Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sveti Petar

V meste Sveti Petar (Chorvátsko) máme celkom 192 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sveti Petar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sveti Petar

Holiday Home Dvori Dida Mile

9,9

Holiday Home Dvori Dida Mile

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Dvori Dida Mile. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Dvori Dida Mile s vonkajším bazénom sa nachádza v meste Donje Raštane. Ubytovanie Holiday Home Dvori Dida Mile sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Lavanda Apartments

9,9

Lavanda Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Lavanda Apartments. Apartmány Lavanda sa nachádzajú v meste Sveti Petar, 19 km od Zadaru. Ponúkajú klimatizované ubytovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Lavanda Apartments sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Cro Behar 2 Apartments

9,9

Cro Behar 2 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Cro Behar 2 Apartments. Ubytovanie Cro Behar 2 Apartments sa nachádza v letovisku Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru a ponúka bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Cro Behar 2 Apartments sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Villa Diana

9,9

Villa Diana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Diana. Ubytovacie zariadenie Villa Diana sa nachádza 300 metrov od pláže Turkljaca. Ponúka záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Diana sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Villa Ria

9,8

Villa Ria

Ubytovanie (Vily) Villa Ria. Apartmány Villa Ria s vonkajším bazénom s výhľadom na more sú ideálnym miestom na dovolenku a odpočinok. Ubytovanie Villa Ria sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Villa Dalmatian

9,7

Villa Dalmatian

Ubytovanie (Vila) Villa Dalmatian. Set in Sveti Petar, 650 metres from Beach Turkljaca and 1. Ubytovanie Villa Dalmatian sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Zara

9,7

Apartments Zara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zara. Apartmány Zara sa nachádzajú v obci Sveti Petar. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Zara sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Maleo

9,7

Apartments Maleo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maleo. Apartmány Maleo sa nachádzajú v letovisku Sveti Petar v Zadarskej župe, neďaleko nudistickej pláže Sveti Petar i pláže Turkljaca a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartments Maleo sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Meerblick

9,7

Apartment Meerblick

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Meerblick. Ubytovanie Apartment Meerblick sa nachádza v obci Sveti Petar, 12 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Meerblick sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Maricic

9,5

Apartments Maricic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maricic. Apartmány Maricic sa nachádzajú v obci Sveti Petar, 12 km od mesta Biograd na Moru. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Maricic sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Cirjak

9,5

Apartments Cirjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cirjak. Apartmány Cirjak sú klimatizované apartmány s vlastným stravovaním a nachádzajú sa v meste Sveti Petar, iba 100 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Cirjak sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Andris Apartment

9,5

Andris Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Andris Apartment. Ubytovanie Andris Apartment s výhľadom na more sa nachádza v meste Sveti Petar. Ubytovanie Andris Apartment sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Natali

9,3

Apartments Natali

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Natali. Apartmány Natali sa nachádzajú 100 metrov od kamienkovej pláže a ponúkajú ubytovacie jednotky s balkónom alebo terasou s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Natali sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Golubić

9,3

Apartments Golubić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Golubić. Apartmány Golubić sa nachádzajú na polostrove Sveti Petar, len 100 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Golubić sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Vidović

9,3

Apartments Vidović

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vidović. Zariadenie Apartments Vidović je vzdialené 400 metrov od pláže a 1 km od centra mesta Sv. Petar na Moru. Ubytovanie Apartments Vidović sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Marija

9,2

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Zora sa nachádzajú na pobreží v letovisku Sveti Petar a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciou, zariadenou terasou a patiom s... Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Fischer Haus

9,2

Fischer Haus

Ubytovanie (Apartmány) Fischer Haus. Ubytovacie zariadenie Fischer Haus sa nachádza v meste Sveti Petar v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Turkljaca. Ubytovanie Fischer Haus sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments and Rooms Rogić (Karlo)

9,1

Apartments and Rooms Rogić (Karlo)

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments and Rooms Rogić (Karlo). Ubytovanie Apartments and Rooms Rogić (Karlo) sa nachádza v letovisku Sveti Petar, 9 km od Biogradu na Moru. Ubytovanie Apartments and Rooms Rogić (Karlo) sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani San Pedro

9,1

Apartmani San Pedro

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani San Pedro. Ubytovanie Apartmani San Pedro sa nachádza v meste Sveti Petar, necelý 1 km od nudistickej pláže Sveti Petar a 17 minút pešo od pláže Turkljaca. Ubytovanie Apartmani San Pedro sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Niki

9,1

Apartments Niki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niki. Apartmány Niki s terasami s výhľadom na more alebo záhradu sa nachádzajú v obci Sveti Petar na Moru. Ubytovanie Apartments Niki sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Katarina

9

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina sa nachádzajú iba 50 metrov od kamienkovej a betónovej pláže a sú vzdialené len 500 metrov od centra mesta Sveti Petar Na Moru. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mile

9

Apartments Mile

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mile. Apartmány Mile sa nachádzajú v letovisku Sveti Petar a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Ubytovanie Apartments Mile sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Cole

9

Apartment Cole

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Cole. Apartmán Cole sa nachádza v letovisku Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Cole sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Šime 1

8,6

Apartmani Šime 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šime 1. Ubytovacie zariadenie Apartmani Šime 1 sa nachádza v meste Sveti Petar v Zadarskej župe, 600 metrov od nudistickej pláže Sveti Petar. Ubytovanie Apartmani Šime 1 sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marin

