Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szentes

V meste Szentes (Maďarsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szentes

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szentes

Boróka Vendégház

10

Boróka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Boróka Vendégház. Boróka Vendégház in Szentes features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Boróka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbála Vendégház

9,9

Borbála Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borbála Vendégház. Located in Szentes, Borbála Vendégház features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borbála Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klára Apartman

9,7

Klára Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Klára Apartman. Located in Szentes, 48 km from Martfů, Klára Apartman provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Klára Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szin-es Vendeghaz

9,6

Szin-es Vendeghaz

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szin-es Vendeghaz. Szin-es Vendeghaz is located in the centre of Szentes and features accommodation with garden views and free WiFi, a wine cellar and free private parking. Ubytovanie Szin-es Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kurca-parti Vendégház

9,6

Kurca-parti Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kurca-parti Vendégház. Kurca-parti Vendégház in Szentes features free WiFi in all areas, shared kitchen for free guests’ use, and a large garden with barbecue facilities. Ubytovanie Kurca-parti Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éjjelibagoly Panzió

9,5

Éjjelibagoly Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Éjjelibagoly Panzió. Free WiFi and a garden, Éjjeli Bagoly Panzió is located in Szentes. The thermal bath is reachable within a 15-minute walk. Ubytovanie Éjjelibagoly Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karikatúra Vendégház

9,5

Karikatúra Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Karikatúra Vendégház. Located in Szentes, Karikatúra Vendégház features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Karikatúra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Tribe

9,5

The Tribe

Ubytovanie (Vidiecky dom) The Tribe. Situated in Szentes, The Tribe features free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a shared lounge. Ubytovanie The Tribe sa nachádza v meste Szentes (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Open Hotel Szentes

9,2

Open Hotel Szentes

Ubytovanie (Hotel) Open Hotel Szentes. Open Hotel Szentes features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Szentes. Ubytovanie Open Hotel Szentes sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csiga Apartmanház

9,1

Csiga Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Csiga Apartmanház. Situated in a calm, residential area of Szentes, a 10-minute walk from the centre, Csiga Apartmanház offers its fully equipped apartment with free WiFi... Ubytovanie Csiga Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sára Vendégház

9,1

Sára Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sára Vendégház. Set in Szentes, Sára Vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sára Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Vendégház

7,2

Anita Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Anita Vendégház. Featuring a garden and free WiFi, Anita Vendégház is located in Szentes. The guest house features family rooms. Ubytovanie Anita Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház

Szitakötő Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szitakötő Vendégház. Szitakötő Vendégház is located in Szentes and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Szitakötő Vendégház sa nachádza v meste Szentes (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bokor Vendégház

Bokor Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bokor Vendégház. Providing garden views, Bokor Vendégház in Szentes provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bokor Vendégház sa nachádza v meste Szentes (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranykalász Panzió

Aranykalász Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Aranykalász Panzió. Located in Szentes in the Csongrád region, Aranykalász Panzió features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Aranykalász Panzió sa nachádza v meste Szentes (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka 2 Vendégház

Boróka 2 Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Boróka 2 Vendégház. Boróka 2 Vendégház is set in Szentes. It offers free WiFi and a garden. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Boróka 2 Vendégház sa nachádza v meste Szentes (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom

Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom

Ubytovanie (Hostinec) Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom. Situated in Szentes, Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chicago Vendégház

Chicago Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chicago Vendégház. Located in Szentes, 48 km from Martfů, Chicago Vendégház provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Chicago Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karolina Vendégház

Karolina Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Karolina Vendégház. Situated in Szentes, Karolina Vendégház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Karolina Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

11/1 Ürge utca

11/1 Ürge utca

Ubytovanie (Apartmán) 11/1 Ürge utca. 11/1 Ürge utca is located in Szentes. The accommodation is 48 km from Martfů. Ubytovanie 11/1 Ürge utca sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szentes

Mesto Szentes sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Szentes.