Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svitavy

V meste Svitavy (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svitavy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svitavy

Apartmány Kopacka

9,4

Apartmány Kopacka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kopacka. Set in Svitavy, 37 km from Podlesí, Apartmány Kopacka offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Kopacka sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Kopacka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Kopacka momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion U Zběhlíka

9,2

Penzion U Zběhlíka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Zběhlíka. Penzión U Zběhlíka sa nachádza v obci Svitavy a ponúka gril, záhradu, terasu, reštauráciu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion U Zběhlíka sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion U Zběhlíka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion U Zběhlíka momentálne evidujeme 30 recenzií.

Penzion No.10

9,2

Penzion No.10

Ubytovanie (Penzión) Penzion No.10. Penzión sa nachádza v historickom meste Svitavy a ponúka moderné ubytovanie s terasou a výhľadom na obec. Nájdete tu štýlovú pizzeriu a bar. Ubytovanie Penzion No.10 sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion No.10 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion No.10 momentálne evidujeme 194 recenzií.

Hotel Ungar

9,1

Hotel Ungar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ungar. Featuring a terrace and a restaurant, Hotel Ungar is set in Svitavy. Ubytovanie Hotel Ungar sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Ungar má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Ungar momentálne evidujeme 43 recenzií.

Garni hotel Svitavy

8,9

Garni hotel Svitavy

Ubytovanie (Hotel) Garni hotel Svitavy. Tento štýlový hotel sa nachádza v meste Svitavy, na polceste medzi Brnom a Pardubicami/Hradcom Králové. Ubytovanie Garni hotel Svitavy sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Garni hotel Svitavy má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Garni hotel Svitavy momentálne evidujeme 279 recenzií.

Pension Fontána Svitavy

8,8

Pension Fontána Svitavy

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Pension Fontána Svitavy. Penzión Fontána sa nachádza v tichej a peknej štvrti neďaleko historického centra mesta Svitavy. Ubytovanie Pension Fontána Svitavy sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Fontána Svitavy má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel Pension Fontána Svitavy momentálne evidujeme 128 recenzií.

Zlatý lev

8,8

Zlatý lev

Ubytovanie (Penzión) Zlatý lev. Located 1 km from the centre of Svitavy, Hotel Zlaty lev offers free Wi-Fi, and spacious, soundproof rooms. Ubytovanie Zlatý lev sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zlatý lev má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Zlatý lev momentálne evidujeme 80 recenzií.

PENZION VERMON

8,7

PENZION VERMON

Ubytovanie (Penzión) PENZION VERMON. PENZION VERMON provides accommodation in Svitavy. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie PENZION VERMON sa nachádza v meste Svitavy (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Malaika

8,7

Penzion Malaika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Malaika. Tento penzión sa nachádza pri hlavnej ceste E461 spájajúcej mesto Svitavy s Brnom. Ubytovanie Penzion Malaika sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Malaika má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Malaika momentálne evidujeme 135 recenzií.

Hotel Slavia

8,5

Hotel Slavia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slavia. Hotel Slavia in Svitavy has 3-star accommodation with a bar. Ubytovanie Hotel Slavia sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slavia má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Slavia momentálne evidujeme 83 recenzií.

Ubytovani Svitavy

Ubytovani Svitavy

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovani Svitavy. Ubytovanie Svitavy sa nachádza v centre mesta Svitavy, len 2 minúty chôdze od hlavného námestia a 5 minút chôdze od najbližšej autobusovej zastávky. Ubytovanie Ubytovani Svitavy sa nachádza v meste Svitavy (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovani pro 1

Ubytovani pro 1

Ubytovanie (Privát) Ubytovani pro 1. Ubytovani pro 1 is situated in Svitavy. This homestay features a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Ubytovani pro 1 sa nachádza v meste Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Ubytovani pro 1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Svitavy

Mesto Svitavy sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Svitavy.