Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svidník

V meste Svidník (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svidník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svidník

Comenius Apartments - Apartmány na rohu

9,7

Comenius Apartments - Apartmány na rohu

Ubytovanie (Apartmán) Comenius Apartments - Apartmány na rohu. Ubytovacie zariadenie Comenius Apartments - Apartmány na rohu sa nachádza vo Svidníku v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Comenius Apartments - Apartmány na rohu sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

Stará Pošta

9,5

Stará Pošta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stará Pošta. Ubytovacie zariadenie Stará Pošta sa nachádza v obci Svidník v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Stará Pošta sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Slávia Svidník

9,4

Hotel Slávia Svidník

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slávia Svidník. Set in Svidník, Hotel Slávia Svidník has a restaurant and bar. This 3-star hotel offers free WiFi. The accommodation features a 24-hour front desk. Ubytovanie Hotel Slávia Svidník sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku

8

1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku

Ubytovanie (Apartmán) 1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku. Ubytovacie zariadenie 1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku sa nachádza v meste Svidník. Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia je aj balkón. Ubytovanie 1-iz. byt blízko centa Svidník a aquaparku sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Rubín

6,5

Hotel Rubín

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rubín. Hotel Rubín sa nachádza vo Svidníku a ponúka terasu. Hostia môžu navštíviť reštauráciu a bar a využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Rubín sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Rubín má celkové hodnotenie 6,5. Pre Hotel Hotel Rubín momentálne evidujeme 33 recenzií.

Penzión Stavbet

Penzión Stavbet

Ubytovanie (Penzión) Penzión Stavbet. Located in Svidník, Penzión Stavbet offers a bar. Free WiFi is featured. Ubytovanie Penzión Stavbet sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

Country house

Country house

Ubytovanie (Bed and breakfast) Country house. Ubytovanie Country house so záhradou sa nachádza v meste Svidník v Prešovskom kraji. Ubytovanie Country house sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Svidník

Mesto Svidník sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Svidník.