8,6

Apartment Marin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marin. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Sveti Petar. Ubytovanie Apartment Marin sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Esperanca

8,5

Apartments Esperanca

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Esperanca. The Esperanca apartments are located directly at their own private beach in Sveti Petar and offer you tastefully furnished apartments for 2 people. Ubytovanie Apartments Esperanca sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Brčić

8,4

Apartments Brčić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Brčić. Ubytovacie zariadenie Apartments Brčić sa nachádza len 200 metrov od pláže a 1 km od centra mesta Sv. Petar na Moru. Ubytovanie Apartments Brčić sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Homes Tino & Ivano

8,4

Mobile Homes Tino & Ivano

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Tino & Ivano. Ubytovacie zariadenie Mobile Homes Tino & Ivano s grilom sa nachádza v autokempe Filko na ostrove Sveti Petar, 17 km od Zadaru a 43 km od mesta Vodice. Ubytovanie Mobile Homes Tino & Ivano sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Hollywood rooms

8,4

Hollywood rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hollywood rooms. Penzión Hollywood rooms sa nachádza v dedinke Sveti Petar na moru, 150 metrov od pláže. Ubytovanie Hollywood rooms sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Jelekovac

8,4

Apartments Jelekovac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelekovac. Apartmány Jelenkovac sa nachádzajú 120 metrov od skalnatej a kamienkovej pláže a ponúkajú spoločnú terasu s posedením a grilom na voľné použitie. Ubytovanie Apartments Jelekovac sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mary

8,3

Apartments Mary

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mary. Ubytovanie Apartments Mary sa nachádza v meste Sveti Petar v Zadarskej župe, neďaleko pláží Sveti Petar a Turkljaca. Ubytovanie Apartments Mary sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mate

8,3

Apartments Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mate. Apartmány Mate sa nachádzajú 250 metrov od pobrežnej promenády v obci Sveti Petar na Moru a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mate sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Sveti Petar Biograd

7,9

Apartment Sveti Petar Biograd

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sveti Petar Biograd. Ubytovanie Apartment Sveti Petar Biograd sa nachádza v obci Sveti Petar, 10 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Sveti Petar Biograd sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Maestral

7,6

Apartments Maestral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maestral. Ubytovacie zariadenie Apartments Maestral sa nachádza v letovisku Sveti Petar, 9 km od Biogradu na Moru a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Maestral sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Villa Ivan

6,8

Villa Ivan

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Ivan. Ubytovacie zariadenie Villa Ivan sa nachádza v mestečku Sveti Petar na Moru, 2,5 km od mesta Sv. Filip i Jakov a 5 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Villa Ivan sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Tia

Holiday Home Tia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tia. Located in Sveti Petar, 450 metres from Beach Turkljaca and 1. Ubytovanie Holiday Home Tia sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Ante - 30 m from sea

Apartments Ante - 30 m from sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ante - 30 m from sea. Apartments Ante - 30 m from sea features garden views, free WiFi and free private parking, set in Sveti Petar, 200 metres from Sveti Petar Nudist Beach. Ubytovanie Apartments Ante - 30 m from sea sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Sv.Petar Croatia

Apartment Sv.Petar Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sv.Petar Croatia. Apartment Sv.Petar Croatia is located in Sveti Petar. The 3-star apartment has sea views and is 18 km from Zadar. Ubytovanie Apartment Sv.Petar Croatia sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool

Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool

Ubytovanie (Vila) Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool. Set in Sveti Petar, less than 1 km from Sveti Petar Nudist Beach and a 16-minute walk from Beach Turkljaca, Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool... Ubytovanie Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Villa Activia

Villa Activia

Ubytovanie (Vila) Villa Activia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Activia is set in Sveti Petar. Ubytovanie Villa Activia sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Melita Sea View

Apartment Melita Sea View

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Melita Sea View. Located in Sveti Petar in the Zadar County region, with Beach Turkljaca and Sveti Petar Nudist Beach nearby, Apartment Melita Sea View provides... Ubytovanie Apartment Melita Sea View sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Fourteen-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Fourteen-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fourteen-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Fourteen-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar is situated in Sveti Petar. Ubytovanie Fourteen-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar. Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar is set in Sveti Petar and features a private pool, a kitchen and sea views. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Sv.Petar *XXVI *

Apartment Sv.Petar *XXVI *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sv.Petar *XXVI *. Apartmán Sv.Petar * XXVI * sa nachádza v meste Sveti Petar a má bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Sv.Petar *XXVI * sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Two-Bedroom Apartment in Sv.Petar na Moru

Two-Bedroom Apartment in Sv.Petar na Moru

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sv.Petar na Moru. Two-Bedroom Apartment in Sv.Petar na Moru is situated in Sveti Petar and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sv.Petar na Moru sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358. Penzión Apartments by the sea Sveti Petar (Biograd) - 358 sa nachádza v meste Sveti Petar, 200 metrov od Nudistickej pláže Sveti Petar. Ubytovanie Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358 sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3540-1)

Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3540-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3540-1). Boasting sea views, Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3540-1) offers accommodation with a balcony and a... Ubytovanie Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3540-1) sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Sveti Petar

Mesto Sveti Petar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 192 hotelov a ubytovanie v meste Sveti Petar.