti Lovreč Pazenatički, Cozy Villa in Sveti Lovrec with Private Pool provides a private pool. Ubytovanie Cozy Villa in Sveti Lovrec with Private Pool sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Enchanting villa with beautiful stone architecture

Enchanting villa with beautiful stone architecture

Ubytovanie (Vila) Enchanting villa with beautiful stone architecture. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Enchanting villa with beautiful stone architecture provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Enchanting villa with beautiful stone architecture sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sveti Lovrec Pazenaticki Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Sveti Lovrec Pazenaticki Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Ubytovanie (Vila) Sveti Lovrec Pazenaticki Villa Sleeps 8 Pool WiFi. Sveti Lovrec Pazenaticki Villa Sleeps 8 Pool WiFi is situated in Sveti Lovreč Pazenatički and offers an outdoor swimming pool, a garden and barbecue... Ubytovanie Sveti Lovrec Pazenaticki Villa Sleeps 8 Pool WiFi sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 361 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Verde

Villa Verde

Ubytovanie (Vila) Villa Verde. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Villa Verde features accommodation with a private pool. Guests staying at this villa have access to a balcony. Ubytovanie Villa Verde sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 471 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment Mir with Private Infinity Pool

Three-Bedroom Apartment Mir with Private Infinity Pool

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment Mir with Private Infinity Pool. Set in Vošteni in the Istria region, Three-Bedroom Apartment Mir with Private Infinity Pool has a garden. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment Mir with Private Infinity Pool sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Lakovići by Istarski Dvori

Villas Lakovići by Istarski Dvori

Ubytovanie (Vily) Villas Lakovići by Istarski Dvori. Vily Lakoviči obklopuje stredomorská záhrada so súkromným vonkajším bazénom a ležadlami na opaľovanie. Ubytovanie Villas Lakovići by Istarski Dvori sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 383 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Medvidici VI

Holiday home Medvidici VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Medvidici VI. Holiday home Medvidici VI is situated in Sveti Lovreč Pazenatički and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Medvidici VI sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec

Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec. Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Sveti Lovrec w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Stunning home in Sveti Lovrec w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Sveti Lovrec w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Stunning home in Sveti Lovrec w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Stunning home in Sveti Lovrec w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 306 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nona Marija

Villa Nona Marija

Ubytovanie (Vila) Villa Nona Marija. Villa Nona Marija is set in Sveti Lovreč Pazenatički. This villa offers a garden as well as a terrace. The villa also comes with 3 bathrooms. Ubytovanie Villa Nona Marija sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abortolami with Pool and Garden

Abortolami with Pool and Garden

Ubytovanie (Apartmán) Abortolami with Pool and Garden. Abortolami with Pool and Garden is set in Selina. The air-conditioned accommodation is 46 km from Pula, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Abortolami with Pool and Garden sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelo

Angelo

Ubytovanie (Vila) Angelo. Featuring accommodation with a private pool, Angelo is located in Radetići. Ubytovanie Angelo sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Terlevic

Apartment Terlevic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Terlevic. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Apartment Terlevic has a garden. Ubytovanie Apartment Terlevic sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Biguli

Casa Biguli

Ubytovanie (Vila) Casa Biguli. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Casa Biguli is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Casa Biguli sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Family

Villa Family

Ubytovanie (Vila) Villa Family. Boasting accommodation with a private pool, Villa Family is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Villa Family sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kmacici 377

Villa Kmacici 377

Ubytovanie (Vila) Villa Kmacici 377. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Kmacici 377 is set in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytovanie Villa Kmacici 377 sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria).

Villa Isabella

Villa Isabella

Ubytovanie (Vila) Villa Isabella. Set in Jakići in the Istria region, Villa Isabella features a patio. Ubytovanie Villa Isabella sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria).

Villa Roza

Villa Roza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Roza. Villa Roza is situated in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Roza sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mar

Villa Mar

Ubytovanie (Vila) Villa Mar. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Mar provides accommodation in Sveti Lovreč Pazenatički with free WiFi and sea... Ubytovanie Villa Mar sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lenka

Villa Lenka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Lenka. Set in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Villa Lenka has a terrace. Ubytovanie Villa Lenka sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lathraea

Villa Lathraea

Ubytovanie (Vila) Villa Lathraea. Set in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Villa Lathraea has a garden. Ubytovanie Villa Lathraea sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pets Friendly, Fully Fenced Villa Angela with Pool

Pets Friendly, Fully Fenced Villa Angela with Pool

Ubytovanie (Vila) Pets Friendly, Fully Fenced Villa Angela with Pool. Set in Selina in the Istria region, Pets Friendly, Fully Fenced Villa Angela with Pool features a garden. Ubytovanie Pets Friendly, Fully Fenced Villa Angela with Pool sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palma

Palma

Ubytovanie (Vila) Palma. Palma is located in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a garden. The accommodation is 43 km from Portorož. The villa also has 5 bathrooms. Ubytovanie Palma sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 2 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unique Stone Villa Luna with private 50m2 Pool and Garden

Unique Stone Villa Luna with private 50m2 Pool and Garden

Ubytovanie (Vila) Unique Stone Villa Luna with private 50m2 Pool and Garden. Situated in Selina in the Istria region, Unique Stone Villa Luna with private 50m2 Pool and Garden features a garden. Ubytovanie Unique Stone Villa Luna with private 50m2 Pool and Garden sa nachádza v meste Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sveti Lovreč Pazenatički

Mesto Sveti Lovreč Pazenatički sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 76 hotelov a ubytovanie v meste Sveti Lovreč Pazenatički.