Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szálka

V meste Szálka (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szálka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szálka

Szaka Vendégház

9,9

Szaka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szaka Vendégház. Situated in Szálka, Szaka Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Szaka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matievics Vendégház

9,7

Matievics Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Matievics Vendégház. Offering a large garden, Matievics Vendégház is located on the outskirts of Szálka, a 3-minute drive from the swimming lake. Ubytovanie Matievics Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Noresa Dekor és Panzió

9,4

Noresa Dekor és Panzió

Ubytovanie (Hotel) Noresa Dekor és Panzió. Noresa Dekor és Panzió is situated in Szálka, the very heart of the Szekszard Wine Area. Lake Szálka and a beach are set next to the village. Ubytovanie Noresa Dekor és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Augustine's Vendégház

9,1

Augustine's Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Augustine's Vendégház. Offering a barbecue and sun terrace, Augustine's Vendégház is located in Szálka in the Tolna Region, 40 km from Pécs. Ubytovanie Augustine's Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trófea Fogadó

9

Trófea Fogadó

Ubytovanie (Penzión) Trófea Fogadó. Located in the Szekszárd Wine Region of Szálka, Trófea Fogadó offers free WiFi, free parking and free barbecue facilities in the garden. Ubytovanie Trófea Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

8,6

Pitypang Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Pitypang Vendégház. Located in Szálka, Pitypang Vendégház features a garden and terrace. All rooms feature a TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Pitypang Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna).

Lajvér

Lajvér

Ubytovanie (Hotel) Lajvér. Lajvér in Szálka provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Lajvér sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás Vendégház

Forrás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Forrás Vendégház. Offering a garden with barbecue facilities, the Forrás Vendégház guest house is located in a calm area in a famous Hungarian wine region of Szekszárd. Ubytovanie Forrás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szálkai Vályogház Vendégház

Szálkai Vályogház Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szálkai Vályogház Vendégház. Szálkai Vályogház Vendégház is situated in Szálka and offers free bikes and a garden. The accommodation is 28 km from Zomba. Ubytovanie Szálkai Vályogház Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szálka Glamping

Szálka Glamping

Ubytovanie (Luxusný stan) Szálka Glamping. Located in Szálka, 28 km from Zomba, Szálka Glamping provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Szálka Glamping sa nachádza v meste (Maďarsko - Tolna). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szálka

Mesto Szálka sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Szálka.